Şimdi Ara

Öğrencinin başını kesip 'Deccal'i vurdum' dedi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
11.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vahşet o kadar sarsıcı ki insanın inanası gelemiyor. Gerçi biraz biraz alıştık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberden sonra islama inanıyorum,müslümanım diyenin kendine saygısı yoktur. İslamiyet = heryerde kan,vahşet,cehalet anlamına geliyor.

Aslında iyi bir amacı olan iyi olmayı hoş görülü olmayı öğütleyen bir inanç bile olsa artık tüm dünya da islam diyince akla kan,savaş,tecavüz,cahiliyet,haksızlık akıllarına geliyor dünyanın.İşin kötü yanı yanılmıyorlar. Hangi ülkede islam ve müslüman sayısı %50 üzerine çıkarsa orda anormal bir kan,vahşet,kargaşa,haksızlık,adaletsizlik,cehalet baş gösteriyor.Asıl amacından ve özünden tamamen kopmuş bir dine dönüştü bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaziErBaşı -- 8 Aralık 2021; 16:48:5 >
  • Ülke harbi manyak dolu olm bu ne?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • akepenin terör örgütü tarikatlarının birinde olan bir olay örtbas ederler olayı.

• Vay halimize daha bizi neler bekliyor kim bilir ....

• çocuklarınızı dincilerden koruyun diye boşuna demiyorlarmış onu anladım

• Aga tamam da belki adam haklı ? Belkide gerçekten Deccali kesti ? Sonuçta çocuğun gerçekten Deccal olmadığını kanıtlayamayız ki ? Hem Deccal hakkında yalan söylenecek bir konu da değil bence, bu dindar mücahit kardeşimizin üzerine medya sinsi bir oyun oynuyor. Sayın bakanımızın açtığı bir cemaat yurdunda deli çalıştıracak halleri yok ya ?

• GavurMümin kullanıcısına yanıt

Mevlana nın kadınlar hakkında sözleri

https://eksisozluk.com/mevlananin-kadin-dusmani-olmasi--5665892

ekşi sözlük
    mevlana'nın kadın düşmanı olması
    https://eksisozluk.com/mevlananin-kadin-dusmani-olmasi--5665892

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 8 Aralık 2021; 22:14:25 >
  • Kılıçla adam öldürme

Sokak ortaında pompalı ile arabalara ateş etme

bıçakla kafa kesme deccal deme

Ben artık zam vb. şikayet etmeyeceğim... Hergün işten evime sağlam gelirsem dua edeceğim.. ARtık durum budur .

Ciddi şekilde silahlanmayı düşünüyorum

• Ağla

• Mükemmel din.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elma kullanıcısına yanıt

Gerekçe neymiş hocam?

• 2023 Seçimleri TÜRKİYE İÇİN KADERDİR..

AKP ZİHNİYETİ MUTLAKA GİTMELİDİR..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He 10 sene yatar çıkar, kesin öyle olur. :-)

Konuşturma beni, benim baba tarafından biri, Sırf ve sadece uyuşturucu sattığı için 10 yıldan fazla ceza yedi, Şuan hala hapiste, Hapise ise 2008 yılında girdi. :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 9 Aralık 2021; 0:36:39 >
  • Uyusturucuya daha cok ceza var diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı garip olaylar hükümet ve denetimsizlik yüzünden devamlı oluyor.

Başak,ceren şimdi de bu zavallı çocuk.

İddialar ciddi yurt kaçak çıkmış, tarikat yurdu diğer vahim nokta sahibi eski emniyet müdürü.

• Ankara il emniyet müdür yardımcısı başka bir haberden dolayı şikayette bulunmuş. Yalnız neden o tarihlerde değil de muhabirin bu haberi araştırmak için Antalyaya gittiği zaman şikayette bulunuyor ilginç.

• ülke ruh hastası kaynıyor.

ekonomik durumdanmı yoksa aile içi problemdenmi kaynaklanıyor nedir anlamadıım.

geçmişte şizofreni hastalarının işlediği yüzlerce cinayetler var

saglık bakanı her gün sayı verecegi yere bir zahmet bu olaya el atsın .adamın corona sayısı vermekten başka yaptıgı bir iş yok..

şizofreni hasları tespit edilip kontrol altına alınması gerek ...bu hastalara ilaç verip halkın arasına postalıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 9 Aralık 2021; 2:24:19 >
  • Birileri 11 yıldır "Bu ülkede kinsenin can ve mal güvenliği yoktur" diye söylüyordu. Ama hep alay ettiler...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.