L

DH Yönetici
11 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
44 üye
Görüntülenme
Toplam: 678 (Bu ay: 5)
Gönderileri

*** BULANA, BULUNMASINA YARDIMCI OLANA CİDDİ ÖDÜL VERECEĞİM***

ARACIMIN MANEVİ DEĞERİ YÜKSEK...

Arkadaşlar merhaba,

13 Mayıs 02.00 sularında Yamaha R25 MH3RG105000006300 şase no'lu motorum çalındı, 2017 model, siyah.

Ataköy NEF 22 'in -4.kat güvenlikli otoparkından çalınmıştır.

Sağ tarafında ve egzozunda çizikler vardı. Fotoğraf ekledim, çalınma anının görüntülerini de ekleyeceğim.

Gören duyan olursa sevinirim, öne çıkaralım lütfen.

Eren

05323823412

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/66/db/97/66db972475490288f5b907f7a930e702.jpeg&t=0&width=480&text=1
Merhaba,

3 hafta önce kredi çektim ve direk 4.300 tl komisyon kestiler. Şimdi erken kapama yapmak istiyorum 4.515 TL daha erken kapatma komisyonu istiyorlar.

Bunu dava açarak iade alma şansım nedir? Avukat arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Teşekkürler,
Arkadaslar merhaba,
http://www.dod.com.tr/arac-detay/BMW/SERIES-3/173406877?search=1

Bu araci almayi planliyorum. 118 bin TL, 62 binde, degisen, hasar kaydi, boya yok. Iki tamponda bir rotus var.

Servis gerekiyor, arka fren balatalari degismeliymis. Onceki aracim 2011 A5 idi, yag yakmasi bezdirdi ve sattim.

Ne dersiniz, kronik problemleri vs. var midir?

Tesekkurler yorumlar icin.
Arkadaslar selam,

Su araca niyetlendim, kendisi ikinci aracim olacak.

2.el 2011 - 50.500 KM de AUDI A5 1.8 TFSI 160 HP.

Son bakimi 45.000 de yapılmış ve hasar kaydı yok gibi, 300 TL toplamda. Ama sag taraf boyalı, kapı, çamurluk, marşpiyel de hafif ezik. Değişeni yok, 6 ay da Doğuş garantili, araç bana opsiyonlu. Manuel, benzinli. Zaten az KM yaparım, alıp satma, 10 15 bin ileride zarar etme kaygım yok, satmayı da bir kaç yıl düşünmüyorum. 1 aydır falan duruyor, sanırım araç benzinli ve manuel diye pek piyasası yok. Fiyat da 78.000.

http://www.dod.com.tr/arac-detay/Audi/A5/153404867

Tecrübeli arkadaşlar fotoğraflarına vs. bakıp yorum yaparsa çok memnun olurum.

Konu da yanlış yerde ise bir mesaj atın doğru yere taşıyayım :)

Çok teşekkürler,
Merhaba arkadaslar, biraz uzagim bu konuya,
Uskudar'da 2 kafadar kendimize ev tuttuk...
Iki kapili guzel bir buzdolabi ve orta seviye bir camasir makinesi ihtiyacimiz var, hatta fırın da...

Uygun fiyatlı spot olarak hatta cok temiz 2.el de olabilir, ama saglam olmali,
yakinlardan nerelerden edinebiliriz? Yonlendirecek arkadaslar olursa super olur.

Yonetici arkadaslarim kizmasin yeri degilse, kovarsınız giderim.
Merhaba arkadaslar,
su anda 5.1 32GB iPhone 4 kullanıyorum.
SAM ile unlock yaptım, gevey ile çalışmıyor cihaz.
5.1.1 update'si ayarlardan yapılabilir görünüyor, yaparsam SAM unlock'u kaybeder miyim?

Jailbreak yaparak SAM'i kurmustum, fakat telefonumda ne SAM programi, ne de Cydia vs. gorunuyor.
Restore de atmadim, iFunbox 'da cihazim jailed görünüyor. 5.1.1 update yapıp ayarlardan tekrar jailbreak yaparsam SAM unlock etkisini yitirir miyim?
Bu konuda bilgisi olan yazabilir mi? Birkaç program için acilen jailbreak yapmam gerekiyor.
Fakat telefon özelliğini yitirirsem mahvolurum.

Çok teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.

Tüm içeriği sil deyip iPhone 4'ümü temizlemek istedim, sonunda çöktü elmada kalıyor.

Acaba orjinal 4.0 ı indirip restore etsem, 1.59.00 olan basebandım yükselir mi?

Çok teşekkürler şimdiden cevap atanlara.
Süpersonik 2.el olarak aldığım ve testini biraz geç yaptığım ve bende patlayan kart hakkında yardım istiyorum...

Gelelim soruna, bios reset atmadan sistem boot etmiyor.

Şöyle ki, bilgisayar açıldı, ve kapatmak istiyorum. Gücü kestikten sonra pili çıkarıp 15 20 sn. sonra takmazsam

sistem çalışmıyor... Ancak o şekilde yapıp biosu sıfırlayıp, sonra saat vs. ayarlarını yaparsam o zaman sıkıntı yok...

İşlemci E6550, ramler 2x2 800, tek tek denendi değiştirildi vs, bios pili değiştirildi, bios update yapıldı vs...

Farklı bir fikri olan?

Teşekkürler şimdiden...
Merhaba öncelikle,

cihaz DV4000, centrino 1.86 lık 1.5GB ramli makine.

Cihaz kullanıldı kapatıldı ve şu anda açılmıyor. Güç tuşuna basıyorum, fanlar 3 sn dönüyor, ışıklar yanıyor, fakat görüntü gelmiyor,

ışıklar açık kalıyor, güç tuşuna bassam bile kapanmıyor.

Fikri olan var mı ? Tamir edebilecek yer bilen ya da ?...

Teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar iPhone 4, İngiltere'nin dışında
hangi ülkelerde kolayca bulunuyor arkadaşlar, yurtdışında yaşayan forumdaşlar varsa söyleyebilir mi ?

Teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
I was not caught, I crossed the line.
Forum İkinci El İmzası:
I was not caught, I crossed the line.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.970
İkinci El Bölümü Mesajları: 6.806
Konularının görüntülenme sayısı: 687.251 (Bu ay: 722)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.200 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.