Teğmen
11 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 360 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bakkala gittim 5lt su ile 1 lt Lipton ice tea aldim 11.5tl ödedim eve geldim televizyonda da TRT Kıbrıs zafere doğru açık idi vatan millet sakarya diyordu İngilizlere somurgeciler afrikayi somurdunuz kaynaklarıni aldınız diyordu vaybe elhamdülillah dedim bimden aldığım kek ve soğuk cay ile birlikte gururlanarak izlemeye devam ettim
Ray-Ban gözlüklerini falan çok uyguna satıyorlar şikayet varda bir sürü sahte ürün şikayeti konusu açılmış sanırım güvenilir değil
Bazıları 5k diyor bazıları 6k diyor ama Google'da 3200 yazıyor net rakamı bilen varmı
Yarım saat önce 11,40 idi :d
Dolar yine rekor tazeledi hayırlı olsun batmaya son gaz devam
Sizce bu yelek ağır abi keko yeleği gibi mi aldım pişman oldum gibi ben neden adam akıllı bir giysi alışverişi yapamıyorum arkadaş

Boksör ve kaslı olduğu için çekici bulurmusunuz yoksa erkeksi gelir beğenmezmisiniz?
Bir siteden sweatshirt aldım beden olmadı değişim için konuştuğumda adam geliş gidiş 15+15 30 TL kargo ücreti daha ödemelisiniz dedi ben zaten ürün siparişinde 15 TL kargo ücreti ödemiştim bidaha ödemem etik mi? Google'dan araştırdım yönetmelik iade de tüm masrafları satıcı alıcıya iade eder diyor ben şimdi ürünü iadeye göndersem kargo ücreti ürün ücreti hepsini alabilirmiyim yasal olarak?
Ne biçim bir ülke bu? Kıtlık mi var felaket mi var savaştamiyiz? her gün her şeye yeni zam geliyor ulan g9tumuzdeki don u bile alacaklar artik neredeyse.Kazak yelek alayim dedim dün 200 lira olan ürün bugün 250 lira olmuş her ürüne %25 zam gelmiş Ne olacak bu fiyatlar nereye kadar böyle gidecek?
Oy oranı neredeyse %2-5 arası neden doğulular chp ye oy vermiyor? Van Diyarbakır gibi büyükşehirlerde bile çok çok az oy alıyor
Hakkında
İlgi Alanları: Teknoloji,Yazılım,Sanat,Bilim,Oyun,Tarih,Ney,Mızıka
Hakkımda:
Teknoloji ve Bilgisayar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama Sistem
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
İşlemci
Ryzen 5 1500x
Anakart
Msi A320 Pro Vdh Plus
Sabit Disk
James Donkey 240GB
Ekran Kartı
Asus Dual 1060 3GB
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.778
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 6.208)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.903 (Bu hafta: 10)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.