Şimdi Ara

Öğrencinin başını kesip 'Deccal'i vurdum' dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
11.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya'da bir yurtta aşçı olarak çalışan İhsan Güney (38), yurdun yemekhanesinde bir öğrencinin başını satırla kesip, göğsünün üzerine koydu.

Bugün Antalya İlim ve Kültür Derneği'nin (Alim Derneği) 4 katlı öğrenci yurdunun yemekhanesinde meydana gelen olayda yurdun aşçısı İhsan Güney, henüz bilinmeyen bir nedenle duvara dayadığı Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul'un başını satırla kesti. Güney, kestiği başı, Tuğrul'un göğsünün üzerine koyup, "Deccal'i vurdum" diye bağırdı. Güney, satırı da gencin göğsünün üzerine bıraktı.

GÖZALTINA ALINDI
    Olayı gören öğrencilerden biri yemekhanenin kapısını kapatıp kilitledikten sonra polisi aradı. İhbar üzerine öğrenci yurduna gelen polis, İhsan Güney'i gözaltına aldı.

SESSİZ SAKİN BİR ÖĞRENCİYDİ
    Kısa süre önce yurtta aşçı olarak işe başladığı öğrenilen İhsan Güney, Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine götürüldü. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor. Mehmet Sami Tuğrul'un, kendi halinde sessiz bir öğrenci olduğu kaydedildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/amp/turkiye/kacak-yurtta-basi-kesilerek-oldurulen-gencin-babasindan-tepki-ceken-sozler-kendisinin-kaldigi-konakladigi-eller-1891548?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://www.gazetealanya.com/bolge-haberleri/antalya-da-asci-satirla-ogrencinin-basini-kesip-atti-h101559.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayalistAkrep -- 12 Aralık 2021; 20:43:9 >

• bildiğin islami terör örgütü işi. bu tarikatların dentimsizliği'nin sonucu bir genç arkadaşımızı daha kaybettik. neymiş? sivil toplum örgütüymüş bunlar. öğrencilerin barınma zorunluluğunu karşılamayıp bu ne idüğü belirsiz tarikat yuvalarına itenlerin kim olduğunu da hepimiz biliyoruz. bu yurtlara bir şey olmayacağını da hepimiz biliyoruz değil mi? hani bir bakan vardı. bir kerecekten bir şey olmaz diyen bir bakan! mecliste kahkahalar atarak ensar vakfını temizleyenleri de unutmadık. tarikatların hepsi yasaklanmalı!!! tarikat yuvaları sapkın beyinler ile dolu...

Kılıçla öldürülen genç kız, sobaya atılan bebek, satırla kafası kesilen öğrenci. Son bir ayda gördüğümüz, medyaya yansıyan haberler bunlar. Adaletin olmadığı, vicdanın olmadığı Yeni Türkiye'ye hoş geldiniz. Bizi ancak seçim kurtaracak. Toplumun bozulan ve bozulmaya devam eden ayarları ancak seçimle değişir..

İslamın ürettiği bir cani daha işte.Bir insanı akılla bilimle mantıkla büyütmessen böyle cani bir bireye dönüşür lafa Deccali öldürmüş kim bilir Annesi babası din adı altında neler yaptı bu adamaki böyle bir eyleme kalkıştı.Ailesini incelemek gerek.İnsanların beynine hurafe doldurusan işte yani gerçekten söylecek söz yok.Cehaletin çaresizliğin umtusuzluğun pisikolojik olarak dışa kusması bu olay.
  • Kanim dondu serefsizim, lan bu nasi haber? Öğrencinin başını kesip "Deccal'i vurdum" dedi 

EDIT: Olayin gectigi dernegin bir subesinin acilisini Cavusoglu yapmis... Sasirdim mi? Hic sasirmadim...

Sag ust'te yazanlar da ayrica enteresan.

Öğrencinin başını kesip "Deccal'i vurdum" dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 8 Aralık 2021; 16:39:38 >
  • Allahım herkes kafayı yedi bu ne abi? O çocuğun ailesini düşünemiyorum şu an... O kadar büyüt göz bebeğinden sakın, manyağın biri kafasını kessin. 10 sene sonra salarlar. İçimizde kim bilir kaç tane böyle manyak geziyor !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-534CA33BA -- 7 Aralık 2021; 17:18:6 >
  • Leipold kullanıcısına yanıt

Hocam bende anlamadım. Cinayetin detaylarına bakınca, sağlam bir manyak olduğu belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayalistAkrep -- 7 Aralık 2021; 17:19:7 >
  • Bu ne oğlum?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Memleket psikopat dolu, survivor modunda yaşıyoruz.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Şikayet değil çözüm nedir niye bu haldeyiz nasıl bu hale geldik nasıl düzeltiriz ne yapmamız lazım sonucu konuşmak en kolayı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla ben koyverdim, bu kafayla bu milletten de bu hükümetten de bir cacık olmaz.

• Kılıçla öldürülen genç kız, sobaya atılan bebek, satırla kafası kesilen öğrenci. Son bir ayda gördüğümüz, medyaya yansıyan haberler bunlar. Adaletin olmadığı, vicdanın olmadığı Yeni Türkiye'ye hoş geldiniz. Bizi ancak seçim kurtaracak. Toplumun bozulan ve bozulmaya devam eden ayarları ancak seçimle değişir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi yasalar bu manyağı koruyacak.
    Akıllarınca ceza verdiklerini söyleyecekler.

Maktülün fotoğrafları yayınlaırken.
    Bu manyakarın niye yayınlanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 7 Aralık 2021; 19:0:57 >
  • bildiğin islami terör örgütü işi. bu tarikatların dentimsizliği'nin sonucu bir genç arkadaşımızı daha kaybettik. neymiş? sivil toplum örgütüymüş bunlar. öğrencilerin barınma zorunluluğunu karşılamayıp bu ne idüğü belirsiz tarikat yuvalarına itenlerin kim olduğunu da hepimiz biliyoruz. bu yurtlara bir şey olmayacağını da hepimiz biliyoruz değil mi? hani bir bakan vardı. bir kerecekten bir şey olmaz diyen bir bakan! mecliste kahkahalar atarak ensar vakfını temizleyenleri de unutmadık. tarikatların hepsi yasaklanmalı!!! tarikat yuvaları sapkın beyinler ile dolu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 7 Aralık 2021; 19:0:50 >
  • O kadar çok malum parti rezilliği ortaya çıkıyor ki troller girecek konu bulamıyor.

• Cahiliye dönemi. İşte sürekli din pohpohlarsan böyle oluyor.

• Tahminimce islami dernek yurtdunda gerçekleşmiştir. Belki aşçı diye atadıkları adam bundan 10 ay önce suriyede kafa kesiyordu kim bilir ?

• Adam bildiğin akıl hastası ama İslâm düşmanları yine damlamış hemen konuya. Hoş, bu memlekette akıl sağlığını korumak da zor iş oldu artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 7 Aralık 2021; 19:45:9 >
  • bu haber gerçek mi ?

ben hala kendime gelemedim.

• Bir yurt derken, İlim ve Kültür derneğine ait bu yurdun bir cemaate ait dernek yurdu olduğunu atlamamak lazım...

• Abi ne oluyoruz biz ya aman yarabbim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.