Şimdi Ara

Orjinal yan sanayi far farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
2
Favori
6.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orjinal Mais 1800 muadili Ayfar 500 lira TYC 1150 tl ,muadil alsam pişman edermi bu marka kullanan varsa cevap yazabilimi arkadaşlar ön 2 farda değişecek.

Sol far 8200744753
    Sağ far 8200744754

edit: TYC aldım orjinalinden hiç farkı yok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 15 Haziran 2023; 21:7:3 >

• Eski aracım clio için sararan farların yerine ayfar almıştım. Aracınız düz duvarı aydınlatırken oluşan çizgi bu farda yok, ayar yapan ustada çok uğraştı ben de 3-4 yıl aydınlatmasından memnun olmasam da idare ettim. Depo ya da tyc öneriyorlar. Daha sonra tyc far almıştım. Tavsiye ederim, aydınlatması daha iyi idi. Benim aldığımda ayfar 150 tl, tyc 250 tl, mais 800 tl civari idi.

• trendyoda depo 880 lira ayfar sanayide 500 ,orjinal 1800 hangisi mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 17 Ağustos 2022; 14:1:19 >
  • uzun yıllar binilecekse orijinal, birkaç sene içinde satılacaksa yan sanayi.

• Peugeot aracımda Depo marka far almıştım gayet memnundum. Ayfar olanı ağır vasıta araçlara veriyoruz, fena değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 17 Ağustos 2022; 17:11:38 >
  • Tam oturacak mı, otobanda taş sıçrayınca ve 2 3 yaz güneşe maruz kalınca durumu ne olur , bunlar önemli..

Satacak olun ya da olmayın, yukarda yazdıklarım meçhulse orijinal alın derim, temiz ve tam düzgün oturan farlar arabayı daha güzel gösteriyor, haliyle bunu fiyatına yansıtabilirsiniz
  • Ben eski aracıma Depo aldım. Farlar mercekliydi, aydınlatma ve kaportaya uyum konusunda sorun olmadı memnun kaldım. Çok uzun süre kullanmadan arabayı sattığım için dayanıklılık konusuna yorum yapamayacağım ama camların orijinal kadar dayanacağını sanmıyorum.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    TYC buldum 1150 diyor ayfar 500 mais 1650 hangisi mantıklı sizce,10 yıllık logan araba benimki🤔
  • Aracın Facebook gruplarında ikisini de kullanmış ve sağlıklı karşılaştırma yapabilecek insanlar vardır. Oraya sormak faydalı olabilir. Bende Citroen var, ön farın biri orijinal diğeri yan sanayi. İkisi arasında aydınlatma anlamında önemsenecek bir fark yok.
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

Bu mantık yüzünden ülkede alınıp binilecek ikinci el araç kalmadı.

• yerli markalardan mako hariç tat vermiyor. depo yada tyc al hocam. para varsa orijinal tabi.

• Ucuz olani alirsaniz, seffaf folyo ile kaplatin ki sararmasin
  • Yan sanayiler hemen sararir. Max 2 sene ömrü var
  • Ford transit v347 nin farlari hafiften sararık diye keyfe keder sanirsam depo marka ile degistirmistim farlarim şeşi beş gösteriyordu ayar falan da tutmamisti bedava verseler almam bu arada orjinalinde de mako cikiyordu
  • sinoplu kullanıcısına yanıt
    benim araba 10 yıllık farlar sıfır gibiydi geçen selde duvardan düşen taş parçaları ikisinide kırdı,yoldan geçen araçlara bakıyorum yani çoğunun farları kararmış puslu bazıları su almış herkesmi çakma far takmış anlamadım hatta bizim şirkettede var 2014-2020 arası daçyaların farları hepsi çakma gibi mat pulu dandik görünüyor, benim 2012 daçyamın farları orjinal ve ayna gibi tertemizdi yazık oldu😢😢 ikisi birden maliyet çok çıkıyor sağ çamurlukda ezildi bide o var.bide TYC marka taywan malıymış onumu alsam hala karar veremedim arabada eski model orjinal daha hiç el değmedi ilk sahibiyim ama heryerinde küçük darbeler felan var pahalı parça almaya değermi karar veremedim.
  • Ucuz alacak kadar zengin değilim.

Her akşam kullanacağınız ve aracın görümüne büyük etkisi olan bir ekipman.

Tercih sizin.
  • bende öyle düşünüyorum ama maaşa göre bakınca hepsi pahalı yani ucuz diye bişey kalmadı,yerli yerine ithal tyc marka alıcam büyük ihtimalle orjinalinden kalite olarak düşük olmaz diye düşünüyorum.
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

güzel mantık. sattığım adama yan sanayi haliyle iteleyeyim ne olacak, beni şimdilik idare etsin de alan çok da kasıma. harika ahlak  

• Ayfar çok çabuk sararıyor ve iç kısmı kararıyor. Akşam çok kullanmıyorum araç yatıyor diyosanız alınır yoksa tercih etmeyin bence.

• Orjinal alın, aracın sonraki sahiplerini de düşünün. Satarken piyasasından far fiyatı kadar yükseğe satar parasını çıkarırsınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.