Şimdi Ara

Omicron varyantı için korkunç sonuçlar geldi: Aşıların etkisini yok ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
3
Favori
14.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • I Don't Need Vaccines, The Government Vaccinates Me Every Day!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sebastian Insane kullanıcısına yanıt
    Sebastian sende bunu yedin? 😊 ne varyantı ne aşısı bro virüs ölümcül etkilere sebep oluyor bu bir gerçek. Vücuduna giren gıdalar yeteri kadar kalkan oluşturamıyorsa aşı vs hikaye buda diğer gerçek. Devletler tamamen para kazanma odaklı saldırıyor heryere haberlerin tamamına yakınının yalan olmasına şaşırmayın. İşin ucunda para var sonuçta

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hala bazilari insanlar uzerlerinde oyun oynandigini zannediyor ya cok komik.

• Ya olmaz öyle şey, ben aşı olmadım ama bel fıtığıma iyi geldi. Varlığı yetiyor, her derde derman, herkes aşı olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu tekrar tekrar aşı olacağımıza içimize soktukları chip lere güncelleme yayınlasalar olmuyor mu.

• Yav bıktık arkadaş artık. Bıktık

• azıtan sapkınlaşan ve paraya tapmaya başlayan insanlığa şamar,daha bunlar iyigünler.

en çokta 2011 gibi izlediğim bir belgesel aklıma geliyor modern zengin batıda artık pandemi çağı kapandı diye birşey izlemiştim viruse para teklif ediyon bulaşmıyor tarzı birşeydiOmicron varyantı için korkunç sonuçlar geldi: Aşıların etkisini yok ediyor  ha birde cahallarla soyleşi olsa diyecem harvardlı koca dede prof lar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Aralık 2021; 11:4:56 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Mavi ekran verdirmesin de Windows gibi

• At yalanı... Doktorum ama cidden boku çıktı artık çıldırmak üzereyim haber maber okumayı bıraktım öleceğimiz varsa da ölelim yani

• Çok söyledim çok yazdım tek yeri hedeflemek risk diye 3 doz inaktif daha iyi diye ama hep dalga geçildik Alman daha iyi vs.

İşin kötüsü çok iyi bir teklinoloji olan m-RNA teknolojisine şimdi güven azalacak.

• Nevfel kullanıcısına yanıt
    Omicron varyantı için korkunç sonuçlar geldi: Aşıların etkisini yok ediyor
  • Vallahi bu filmden sıkıldım. Dram üstüne dram yaşatıyorlar, konu nereye bağlanacaksa bağlansın.

• Bütün dünyaya iyi haber pomapalandı, brent vs. her şey geri değer kazandı. Daha dün Pfizer üç yeterli dedi...

• Paniklemeyin ,sakin olun ,korkmayın bu virus çıkmadan önce de insanlar ölüyordu virus kaybolduktan sonra da ölmeye devam edecek.

• Yahu anlamadığınız konularda konuşma inadınız neden var? Birde iddialı iddialı yazıyorlar. M Rna ve protein vektör aşıları ağır hastalığı önlemede omicrona karşıda efektif.

Hele güya forumun sahibi bir tip var İnaktif aşılar hiçbir işe yaramıyor iken halen İnaktif aşı diyor. La sinovac artık araştırılmıyor bile yeni varyantlara karşı anlamsız diye.

Antikorların etkinliği aşıların sadece bir boyutudur. Oluşturulan hücresel bağışıklık v.b var. Zaten omicron çıktığı anda biliniyordu kaçış mutasyonları nedeni ile antikor etkisinin çok ciddi düşeceği.

Mrna ve protein vektör aşıları halen ağır hastalığı önler ama artık yakalanmanızı engelleyemez.

3. dozu olursanız yakalanmanızı engeller ya da neredeyse semptomsuz atlatmanızı 3 ay falan omicrona karşıda sağlar. Nisan gibi güncellenmiş aşılar gelir onlar bu varyanta karşıda efektif olacak tamamen.

Bu arada Omicron'a karşı bir aşı geliştirilir sonuçta ama zaten şu ana kadar mild olarak sınıflandırıldı. Yani deltadan daha hafif geçiriliyor. Ön rapor bunlar ama hepsi birbirini onaylıyor. Genede 1 hafta sonra anlaşılır.

Turkovac falan denmiş, hiçbir anlamı yok artık. Ruslar bile oldukça efektif protein vektör çift mekanizmalı sputnik'i güncelleyecekler paşa paşa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 10 Aralık 2021; 10:18:41 >

• gun kullanıcısına yanıt

Ya bu konuyu sana açıkladım.

Söylediğin şey inanılmaz bir saçmalık. Sinovac artık araştırılmıyor bile yeni varyantlara karşı zira efektif değil.

Bak aşılar bağışıklığı farklı şekilde etkiler. Antikor üretir ve hücresel bağışıklık sağlar bunun dışında şeylerde var ama basit tutacağım. Öyle tek yeri hedeflemek falan diye bir şey yok kim uydurdu ise bunu. Zira spike proteini dışında covid virüsünün bir bağlanma yeteneği yok. Bağışıklık sisteminde bağlanan proteine karşı önlem alır.

İnaktif aşılar yetersiz. Deltaya karşı zaten yetersizdi omicron'a karşı tamamen anlamsız. Çünkü etki tepki mekanizmasını bile tetikleyemiyor. Araştırılmıyor bile artık. Sadece tek araştırmada coronovac delta sürümüne bakıldı aşırı yetersiz çıktı ve o bile sinovac'ın tr'ye yolladığından üstündü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 9 Aralık 2021; 12:19:7 >
  • LLithya kullanıcısına yanıt
    Van minüt! Ortada Omicron diye "cok korkunç" sonuçları olan bi hastalık var mı ki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Dur daha film yeni başlıyor. Ayrıca besin kıtlığı = stok fiyatların yükselmesi filmi vizyona girdi. Küresel ısınma filmi de başlyacak. Çok yakında :)

(başka daha ne filmler var, onları bilemiyorum, gerçekten artık araştıramıyorum sürem bitti :)

• Senkron2 kullanıcısına yanıt
    bu aşılar (biontek, modernus, sinovak, slovak, piffizer... ) 7x24 medyada pazarlanma nedeni Covid adında bir hastalık değildi. Nitekim bu aşılar , Covid diye bişey cıktıktan sonra da geliştirilmedi. 1990'lı yıllarda çoktan geliştirilmiş, üretilmiş, denenmiş mRNA sıvıları bunlar, medyadan covid diye bişeyi servis ettiler, ardından da bu sıvıları milyonlara enjekte ettiler.

bu süreçte tek amaç bence para değil. Nitekim para sanal bir kavram. Amaç planın gerçekleşmesi. covid ile beraber kripto (dijital) para planlarının hız kazandığını görebilirsiniz. Temel besin kıtlığı da bir plan. Besinler doğal bi sorundan değil, bilinçli şekilde piyasaya az sürülüyor, yapay sekide fiyatları yükseltiliyor. Nasıl ki covid diye bişeyi milyar insana yaptırdılarsa, temel besin fiyatlarını da milyar insana yükselttiler. Bu koşullar altında dijital parayı yaşama geçirince diyorum ki , tüm bunlar insanları uyuşturup paralize edici bi etken olarak mı düşünüldü? Alman avukat Reiner Füllmich, AB emekli sandığı fonlarının bitik olduğunu, 7x24 Covid tedbirleri, yasaları altında bunun bir skandal olmaktan kurtulduğunu söyledi. Füllmich, 5 avukat ile birlikte avukatlık firması işleten, birçok kişiye yasal danışmanlık yapan gerçek biri, komplocu da değil :) a

• gözümle görmesem bu hastalık yok palavralarına inanırdım.ama gözlerimle gördüm çevremde birsürü insan hastanede yattı 9 gün yada vefat etti yaşlı orta yaş genç.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.