Şimdi Ara

Omicron varyantı için korkunç sonuçlar geldi: Aşıların etkisini yok ediyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
3
Favori
14.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşılan bu virüs daha onlarca yıl hayatımızda kalmaya devam edecek. Milyonlarca insanı böyle böyle yavaş yavaş alıp götürecek. Şimdi sayılar az geliyor size ama 15-20 yıl boyunca her gün binlerce insan öldüğünü düşünürseniz durum vahim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zdniz Z kullanıcısına yanıt

henüz bu sözde virüsten ölen görmedim ve şahit olmadım, bu tesadüf OLAMAZ. AŞI/VİRÜS/MASKE/PCR/KAPANMA bunlar palavradır ve inananda beyin yoktur.

• Aşı firmaları tedirgin Omicron varyantı için korkunç sonuçlar geldi: Aşıların etkisini yok ediyor 

Omicron varyantı için korkunç sonuçlar geldi: Aşıların etkisini yok ediyor
  • hayret suçu aşısızlara atmamışlar bu sefer

• Komplo teorilerini sevmem ama artan nüfus kalabalığına bağlı olarak dünya kaynaklarının azalması ve iklim dengesinin bozulması sonucu dengeleri yeniden kurmak için bilinçli olarak üretilmiş bir virüs olduğunu düşünmeye başladım artık.

• her sene değişen grip virüsünü evirdiler çevirdiler yok covid yok omicron diye uydurdular.

• Aşılarını yaptırmış birisi olarak artık aşıya inanmıyorum.

3 aşılı amcam covid oldu ve vefat etti.

Personel müdiremiz aşılarını oldu ama o ölümden döndü. 9 gün entübe edildi, uyutuldu. Halen tam kendine gelebilmiş değil.

• furkangunes04 kullanıcısına yanıt

Ön raporlar mild diyor şu anda. Ama o iş tek doktorun söylemi ile ya da ön raporla değerlendirilmez. Daha yeterince süre geçmedi.

Bana gelen raporlarda sinir sistemi üzerinde etkisi kesinlikle azalmış hepsinde. Bu şimdilik kesin gibi.

Örneğin Güney Afrika'daki ilk hastalananlar genelde covid geçirmiş üniversite öğrencileri. Avrupa'ya gelenlerde çift m Rna aşılı. Bunlarda ağır vakaa zaten zor. Daha bir haftası var anlamak için.

Aşı firmaları içinse bir şey farketmiyor. Tam tersine aynı fiyata satacakları zaten 6 ayda bir yapılan aşı için tekrardan ar-ge yapacaklar mesai harcanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 9 Aralık 2021; 20:11:43 >
  • Windows Defender Yapay Zeka Güncelleştirmesi gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Benim sp4370 eksikmiş nerde olabilirim

• por favor kullanıcısına yanıt
    Aşılarını yaptırmış biri olarak hastalanmamış gayet sağlıklı ve ölmemiş olmanızın bir önemi yok galiba. Aşı olmadığı için ölen milyonlarca amca var eğer bu bir kritere bir de onlarla görüşün. Personel müdirenizin hala hayatta olması aşı olmasından olabilir mi sizin gibi.

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Bu kadar güle katıla espri yaptığınıza göre ne hastalıktan öleniniz ne hastalananız ne de sağlığını işini kaybedeniniz var. Bu da aşıların işe yaradığının kanıtı olsa gerek. Varsın Windows gibi güncellemeli olsun yeter ki hayatta olalım. Muhahahalı günler hepimize.

• Yok canım olamaz aşılar yaşam iksiridir etkisi yok olamaz olması teklif dahi edilemez.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Sinovac’ı övdüğüm yok sadece dünya sağlık örgütünün kullandırttığı bir aşı diyorum siz ise onlara bile yalan diyorsunuz.

Akp ile aşının ne alakası varya Avrupa bile Sinovac aşıdır tanıyoruz diyor. Ancak gerçek var ki burun spreyli aşı çıkmadan yani dokuda antikor oluşmadan tam çözüm olmayacak o kesin.

Siz sadece bir antikora bakıyor diğer proteinlere oluşan antikorlara bakmıyoruz benim dediğim onlar aslında. Diğer yandan çok sertleşiyor ve kendinizi rezil ediyorsunuz böyle ağır konuşarak yazık oluyor üzülüyorum sizin adınıza.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • zdniz Z kullanıcısına yanıt
    aga bizimle dalga geçiy :)
    Omicron varyantı için korkunç sonuçlar geldi: Aşıların etkisini yok ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • monacomen kullanıcısına yanıt
    Hm milyonlarca amca aşı olmadığı için ölüyordu demek ? Ben de bu canlılar neden ölüyorlar diyordum :) Açıklama için sağolun. Aydınlandım :)

• Cliche4 C kullanıcısına yanıt
    Ugur Sahin demişken, bu Ugur Sahin Aralık 2020'de DW kanalında röportajda "aşı üretmeye başladık ancak ben o aşılardan olmadım" dedi.
    Üstünden 1 yıl geçti. Aşı olduğuna ilişkin bi bilgi de geçmedi, Ugur Sahin kolunu sıyırıp bi igne girerken görmedik. Hem 1 milyar aşı üret, hem o aşılardan birini bile olma. Bak sen şu işe :)

• monacomen kullanıcısına yanıt

Personel müdiresi 41 yaşında. Sigara içmeyen, hiç bir yan hastalığı olmayan birisi ve öbür dünyaya gitti geldi. 9 gün entübe halde uyutuldu. 22 gün hastanede kaldı. Halen çalışamıyor, birinin desteği olmadan yürüyemiyor, fizik tedaviye gidip geliyor. Kaslarının, vücut direncinin hatta psikolojisinin eski haline gelmesi lazım. Elbette zamanla toplayacaktır. Aşı yaşattı diyorsanız o sizin yorumunuz. Aşı bir halta yaramıyor dersem bu da benim yorumum. İkimiz de hatta doktorların, uzmanların pek çoğunun da bu konuda bir şeyi kesinlikle ispatlaması söz konusu değil. Bir şey bildiği de yok.

Uzmanım diye ekran manyağı olmuş prof ünvanlı kişilerin fikirlerinin zamanla nasıl çeliştiğini ve birbilerinin tersi görüşe sahip olduklarını da biliyoruz.

Ben aşıya kesinlikle inanmıyorum artık. Siz elbette inanabilirsiniz.

• furandor kullanıcısına yanıt
    Asıl yapmazsan vazgeçerler. Kendi sülalelerini sağsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 9 Aralık 2021; 22:21:11 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.