Şimdi Ara

Oyun dünyasının en popülerlerinden PUBG, ücretsiz olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun dünyasının en popülerlerinden PUBG, ücretsiz olabilir

Özellikle 2010'lu yılların en popüler yapımlarından biri olan ve battle royale türünün çıkmasında öncü olan oyunlardan PUBG ile ilgili bir söylenti çıktı.

PUBG Ücretsiz Olabilir

Daha önce birçok doğru söylenti çıkaran PlayerIGN isimli Twitter kullanıcısı, PUBG geliştiricilerinin oyunu ücretsiz yapmak istediğine dair bir söylenti ortaya attı. Söylediğine göre önümüzdeki ay oyuncuların fikirlerini aldıkları bir etkinlik olacak ve oyuncuların cevaplarına göre kararlarını verecekler. Elbette belirtmekte fayda var; tamamen ücretsiz bir oyun olmayacak, yalnızca oynaması ücretsiz, yani F2P olacak.

Ayrıca Bkz.Forza Horizon 5'in ortamlarını tanıtan 11 muhteşem görsel paylaşıldı: Gerçeğinden ayırt edilemiyor

2019 yılında yine geliştirici ekip oyunu F2P yapmak istemişti ancak oyuncuların talebi üzerine bu istekten vazgeçmişlerdi. Elbette bu durumun söylenti olduğunu hatırlatmakta fayda var. Eğer söylentiler doğruysa önümüzdeki ay açıklama görürüz. Ancak PUBG'nin en büyük iki rakibi Fortnite ve CoD: Warzone'un ücretsiz olduğunu belirtelim. 

Kaynak:https://comicbook.com/gaming/news/pubg-free-to-play-rumor/

• kendi rızalarıyla değil ama rekabetten dolayı seve seve yapacaklardır. ben mesela bir lira vermem. warzone da ölmek için varım. ben olmasam kimi öldürecekler. üstüne bir de para mı vereyim ? benim gibi kişiler olmazsa botlarla takılacaklar. yapsınlar ücretsiz geliyim lootlayım sonra biri beni tek kurşunla öldürsün zevk alsın. topladiklarima da bedava konsun. ben lobide yeniden göreve başlarım. ücretsiz eleman.
  • Asosyaller oyuna saatlerini gömdü yeni başlayanlar oyuna girse ölmekten zevk alamaz.

• irandan turk kardeslerime merhaba.
    iyice sattıktan sonra, Şimdi de pay to wine Dönüş. zaten bu ve fortnite geldiğinden beri oyun dunyasinin icine edildi.

• BunuAnanaSorsanaDelikanl kullanıcısına yanıt

saat değil yıllar yıllar. Oyun dünyasının en popülerlerinden PUBG, ücretsiz olabilir Oyun dünyasının en popülerlerinden PUBG, ücretsiz olabilir 

+

f2p = hacks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 27 Temmuz 2021; 14:54:5 >
  • Hileciler coşar .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Desenize hile çoğalıcak.

• Macrocu şerefsizler yüzünden zaten oyun b.k oldu iyice hilesi ayrı dert kendi yeteneği ile oynayan adam yok .

• Olmasın

• Hiç sanmıyorum.

• Warzone hile dolu bütün oyunlar paralı olmalı ve valorant gibi hile engelleyici sistemlerle gelmeli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kendi rızalarıyla değil ama rekabetten dolayı seve seve yapacaklardır. ben mesela bir lira vermem. warzone da ölmek için varım. ben olmasam kimi öldürecekler. üstüne bir de para mı vereyim ? benim gibi kişiler olmazsa botlarla takılacaklar. yapsınlar ücretsiz geliyim lootlayım sonra biri beni tek kurşunla öldürsün zevk alsın. topladiklarima da bedava konsun. ben lobide yeniden göreve başlarım. ücretsiz eleman.

• zkmde değil pubg

• Yeni taze kanlar gelmesi tabi güzel olacaktır ancak şu haliyle bile hileler yakalanıp banlanırken f2p durumunda hilenin artacağını beklemek yanlış olmaz.

Fazla uzağa gitmeye de gerek yok f2p olan Pubg mobile ve lite hile doluydu.

Umarım hile işi çözülüp f2p halini alır ve gerçek br keyfine varırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 27 Temmuz 2021; 17:3:12 >
  • seneler önce inanılmaz bir hype oluşmuştu günlük 3-4 milyon oyuncu vardı sadece steam'de keşke orada 60 70 tl bayılmasaydık

• Ücretsiz olsa nolur kabak tadı vermeye başlayalı baya bir zaman oluyor. Warzone, apex Legends falan varken kimse pek takmıyor artık. Şahsi görüşüm bu tabi.

• Alternatifleri varken rağbet azalacağı için bedava yapsalar da çok birsey değişmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 27 Temmuz 2021; 18:39:20 >
  • Fortnite devam... 10 gün sonra event var.

• Hilelerin yükselişini izleriz. Eğer bu gerçekleşirse ikinci bir pubg lite skandalı yakındır.

• Mantarın Başı kullanıcısına yanıt
    Ne var? Bayağıdır girmiyorum

• Aman eksik kalsın. GTA 5 F2P oldu olalı oyun keyfimizin içine s*çıldı zaten. Oyunun içinde kendi halimde dolaşıyorum, Çinli dürrük god mode açmış sırf zevkine uçan arabasıyla arka arkaya 10 tane roketi fırlatıp arabamı patlatıp beni öldürüyor bunu arka arkaya 10 kere yapıyor ben ona ne kadar şarjör de boşaltsam arka arkaya 10 tane bomba da fırlatsam ne kendisine ne arabasına en ufak bir şey olmuyor. Chatboarddan bu şahsiyetin anasına avradına İngilizce olarak en içten sövgülerimi iletiyorum ya hiç takmıyor ya da utanmadan hack yapmadığını iddia ediyor. PUBG'de de aynı teraneleri yaşamak mı? Teşekkürler, kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.