Şimdi Ara

Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri

Oyun dünyasının şüphesiz en popüler oyun serilerinden birisi Grand Theft Auto serisi. Son oyun her ne kadar muazzam satış sayılarına ulaşsa da eski oyunların çıktığı dönemlerde de rekorlar kırdığını biliyoruz. 

Ayrıca Bkz.Sevilen oyun serisi Call of Duty'nin en unutulmaz anları

İlk oyunu 1997 yılında karşımıza çıkan ve sonrasında gelen her oyunu ile oyun dünyasının üst noktasını gösteren GTA oyunları sadece teknik açıdan başarılı oyunlar değilllerdi. Görev tasarımları da en az teknik kısım kadar başarılıydı. Bu süreçte birçok görev yaptık. Görevler arasında zorluğundan bizlere oyunu bıraktıran, keyiften tekrar takrar oynatan, duygusallaştıran ve daha birçok farklı tarza sahip olan görev vardı. 

Biz de bu galerimizde serinin en unutulmaz görevlerinden bazılarının görsellerini derledik. Görevlerin tamamını ne yazık ki ekleyemiyoruz, bazılarını unutmuş da olabiliriz. Bu yüzden sizin eksik gördüğünüz görevleri yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

GTA Serisinin En Unutulmaz Görevleri

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    GTA serisinin en unutulmaz görevleri

• Efsanelerden, vice city tank çalma görevini göremedim :(

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Helikopter sahnesi kanser etmişti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Helikopter görevini tek geçerim,
    Hile mile işlemiyor 😁

• Zamanında gta sa da hırsızlık görevini anlamamıstım geçemiyodum oyuna bok atıyodum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu görev, pc'de birçok kişiye oyunu bıraktırmıştır; yön tuşlarının ters olması gibi birçok abukluk pc portuna ne kadar önem verildiğini gözler önüne seriyordu( Bilmeyenler için söyleyeyim; yukarı için 2'ye, aşağı için 8'e basmanız gerekiyordu)

Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metercan -- 3 Temmuz 2021; 18:11:39 >
  • GTA SA'yı ilk oynadığımda Supply Lines adlı görev beni kanser etmişti -kırmızı küçük uçağının kontrolünü tam olarak alamıyordum- oyunu silecektim az kalsın. 2-3 saatlik bir uğraşın ardından sonunda geçmiştim görevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 3 Temmuz 2021; 18:09:31 >
  • Gta Vice City Generalin kizina şoförlük yapmak

• Helikopter görevinde ne ocaklar söndü... Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri  Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri 

• Gta sa hırsızlık görevi ve tren kovalama aklıma gelenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctntas -- 3 Temmuz 2021; 19:57:54 >
  • Herkes helikopter bölümüne yakınmış ama o bölümü tek de geçmiştim bence o kadar da zor bir görev değil.

• GTA SA'daki uçak görevi zorlamıştı diye aklımda kalmış. Savaş uçağıyla mı ne radara vs yakalanmadan belli bir irtifada, belirli yönlerde (çemberlerin içinde geçerek) dağlara taşlara, ormanlardaki ağaçlara çarpmadan gitmeye çalıştığımız ve uçak kontrollerinin de zor olduğu bir bölümdü sanırım. Ben zaten yer yer gamepas yer yer klavye-fare ikilisi ile oynaraka işi kolaylaştırıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metercan M kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığında lisede iken bu göreve kızıp sildim, bir daha da yüklemedim.
    Gta4 port performansı da çok kötüydü, başlarda.

• Ne helikopteri ne de low-rider görevi, herkes boş yapmış. En zor görev sanchezde big smoke ile trenin üstünde giden sarı çeteyi vurduğumuz görevdir net! O bölümde smoke un ateş gücü bildiğin azaltılmış görev uzasın diye, şansa bağlı görevi geçme durumunuz var.

• San Andreas'ta bir bölümde uçak ehliyeti falan aldırıyordu bize adam sonra ehliyeti alınca görev yaptırıyordu o ehliyet alma bölümleri de çok zordu bir kere bırakmıştım oyunu hatta :)

• Maziye gittim geldim.

• Hiçkimse GTA 2 gibi gizli efsaneden bahsetmemiş. Yaşımda öyle 40 falan değil ha beyler 26 yaşındayım alt tarafı GTA ile ilk tanışmam Gta2 ile olmuştu 99 yılında

O zamanlar evde internet yok hileyle falanda oynayamıyorum. Hiçbirşey anlamıyordum görevlerde ne yapacağımı bilmiyordum. Ama o yılların verdiği haz inanılmazdı. Akşam efektleri süperdi mesela gta 2 nin. İlk kez böyle açık dünya oyun oynuyorum ama nasıl zevkliydi anlatamam.

Babamla birlikte oynuyoruz o bana yardım ediyordu bazen. bigün gta2 nin hangi görevi bilmiyorum Tank çalıp getirmişti gözlerimin önünde "al oyna" demişti. "Baba bune dedim bu nasıl bişey nerden buldun", "tank oğlum hiç patlamıyo bak herkesi bombalayabilirsin hahaha" demişti. Oynamaya bi başladım arabaların üstünden geçiyorum patlıyolar kimse yakalayamıyo beni kaos oluşturuyodum

En güzelide 4 tane istasyon vardı birisine girince arabaya bomba kuruyodu, öbürüne girince arabanın farlarından taramalıyla ateş ediyodunuz, öbürü bişeydi, sonuncusu ise arabaya yağ pompası alıp yollara yağ döküyordunuz. Bende yolun büyük bi kısmını yağlıyordum gelen geçen tüm araçların kayıp kaza yapmalarını seyrediyodum

Abi allah kahretsin yeminle duygulandım bak ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 4 Temmuz 2021; 23:38:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Hiçkimse GTA 2 gibi gizli efsaneden bahsetmemiş. Yaşımda öyle 40 falan değil ha beyler 26 yaşındayım alt tarafı GTA ile ilk tanışmam Gta2 ile olmuştu 99 yılında

O zamanlar evde internet yok hileyle falanda oynayamıyorum. Hiçbirşey anlamıyordum görevlerde ne yapacağımı bilmiyordum. Ama o yılların verdiği haz inanılmazdı. Akşam efektleri süperdi mesela gta 2 nin. İlk kez böyle açık dünya oyun oynuyorum ama nasıl zevkliydi anlatamam.

Babamla birlikte oynuyoruz o bana yardım ediyordu bazen. bigün gta2 nin hangi görevi bilmiyorum Tank çalıp getirmişti gözlerimin önünde "al oyna" demişti. "Baba bune dedim bu nasıl bişey nerden buldun", "tank oğlum hiç patlamıyo bak herkesi bombalayabilirsin hahaha" demişti. Oynamaya bi başladım arabaların üstünden geçiyorum patlıyolar kimse yakalayamıyo beni kaos oluşturuyodum

En güzelide 4 tane istasyon vardı birisine girince arabaya bomba kuruyodu, öbürüne girince arabanın farlarından taramalıyla ateş ediyodunuz, öbürü bişeydi, sonuncusu ise arabaya yağ pompası alıp yollara yağ döküyordunuz. Bende yolun büyük bi kısmını yağlıyordum gelen geçen tüm araçların kayıp kaza yapmalarını seyrediyodum

Abi allah kahretsin yeminle duygulandım bak ya

4 yaşında yani 1999 senesinde GTA mı oynuyordun? Ufak at civcivler yesin insan o yaşını hatırlayamaz bile

Yorum yazmak için yorum yazıyorlar maksat post atmış olmak Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Programming Guru -- 4 Temmuz 2021; 23:43:28 >

• GTA haberleri moda oldu ne hikmetse bugünlerde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.