Şimdi Ara

Online oyunlar artık oynanmayacak vaziyete geldi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
19.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

O yüzden en güzeli ps4 oynamak, akşam açıyoruz cod warzone 150 kişi atla haritaya hile derdi yok para derdi yok sadece kıyafet kostüm parayla.
    Warzone da çapraz platform var yalnız. Pcdeki oyuncularla birlikte oynuyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Warzone da çapraz platform var yalnız. Pcdeki oyuncularla birlikte oynuyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Çapraz platform'u kapatıyorum dostum ben... ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 11 Mayıs 2020; 13:36:7 >
  • Cs go için önceki seneler de de oyunda ki türkleri öldürdün mü :D hile diye söverdi hmmm ben ölmem ya beni öldürdüyse kesin hiledir :) Covid-19 muhabbetine yeteneksizlikten hile var diye ağlayanlar oyuna geri geldi :) Merak etmeyin 1-2 ay tekrar giderler oyun community si yine düzelir...

Pubg için her türünde hileci vardır :D ona yapıcak birşey sadece denetim arttırmaları lazım yani hileyi satan yerler belli hileleri yayınlayan platformlar belli elamanını yollarsın setup alır incelersiniz yapım ekibi olarak hmm hileyi demek bu şekilde yapmışlar açığı kapatırsın fakat bunu sadece büyük güncellemelerde yapıyolar neden çünki oyun satılsın diye hileden banlanan adam başka hesap açıp pubg satın alıyor örnegin...

Pubg sürümleri önceden de aynıydı türkler özellikle random giriyorssa steam-pubg lite-mobile fark etmez selamun aleyküm bre aleyküm selam... adın ne hangi şehirdensin çalışıyomusun bildigin tanışma çöpçatanlık sistemine dönüştürüyorlar halbu ki sana adını şehrini sorana kadar ekran a baksan adam vurucaksın ilginçççç...

Şu sıra freeto play oyunların kitlesi kalıcı oyunculardan oluşmuyor...

• Starcraft, Broodwar, Diablo 2 ve D2 LOD cular nerede? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MMORPG : World of Warcraft, güzel zaman geçirirsiniz vakit yer tabi. Hile gibi bir sorununuz olmaz, Blizzard milyon eurluk davalar ile kapattırıyor hepsini.

FPS : CS:GO, mm oynamayın hocam. Faceit platformu üzerinden Türkçe veya İngilizce hublara girin, hem kurallar daha sıkı, insan gibi mic olmadan oynanması yasak. Haksız bir durum olduğunda maçlar iptal edilir vb.
  • Bukullanıcıadıuygunmu B kullanıcısına yanıt
    Hala oynayasım gelir. Keşke şöyle yenisini çıkarsalar. Alırdım hemen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CS go hala oynuyorum. Çünkü oynanacak oyun yok hepsi kanser edici. 10 oyundan 9u hile geliyor. Dota 2, smite, pubg, zula, LoL, cod warzone, hepsini denedim. Şuan bannerlord, eu4 heroes of storm oynuyorum. Açıkçası çok sıkıldım. Şöyle bize artık oh bu çok iyi olmuş denen oyun çıkacak mı onu bekliyorum. 27 yaşındayım 15 yıldır aktif oyun oynuyorum. 15 16 yaşında aldığım zevkin yüzde 1ini bile alamıyorum artık. Keşke o dönemler gibi olsa. İnternet kafede arkadaşlarla oynayabilsek. Herkes işinde gücünde tabi. Belki yılda 1 2 kere yapabiliyoruz.

• Aynı sorunlarda bendede var ama ps4 online oyunları iyi hile yok enazından

• GTA V dışında online oyun oynamadım. Zaten ilgimi de çekmedi. Açıkçası oyunla aram hiçbir zaman çok iyi olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işin zirvesi knightonline'dir. Tek bir item 65bin tlhttps://www.bynogame.com/item/ko/Sirius/3683517/rev-15-avedon-2387086
    İtem seti 150bin tlhttps://www.bynogame.com/item/ko/Sirius/3499077/satilik-reb-5-full-item-asas-2917543

En iyi itemleri toplamaya kalksan bir hesabın değeri 200-300bin tl'ye gelecek neredeyse. 16 yıldır ufak tefek değişiklikler dışında oyun halen 2004 yılından fırlamış gibi. İşin en komik tarafıda GM'ler geçenlerde yine el altından item satarken ifşalandı. Ona rağmen bu fiyatları veren enayiler var. Oyunun upgrade sistemi kumara dönmüş. Kumarbazlar kendini orada tatmin ediyor. Düzgün bir yazı hazırlayıp şikayet oluşturulsa büyük ihtimal oyunu kapatırlar.

• Multide Cs 1.3, fifa world cup, half life ilerleyen zamanlarda pes. Single da moh cod nfs underground... yeni cikan oyunlarda sadece gorsel var baska bisey degil

• Total War Serileri - Multiplayer Campaign: oynayacak sağlam arkadaşlarınız olsun saatler değil aylar yetersiz kalacak

Squad - yine ciddi bir ekip çalışmasına ihtiyaç duyulan bir oyun clan maçları efsanevi geçer grafikleri sağlam pc ister, FPS olarak nasıl nedir derseniz cs go yanında mobil oyun kalır.

Gerçek online oyun olarak uzun zamanlarımı çalmış yapımlardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

Çöp dediğin knightta +10 raptor 125 bine satıldı geçrn hafta. GB 90 TL alış 85 TL ( yeni sw ) şuan ares diez bile canlı (50 tl gb ) bil istedim
    O raptorun o fiyata satildigina inanacak arkadaslar hayatta baska nelere inaniyorlar bilmek bile istemem.

2 gun sonra krowaz ciksa cop olacak bir raptora 125 fiyat verecek adam zaten yasamasin.

Bundan bagimsiz olarak oyunu oynayan kitle cogunlukla dusuk profil insanlar. Eskiden her profil insanin oynadigi bir oyundu ko. Hatta ilk iki yilinda yabanci agirlikliydi. Tabi oynayan oynasin. Iron belti iron belt diye okuyan adamlarla drama filan cikartsin mesela.

Tum bunlari bir kenara birakip oyunu kendi icinde degerlendirirsek yine cop. Kendini tekrar eden eskiden hic degilse p2w olan, simdiyse bildigin p2p olan yoneticilerinin oyuncularina ayakli bankamatik muamelesi yaptigi oyun. Pazar, ticket gibi cok temel seyler icin bile para isteyen oyuna bu kadar uzun yorum yapmak bile hata.

• online ya da diğer oyunları hiç oynamadım. pişman değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

O raptorun o fiyata satildigina inanacak arkadaslar hayatta baska nelere inaniyorlar bilmek bile istemem.

2 gun sonra krowaz ciksa cop olacak bir raptora 125 fiyat verecek adam zaten yasamasin.

Bundan bagimsiz olarak oyunu oynayan kitle cogunlukla dusuk profil insanlar. Eskiden her profil insanin oynadigi bir oyundu ko. Hatta ilk iki yilinda yabanci agirlikliydi. Tabi oynayan oynasin. Iron belti iron belt diye okuyan adamlarla drama filan cikartsin mesela.

Tum bunlari bir kenara birakip oyunu kendi icinde degerlendirirsek yine cop. Kendini tekrar eden eskiden hic degilse p2w olan, simdiyse bildigin p2p olan yoneticilerinin oyuncularina ayakli bankamatik muamelesi yaptigi oyun. Pazar, ticket gibi cok temel seyler icin bile para isteyen oyuna bu kadar uzun yorum yapmak bile hata.

Alıntıları Göster
    Ben satılmasına ihtimal veririm. Bu ülkede sırf birilerinin yakını olduğu için sonradan zengin olan bir sürü insan var.

• CS:GO skinine para vereni salak diye tanımlayıp oyunu oynamama şartı gösteren boş bir üye. Herkesin kendine göre zevki var. Salak sensin kardeş . Blok

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    unlost taktikleri ha :D o da güzel :D
  • Apex Legends bence bu aralar çok çok iyi. Şöyle ki sizin gibi p2w oyunlarından uzak durmaya çalışıyorum. Apex te direk sizle alakalı oyun tavsiye ederim oynayacaksınız ekleyebilirim.

• Hile olmasın diyorsan konsola geçiceksin yada pc de fifa VS onun harici bas kazan. Şahsen online fifa haricnoynamıyorum o bile çıldırtıtor. Story daha çok seviyorum ama dil desteği olmuyor ibgilzce ağır oyunlar var anlayamıyorum. Zaten birde pass sistemi geldi her oyunda var neredeyse işte nokta nokta pass ile daha fazla exp şu bu diolar asasin creeed de bile var yahu hile açarım zaten fazla item almak istesem.
    Haa bir de metin2 oynardım bol bol off o zamanlar yok mu be sonra çok şey eklediler 2012 den sonra cozuttu.

• yatıracak paranız varsa zevk ve fantezi amacıyla oynayabilirsiniz.zaman harcamaya değmez

mmofps'ler ise peh
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.