Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grknasma

Baya baya iyi kart, ben kullanıyorum, o fiyata kaçmaz fırsattı.

Siz kaça aldınız? n11 kuponla 9500e geliyor şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Siz kaça aldınız? n11 kuponla 9500e geliyor şuan.

Alıntıları Göster
    Ben amazondan düşürdüm hocam tr fiyatıyla kıyas olmaz. Ancak kart konusunda şüpheniz olmasın, 2175 mhz yi görüyor 8x2 pinli olmasına rağmen, ortalama 63-64 derece max 68-69 dercece sıcaklık değerine sahip bi kart. Mhz olarak benim çip kaliteli olabilir onu bilemem :) Ama sıcaklık konusunda baya güzel kart. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grknasma -- 25 Kasım 2020; 19:3:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: grknasma

Ben amazondan düşürdüm hocam tr fiyatıyla kıyas olmaz. Ancak kart konusunda şüpheniz olmasın, 2175 mhz yi görüyor 8x2 pinli olmasına rağmen, ortalama 63-64 derece max 68-69 dercece sıcaklık değerine sahip bi kart. Mhz olarak benim çip kaliteli olabilir onu bilemem :) Ama sıcaklık konusunda baya güzel kart.

Alıntıları Göster

Teşekkürler. Bende biradere n11 kuponla 9500'e aldım hocam. Umarım pişman olmayız NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• grknasma G kullanıcısına yanıt

Yoksa şu meşhur golden chiplerden mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

Yoksa şu meşhur golden chiplerden mi?

Sanırım öyle hocam, rog strix 3x8 pinle bu mhzleri görünce golden ilan ediliyor :) bu kartta 2x8 pin var.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Teşekkürler. Bende biradere n11 kuponla 9500'e aldım hocam. Umarım pişman olmayız  

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun :)

Teşekkürler NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Hahahha çok komiksiniz kartınızı strix 3080 le karşılaştırıyorsunuz. 2175mhz görmeyle olmuyor o işler önemli olan oyunlarda hold (sabit) o hızla çalışması.
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    Tabikide sıcaklılarsa cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 25 Kasım 2020; 20:15:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Hahahha çok komiksiniz kartınızı strix 3080 le karşılaştırıyorsunuz. 2175mhz görmeyle olmuyor o işler önemli olan oyunlarda hold (sabit) o hızla çalışması.

Tabikide sıcaklılarsa cabası.

Tamam hocam en büyük Asus :)

• Hayır lan Inno3D hepinizi dövür.

buraların en büyüğü o bir başka gold çipli asus çok yaşaa

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Aslında gamerock baya sağlam kart. Ben dikey kullanıyorum ama sıcaklık ölçmek için yatay taktım ve eğilme gibi bir his vermedi. Yine de bir parça ile desteklemek iyi fikir.

• 3 gündür 3070 tuf oc kullanıyorum oyunlarda 52-53 derece çalışıyor inanılmazNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

Sizin bir amazon siparisi vardi sanki. iptal mi oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Sizin bir amazon siparisi vardi sanki. iptal mi oldu?

hayır hocam geçici olarak 3070 aldım 3080 ftw3 gelene kadar 2-3 aydır kartsızlıktan kurumuştum ilaç gibi geldi :)

• Gaming x Trio nun rakibi strix'mi dir yoksa tuf'mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: DDestroyed

Gaming x Trio nun rakibi strix'mi dir yoksa tuf'mı?

3x8 pin ile strixtir. ama saat hızlarıyla tufdur. İkisinin arası bana sorarsanız. Eğer ben oc işlerine girerim ve strixten ucuz kart arıyorum derseniz trio iyi bir seçenek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onami -- 25 Kasım 2020; 22:45:27 >
  • carman1tr kullanıcısına yanıt

bende dikey kullanıyorum kartı ve 5-6 derece daha sıcak çalışıyor maalesef sizde de mi öyle?

• Arkadaşlar yeni asus tuf 3080 oc aldım. Bunun şimdi max değerleri nedir bilen varsa sevinirim.?

• 
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.