Şimdi Ara

? PLAKAYLA Bİ ARACA NASIL ULAŞIRIZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
36.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:27:17 >

• Çok kolay, gidersiniz trafik tescil bürosuna, veya trafik dairesine oradaki memura anlatırsınız derdinizi, eğer adamlar iyi niyetinize ikna olurlarsa ve yardımseverse, her ne kadar yönetmeliklere aykırı olsa da bu bilgiyi size verirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz101

Çok kolay, gidersiniz trafik tescil bürosuna, veya trafik dairesine oradaki memura anlatırsınız derdinizi, eğer adamlar iyi niyetinize ikna olurlarsa ve yardımseverse, her ne kadar yönetmeliklere aykırı olsa da bu bilgiyi size verirler.

iyi niyetten ziyade, genelde bir yeşil banknot ararlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: er9en

PLAKASINI BİLDİĞİMİZ FAKAT NERDE VE KİMİN OLDUĞUNU BİLMEDİĞİMİZ Bİ ARACA NASIL ULAŞABİLİRİZ.
    DAHA DOĞRUSU ULAŞABİLİRMİYİZ ?
    ARABANIN PLKASI 34 HNA 72 .
    YANLIŞ ANLAMAYIN KÖTÜ Bİ AMAÇLA DEĞİL ARABAYI SATIN ALMAK İÇİN.
    ESKİ ARABAMIZ OLUR KENDİSİ.

Hayırdır topraam döşemenin içine bişeymi saklamıştınız...
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:27:35 >
  • Ya herşeyi illa ayan beyan anlatmak zorundamıyız?
    Tamam benim memurum işini bilebilir ama vatandaşım ondan daha iyi işbilir.
    quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

quote:

Çok kolay, gidersiniz trafik tescil bürosuna, veya trafik dairesine oradaki memura anlatırsınız derdinizi, eğer adamlar iyi niyetinize ikna olurlarsa ve yardımseverse, her ne kadar yönetmeliklere aykırı olsa da bu bilgiyi size verirler.

• quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

quote:

mavi yada sarı tercihdir.
  • anca trafikten öğrenirsin

tanıdık bulmak gerek

internette sadece arabanın özellikleri vardır

http://www.trafik.gov.tr/sorgulamalar/sorgulamalar.asp#

burdan sorgula

kırmızı bmw 1991 model

kadıköye tescilli şuan
  • Ş. TURAPOĞLU Adına kayıtlı 91 model bir bmw , başka ne öğrenmek istiyorsun ki :) birde öğrendiğinde eline ne geçecek çok merak ettim doğrusu.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:28:08 >
  • [-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:28:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: er9en

quote:

Orjinalden alıntı: guide

Ş. TURAPOĞLU Adına kayıtlı 91 model bir bmw , başka ne öğrenmek istiyorsun ki :) birde öğrendiğinde eline ne geçecek çok merak ettim doğrusu.

adama telefon açıcam ve arabayı bana geri ne kadara satacağını sorucam.
    bu kimin adına kayıtlı olduğunu nasıl öğreniyoruz ?
    gizli bi yolu varsa pm'den bana o arkadaşın telefon numarasını verebilirmisin ?

o kadar detaya inemem sadece isim soy isim söylerim .
  • Kolay kolay söylemezler tanıdık bulman gerekir.
  • guide sigortacı olduğundan trafik sigortasından ulaşmıştır o bilgilere

o zaman ya trafiğe gidecen yada bi sigortacı bulup ondan öğrenecen
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:28:54 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:29:04 >
  • bulamaz , güzel kardeşim ismi soyismi verdim sana pm den , biraz zahmet et ara 118 den bul işte :)
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:29:20 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 14 Ekim 2010; 13:29:34 >
  • bi tane yawşak şerefsiz vardı onun yüzünden kaza yaptım herifi yakalamaya çalıştım ama ben koştuğum o araba kullandığı için kaçtı varmı bulma yolu plakadan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.