Şimdi Ara

Öğrencinin başını kesip 'Deccal'i vurdum' dedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
11.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vazgeçtim, bu milletten bir *ok olmaz. İnandırırız rahat ol, biz de sizdeniz.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdam gelmeli en başta bunları başımıza getiren ipe çekilmeli.Atatürk zamanında bu zihniyeti ipe çekti çok da iyi yaptı!

• Alim derneğiymiş hep bu dernekler vakıflar tarikatlardan çıkıyor bu adamlar bir kere tersi olmadı

• Çocuğunuzu bu sapkın tarikat yurtlarına sakın göndermeyin istedikleri bu beyin yıkamak ve kendi amaçlarına tarikatlarına hizmet edecek işçiler yaratmak

Ahçı IŞİD militanı gibi kafa kesmiş beyni bu tarikatlarda yıkanmış sapkın ruh haline bürünmüş normal insan tavuk kesemez bırak insanı

Neredennnn nereye 20 yılda helal olsun

• “Şeyhler şıhlar ülkesi olmamalı”’dan bu günlere geldik

Şimdi birileri kalkar “ama Vatikan’da daha beterleri yapılıyor” diye savunmaya kalkar.

Al birini vur ötekine

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt

Adamın akıl hastası olduğu belli de böyle ortamlarsa böyle insanlar normal görüldüğü için böyle olaylar oluyor. Tek bir dinle alakası yok, bağnazlık ve cehaletin olduğu her yer aynı.

• İslamın ürettiği bir cani daha işte.Bir insanı akılla bilimle mantıkla büyütmessen böyle cani bir bireye dönüşür lafa Deccali öldürmüş kim bilir Annesi babası din adı altında neler yaptı bu adamaki böyle bir eyleme kalkıştı.Ailesini incelemek gerek.İnsanların beynine hurafe doldurusan işte yani gerçekten söylecek söz yok.Cehaletin çaresizliğin umtusuzluğun pisikolojik olarak dışa kusması bu olay.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lee-on! kullanıcısına yanıt

Kim yapacak onu cezaevinde hacı abi?

bu şerefsizi öldürüp cezalarının üstüne ceza almak isteyen ağır abiler mi?

Fazla film izliyorsunuz içeride cezasını keserler diye..

zaten bu şerefsizi tekli hücreye alırlar, kimse ile temas bile ettirmezler..

• Tarikatları kapatacaksin yöneticilerini tutuklayıp içeri atacaksın üstlerine öyle bir cokeceksin ki bir daha kafalarını kaldıramayacaklar.
    Bunlar gücü elllerinde tutmak için insanları kullanan dini alet edip herşeyi kendilerine mubah gören dinle alakaları olmayan insanların toplandığı yerler.en büyük argumanlarida hepsinde aynı insan bir yere ait olmalı yoksa dinden uzaklaşır derler kaç kişi bozdum bu şekilde,din bunların tepelerinde olacak beyinlerini yikayacaklar insanların kullanacaklar tek dertleri bu

• Yurt tarikat yurduymuş onu niye yazmadınız? İşid hayranıdır kesin bu köpek onlara özenmiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marshall-Bruce -- 8 Aralık 2021; 11:8:25 >
  • Bu tipi cezaevinde bedava beslerler. Bu sistem böyle. İdam cezasına karşı çıkanlar konuşsunlar.

• İdamı 2004’te Gılışdar mı kaldırdı? Şakşakçılar kendini rezil etmesin

• Aslında bu tip adamları idam edip organlarını nakil bekleyen hastalara dağıtmak lazım. Ama ömür boyu ceza evinde yan gelip yatıp vergilerimizi yiyecek.

• oha be ohaaa

Ben haber içeriğini bile okuyamıyorum, bunlar nasıl yapabiliyor böyle şeyleri.

aramızda dolaşan yüzlercesi vardır.

• Nasıl bir zihniyet...

• psikopat ve sapık yayma derneği bunlar, her şey beklenir.

• john mclane kullanıcısına yanıt

Kimse yapmaz. Her yıl 2-3 kez cezaevine girip sınav yaparım. Zaman zaman da mahkumlarla sohbet ediyorum. Ceren ÖZDEMİR olayı üzerine konuşmuştuk. Böyle bir durumda "Kimse infazını yakmaz." diyorlardı.

• Olayı araştırmak için Antalyaya giden Halk tv muhabiri Hazar Dost gözaltına alınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 8 Aralık 2021; 13:42:0 >
  • olayın tarikatlarla ilgisi varsa hemen yayın yasağı.....

İsmail Saymaztwitter
    “Tarikat yurdunda aşçı, “Deccali öldürdüm” diyerek, satırla üniversitelinin başını kesiyor. Savcılık telaşla gizlilik kararı alıyor. Gerekçe şu: “maktulün ailesinin olumsuz etkilenebileceği…” Tarikat yurdu olmasaydı gizlilik kararı alınmazdı. Karar aileyi değil, tarikatı koruyor”
    https://twitter.com/ismailsaymaz/status/1468520869060300804

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 8 Aralık 2021; 13:52:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.