Şimdi Ara

Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

he he abisinin amcasının cdlerinin fotografini cekmis buraya atmıs Z kusağı.. bana diyor sende bu cdler var mı? benim evim çöplük mü? çöplük olmadıgı için senin ve cdlerin sahibinin kilosunun 100 katı kadar, bilgisayar dergisi, programlama kitabı ve oyun hatta müzik cdlerini attım hepsini gitti Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri 

Ayrıca keşke mesajlarını değiştirmesen

Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Programming Guru -- 5 Temmuz 2021; 8:24:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatımda oynadığım tek gta oyunu. Bunların verdiği tat başkaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Programming Guru

he he abisinin amcasının cdlerinin fotografini cekmis buraya atmıs Z kusağı.. bana diyor sende bu cdler var mı? benim evim çöplük mü? çöplük olmadıgı için senin ve cdlerin sahibinin kilosunun 100 katı kadar, bilgisayar dergisi, programlama kitabı ve oyun hatta müzik cdlerini attım hepsini gitti  

Ayrıca keşke mesajlarını değiştirmesen

Alıntıları Göster
    Ne amcasından bahsediyon hala ? Mozardın tabi şimdi amcamın evi yok şu yatarsın bahaneye benim amcam istanbulda yaşıyor resim çektiğim yerlerde kendi evim neyden bahsediyon hala

Ne z kuşağı senin aklınla zorun mu var Z kuşağı olsam Gta 2 yi nasıl oynayacam saftirik

Banane senin 100 katı kadar olan şeylerinden ? Ki olduğunada inanmıyorum 100 katıymış falan bu kadar old school sağlam oyuncu olsan böyle hazımsızlık yapmazsın senin çöplük dediğin şeylere biz nostalji diyoruz. Sen kendin demedin mi 4 yaşında gta oynuyordun yok ufak atta civcivler yesin falan filan hayırdır ? Aldın cevabını git adamın canını sıkma amcasının cdleriymiş diyor. Sana bişey kanıtlamak için ne amcamla onla bunla uğraşcam hepsi benim cdlerim çünkü 3 yaşından beri bilgisayarı olan ve oyun oynayan bi bireyim bunun daha nesini anlamıyon kıtız herhalde ?

Yüzün morardı bahaneye yattın anca öyle . Bu bile bana yeterli. Cümlelerinden, mesajını aldıktan sonra tırnaklarını yiyip bitiren komplekslilik var. Kabul etmek zor anlıyorum çünkü post atmakla itham edecek kendinden eminliğin vardı ama olmadı. Herkesi kendinle bir tutma

Daha fazla bişey için çabalama çalışma kendini arkonuştukça batıyosun. Amcasının cdleri falan bide z kuşağı olmamla suçluyor. Rezil etmek için çabalamaz insan bu kadar kendini. Beyblade falanda var bak onlarıda gösteriyim mi seversin beyblade de 2000 ler kalma biliyon dimi kim daha uzun süre çevirebilcek yarıştıralım tasolarımda var mı bilmiyorum depoya inip bakmam lazım. Duvara en yakın atan kazanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 5 Temmuz 2021; 14:33:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

4 yaşında yani 1999 senesinde GTA mı oynuyordun? Ufak at civcivler yesin insan o yaşını hatırlayamaz bile

Yorum yazmak için yorum yazıyorlar maksat post atmış olmak  

Alıntıları Göster
    Ne diyon sen dalga mı geçiyon ? Ulan ben babamın 98 yılında corollasını satıp bayiden bmw aldığı zamanı bile hatırlıyorum sen kimi post kasmakla itham ediyon ?

Senin beyninin b12 leri küçükken gelişmemişse ne yapayım ? Ne demek o yaşları kimse hatırlayamaz. Bal gibide hatırlıyorum ?

Yorum yazmak için yorum mu yazıyorum şimdi bak bakalım. Kendi kendini foruma rezil etmeye kaşındın

Bizim eve bilgisayar ben 3 yaşındayken 1998 yılında geldi. 98 yılından beri oynadığım oyunların hepsi var. Eve ilk alınan araba yarışı oyunu nfs 3 hot pursuit. Senin o hatırlamadığın dediğin yaşlardaki oyunların çoğu hala var bende

Bak bakıyım bu oyunların hangi biri sende CD li olarak 90 lı yılların Mika kabında ve bazılarının cd streçli hallerindeki kondisyonda var ha ? Bi söyle bakıyım bu oyunların hangi birini bizzat cd li olarak temin ettin ve onlarca yıl boyunca saklayabildin ?

Şimdi sen burdan ufak ufak ikile git civcivleri yedir abim. Civcivle falan işim olmaz hadi Yallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 5 Temmuz 2021; 15:39:47 >

• quote:

Ne diyon sen dalga mı geçiyon ? Ulan ben babamın 98 yılında corollasını satıp bayiden bmw aldığı zamanı bile hatırlıyorum sen kimi post kasmakla itham ediyon ?

Senin beyninin b12 leri küçükken gelişmemişse ne yapayım ? Ne demek o yaşları kimse hatırlayamaz. Bal gibide hatırlıyorum ?

Yorum yazmak için yorum mu yazıyorum şimdi bak bakalım. Kendi kendini foruma rezil etmeye kaşındın

Bizim eve bilgisayar ben 3 yaşındayken 1998 yılında geldi. 98 yılından beri oynadığım oyunların hepsi var. Eve ilk alınan araba yarışı oyunu nfs 3 hot pursuit. Senin o hatırlamadığın dediğin yaşlardaki oyunların çoğu hala var bende

Bak bakıyım bu oyunların hangi biri sende CD li olarak 90 lı yılların Mika kabında ve bazılarının cd streçli hallerindeki kondisyonda var ha ? Bi söyle bakıyım bu oyunların hangi birini bizzat cd li olarak temin ettin ve onlarca yıl boyunca saklayabildin ?

Şimdi sen burdan ufak ufak ikile git civcivleri yedir abim. Civcivle falan işim olmaz hadi Yallah

Alıntıları Göster

Keeeeeeeeeeeeeeeeeeees Z kusagı ergeni.. Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri 

• quote:

Keeeeeeeeeeeeeeeeeeees Z kusagı ergeni..  

Alıntıları Göster
    alemsin

• quote:

Ne amcasından bahsediyon hala ? Mozardın tabi şimdi amcamın evi yok şu yatarsın bahaneye benim amcam istanbulda yaşıyor resim çektiğim yerlerde kendi evim neyden bahsediyon hala

Ne z kuşağı senin aklınla zorun mu var Z kuşağı olsam Gta 2 yi nasıl oynayacam saftirik

Banane senin 100 katı kadar olan şeylerinden ? Ki olduğunada inanmıyorum 100 katıymış falan bu kadar old school sağlam oyuncu olsan böyle hazımsızlık yapmazsın senin çöplük dediğin şeylere biz nostalji diyoruz. Sen kendin demedin mi 4 yaşında gta oynuyordun yok ufak atta civcivler yesin falan filan hayırdır ? Aldın cevabını git adamın canını sıkma amcasının cdleriymiş diyor. Sana bişey kanıtlamak için ne amcamla onla bunla uğraşcam hepsi benim cdlerim çünkü 3 yaşından beri bilgisayarı olan ve oyun oynayan bi bireyim bunun daha nesini anlamıyon kıtız herhalde ?

Yüzün morardı bahaneye yattın anca öyle . Bu bile bana yeterli. Cümlelerinden, mesajını aldıktan sonra tırnaklarını yiyip bitiren komplekslilik var. Kabul etmek zor anlıyorum çünkü post atmakla itham edecek kendinden eminliğin vardı ama olmadı. Herkesi kendinle bir tutma

Daha fazla bişey için çabalama çalışma kendini arkonuştukça batıyosun. Amcasının cdleri falan bide z kuşağı olmamla suçluyor. Rezil etmek için çabalamaz insan bu kadar kendini. Beyblade falanda var bak onlarıda gösteriyim mi seversin beyblade de 2000 ler kalma biliyon dimi kim daha uzun süre çevirebilcek yarıştıralım tasolarımda var mı bilmiyorum depoya inip bakmam lazım. Duvara en yakın atan kazanır

Alıntıları Göster

Z kusagi 97 den basliyor 95 z kusagindan kurtarmaz 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Programming Guru -- 5 Temmuz 2021; 16:13:16 >

• Programming Guru kullanıcısına yanıt
    Hangi kuşaktayım bilmiyorum. 2010 da doğanlarada alfabemiz bittiğine göre ne kuşak diyecekler onuda bilmiyorum

• GTA2'de bomba ya da patlayan arabaların yanına denk gelen insanların bazen ekranı kaplayacak kadar yükselip yere düşünce gelen paket patlama gibi olan sesi halen unutamam Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri 

• Bende helikopteri tek oynayışta geçmiştim şaşırtıcı milletin bukadar zor demesi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitShady

Bende helikopteri tek oynayışta geçmiştim şaşırtıcı milletin bukadar zor demesi

helikopter vice city de degi miydi

• Programming Guru kullanıcısına yanıt
    Evet vice citt milletin yazdıgı yorumlara hitaben yazdım ben

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uçak ehliyeti alma görevi daha zordu ya z nin görevide daha zordu zaten uçak ehliyeti aldın mı o basit geliyor artık sana

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.