E

Teğmen
29 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 9)
Gönderileri
https://www.youtube.com/watch?v=J8ytZidM0Vc&feature=youtu.be

Böyle bi video gördüm yanlız gösterge ekranı çok güzel olmuş dokunmatik falan bizim ülkemizde böyle restorasyon yapacak insanlar firmalar varmıdır
Türkiye'de üretilen otomobillerden alınan vergi oranının yükselmesi gündemde. İşte detaylar.

Gün geçmiyor ki otomobil fiyatlarında bir artış daha yaşanmasın. Zaten döviz kurlarının etkisiyle otomobil fiyatları artıyor. Buna bir de pandemi şartları eklendiği için fırsatçılar yüzünden fiyatlar daha da artmıştı. Fakat şimdi de işin içerisine ÖTV zammı girdi.
Bilindiği üzere Türkiye'de üretilen otomobillerde teşvik amaçlı olarak ÖTV oranı yüzde 60'tı. Fakat BloombergHT'den Emre Özpeynirci'nin haberine göre bu avantaj Ağustos ayında tamamen ortadan kalkacak.

Şok! Yerli otomobillerde ÖTV yüzde 80'e yükseliyor

Yerli otomobildeki ÖTV oranı yüzde 60'tan yüzde 80'e yükselecek.

Bu yükselişle birlikte ülkemizde üretilen ve ithal modellere nazaran çok daha uygun bir etikete sahip olan modellerin fiyatı yükselecek.
Türkiye'de en çok satan iki otomobil olan Egea ve Clio da mevcut düzenlemeden nasibini alacak. Yükselecek olan ÖTV dilimi sonrasında Egea ve Clio'nun üst versiyonları hayli pahalı fiyatlardan satılmaya başlanacak.
Öte yandan Türkiye'de üretilen Megane ve Corolla gibi otomobillerin tüm versiyonlarına ÖTV zam mı yansıyacak.
Dip not olarak belirtelim. Bu konuda henüz yetkililerden resmi bir açıklama gelmiş değil.

Alıntıdır haberin linki aşağıda

https://www.teknolojioku.com/otomobil/sok-yerli-otomobillerde-otv-yuzde-80e-yukseliyor-60c11c7282cf1638a10a50bb

cumhurbaşkanı Erdoğan fetödan önemli birini yakaladık dedi bunu yakalandığı zaman açıklasa ne olur daha sonra açıklasa ne olur erken açıklamanın zararı mı yada daha sonra açıklamanın faydası var mı niye sırayla gündem oluyor birde 2023 seçimlerine yaklaştıkça bizim milletimizin milli duygularını tavan yaptırarak akp nin kaybedilen oyları mı kazanılmak isteniyor

https://www.youtube.com/watch?v=slKptEPZanc&feature=youtu.be

Nasıl kurulur

Yüklemek için, bir WPinternals kilidi açılmış Lumia 950XL (950 değil) gerekir ve aşağıdaki komutu kullanarak thor2 aracını kullanarak kurun:

thor2 -mode uefiflash -ffufile "ffu yolu" -erase_data
İşten geldim televizyonun karşısına geçip haber izleyeyim dedim bu kaçıncı haber bilmiyorum arazi yüzünden kavga sokak ortasında cinayet alacak verecek yüzünden silahlı kavga bu ne arkadaş içim karardı
İkinci el araba ilanlarına bakıyorum internet ve akilli telefon hayatımıza gireli kaç yıl oldu hala insanlar sattıkları araç bilgilerini girerken sürekli yanlış yazıyor 10 arabanın minimum 6 veya 7 si yanlış bilgi var bunun ne zararı var diyeceksiniz ilanı daraltmak yada filtrelemek istiyorum o kadar araç içerisinde tek tek aramayayım bi bakıyorum kimi rengini yanlış girmiş kimi kasa tipini yanlış girmiş kimi vites seçeneğini kimi motor seçeneğini yanlış girmiş yani filtrelemek yada daraltmak hiç bir işe yaramıyor birde normal vatandaş İlan bilgilerini yanlış girsin bişey demem ama bu işten para kazanan galericiler araba alım satımı yapan vatandaşlar var onlar bile yanlış giriyorlar ya ayar oluyorum bari yaptığın işe saygın olsun doğru düzgün yaz şu bilgileri gerçi ülkemizde kim işini doğru düzgün yapıyor ki kaldı ki yalan dolan olmadan galericilik yapan kişi çok az onlar yapsın
TOGG (Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.) içerisinden beklenmeyen bir istifa haberi geldi. BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, TOGG yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. Sancak'ın yerine gelecek kişi ise Bülent Denkdemir oldu.

Ethem Sancak yerine Bülent Denkdemir getirildi

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak'ın istifasının ardından, yerine BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir'in gelmesine oy birliği ile karar verildi. Denkdemir'in görevi devralması ise Sancak'ın görev süresini tamamlamasıyla gerçekleşecek. TOGG bünyesindeki görevinden istifa eden Ethem Sancak yerine gelen yeni isim hakkında da detaylar merak konusu oldu. Peki Bülent Denkdemir kim?

Bülent Denkdemir kimdir?

Denkdemir; Sabancı Üniversitesi'nden, Yönetim Yüksek Lisans (MBA) programından mezun oldu. Mezun olmasından önce 2001 yılında, yüksek lisansının 2. senesinde, ilaç dağıtım şirketi Hedef Alliance Holding'de bir proje hazırladı. Mezuniyeti sonrasında da Hedef Alliance'ta işe başladı. 2002 yılında ise Denkdemir, aynı şirkette iş geliştirme direktörlüğü görevine yükseldi. İlerleyen yıllarda da şirket içerisinde terfi basamaklarını bir bir tırmanan iş insanı, 2005 yılında Holding Genel Müdür Vekili oldu. Aynı zamanda, kendisi hala Hedef Alliance şirketinin Türkiye Faaliyetlerinden Sorumlu İcra Başkanı olarak görevini sürdürüyor. Denkdemir, aynı zamanda Ethem Sancak görev süresini tamamladığında TOGG'da da görev alacak.
https://www.youtube.com/watch?v=6L3-WF6-eAA&feature=youtu.be

You tube bu video yu gördüm baya bi ilgimi çekti bende en kısa zaman da telefonuma yükleyeceğim
Bu video da nasıl yapıldığını gösteriyor ve romu kısaca gösteriyor fakat you tube kullanıcısının diğer videolarına baktım baya özelleştirilmiş bir roma benziyor masaüstü ile mobil versiyonun karışık hali gibi
Cumhurbaşkanı halktan vatandaşları davet etse dertlerini isteklerini önerilerini dinlese daha iyi olmaz mı birde gündem de hiç birşey yok gibi bunu haber yapıyor medya yusuf yazıcı da enteresan sen turkiyeye özkan sümer in cenazesine mı geldin cumhurbaşkanını ziyarete mi geldin senin cumhurbaşkanına verdiğin formanın haber olacak kadar bize ne faydası var reklamdan başka bişey değil ekonomi bitmiş herşey güllük gülistanlık haberler yapılıyor aklım almıyor ya
Bugün haberler de kayseri sahte peynir üretimi yapan firmaya para cezası verilmiş ürünler imha edilmiş bende kayseri 'de yaşıyorum hangi firma bu diye aradım taradım internette bulamadım madem firma ismi vermeyecek siniz neden haber yapıyorsunuz belki evlerinde o firmanın ürünü olanlar var onlarda bu haberi gördük den sonra imha edecekler neden bu kadar firma ismi saklanır anlamış değilim madem firma ismini vermeyecekseniz o zaman haber de yapmayın insanın içine kurt düşürüyorsunuz her firmaya kuşku ile bakıyoruz
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
toshiba libretto w100
Mobil cihaz
vivo nex dual display
Operatör
pttcell
Takım
beşiktaş
TV
vestel çift ekran 4k
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 574
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 5.781)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.169 (Bu hafta: 60)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.