Yüzbaşı
11 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 450 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sizce mantıklı mı? Asgari ücret zam gelmeden çekebildiği kadar(100k muhtemelen) kredi çekip yapacağımız şey için harcamak mantıklı değil mi ? Zaman geçtikçe TL nin değeri sürekli düşüyor paranın değeri kalmıyor zaten asgarî ücrete de zam gelecek ayrıca.
Mesela 600 TL için 80 TL kupon veriyorlar bu gibi ama ürünleri 600 TL yazmak yerine 599.95 TL yazıyorlar sen o 5 kuruş yüzünden kuponu kullanamıyorsun şaka gibi
Bence özel kalem müdürlüğü sizce?
Varmı fikri olan.Ocak ayına kadar wat parasını çıkarmam lazım bunun bir yolu bulunur mu acaba
Bugün kahvaltı yapmak için 2 poğaça aldım 10 TL öğlen 4 kap yemek veren uygun fiyatlı bir mekanda yemek yedim 40tl, bakın esnaf lokantası demiyorum oraya girsen 60-70 den aşağı çıkamazsın.Eve giderken serinlemek için bir içecek bir çikolata aldım 12 TL.Total'de 1 gün'de 60-70 arası para gitti bunların içinde akşam yemeği yok.Aylik 5500 maaş alsan sadece günlük bu kadar harcamadan ayda yaklaşık 2000 liraya vuruyor.Ulaşım masrafı,ev ihtiyaçları derken geriye ne kalacak (daha kirada durmadığını varsay)Bu şartlarla bırakın birşeyler yapabilmeyi, alabilmeyi temel ihtiyaçları karşıyabilmek bile çok çok zor artık.
Prime gaming'in 12-13 temmuz arası verdiği oyunları kaçırmış bulunmaktayım.Fazladan hesap ile alan, 3 oyunun etkinleştirme kodu olan varmı acaba
Sınavda tundra iklimli bir soru vardı hatırlarsaniz benimde aklıma mount blade warband da ki tundra haydutları geldi oyunda soğuk bölgelerde bulunuyordu oradan mantıkla tundranin ne olduğunu anladım doğru cevap oradan geldi :d

1.

2.

3.

4.

5.
Wat için kredi çekmeyi düşünüyorum fakat aklımda şöyle birşey var 80 bin lira çektim diyelim 3-4 ay sonra wat da ilk aylık kazancım ile krediyi kapatmak istiyorum bu şekilde krediyi çektikten 3-4 ay sonra kapatma şansım varmı ayrıca geri ödemem nasıl olur ne kadar faiz çıkar
Hakkında
İlgi Alanları: Teknoloji,Yazılım,Sanat,Bilim,Oyun,Tarih,Ney,Mızıka
Hakkımda:
Teknoloji ve Bilgisayar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama Sistem
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
İşlemci
Ryzen 5 1500x
Anakart
Msi A320 Pro Vdh Plus
Sabit Disk
James Donkey 240GB
Ekran Kartı
Asus Dual 1060 3GB
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 23 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.228
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.305)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.333 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.