O

Yüzbaşı
28 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu da tarihe not düşülsün evet multicore kullanan oyunlarda darboğaz var %20-25 civarı. 9700k sı olup 3080 almayı düşünenler için 4k monitör varsa alın. 2k ve 1080 p darboğaz yapıyor.

960dan 1060 a gecmeye deger mi 1080p çözünürlük icin
Su an kullandigim phenom 965den intel 6500 veya 6600 a gecmeye degermi. Guc tuketimi acisindan kesinlikle deger gibi duruyor ama performans acisindan yuzde yuz bir artis göremedim karsilastirma sitelerinde boyle bir islemci gecisi yapan arkadaslar varsa onlarin tecrubelerini okumak isterim.
Tesekkurler
Arkadaslar merhaba Dunki olayda vefat eden teroristler haric Allahtan rahmet ailelerine tanidiklarina bas sagligi diliyorum. Patlayan arac calintiymis. Çalıntı demek sokakta duran bmwnizin çalınması demek sonra belli sureden sonra Sanliurfadan gelip patlamasi demek. Oncelikle boyle calinti olaylarında daha bilincli olup ruhsatinizi aracta birakmayarak acil polise basvurun.Calindiktan sonra kaskoya kosmayin. Tabiki bu yasal prosedur . Belkide dunku arac icin yapildi çalıntı sikayeti ama bunu kimse acik acik demez sanmiyorum. Her yeri mobese olan sehir Ankara girislerinde her yolda belli km araliklariyle mobesesi olan sehir hatta ve hatta sivil araclarla radarcilik oynayan sehir Ankara. Sanliurfadan buraya bir kameraya bile yakalanmamasi ve polisin istihbarat gelsin veya gelmesin bu arabayi yakalayamamis olmasi kusura bakmayin ama göz yummak gibi birsey bu yani devlet buyuklerinin bizde hic olmayan ZAAF dedikleri sey. Ben sadece yazik diyorum herkesin elbet gectigi veya hayatini orda otobus bekledigini gecirdigini düşünürsek olenlerin canina arkada kalanlarin psikolojisine yazik. Tam 24 saat once o duraktan otobuse bindim ve artik orayi psikolojik olarak kullanamayabilirim dunyada hedefleri olan ulkelerde gelismekte olan kac ulkede kac insan boyle birsey hissediyor korku üzüntü. Sadece yazik diyorum. Herkese gecmis olsun. Kimse bu duruma alismasin tek dilegim
Bu siteden alışveriş yapmayın ne belirtilen sürede ürününüzü alırsınız , ne de kargoda denen ürünün takip numarasını ne de ellerinde olmadığı için otomatik iptal edilen ürünün iadesini alabilirsiniz.
Dplay 35 tl gibi bir fiyat forum desen ölü 30 tl fiyat cok sacma . Izleyeceklerin alternatif olarak ne kullandigini merak ediyorum.
Merhabalar üç urun arasinda kaldim fiyat ve performans olarak yaklasik aynilar ama ben battlefield agirlikli oynadigim için amd tercihine kayiyor aklim. Amd asus articraft sorunu nedeniyle hic yanasmadim. Seceneklerim
sapphire vapor x r9 280x
Sapphire vapor x trix r9 280x
Asus directcu gtx 770
Oyunun ortasında aniden bu mavi ekranı verip çıkıyor. Kış vakti yapmıyordu yaz oldu yapmaya başladı sıcaklıktandır dedim yok 70 derece oluyor işlemci en fazla . Sistemi ilk kurduğumda yapıyordu işlemciye biraz voltaj verdim düzeldi. Herşeyi default yaptım işlemciyi ekran kartını yine veriyor çok sinir bozucu bir hata.

Sistemim
amd phenom 965be
asus m4a88td-m evo
power 600w xilence
msi 6850 cyclone

Powerdan mı acaba yükte power yetmiyor olabilir mi sisteme ? Teşekkürler.

Bugün mp4nation.com'da kulaklık duyuruldu. Önceden duyurduklarına göre tahminimce üst seviye bir f/p ürünü olabilir. R1 gibi dualdynamic özelliğe sahip ve diğer bilgi ise soundstage yapılan vurgu. Haziran ayında piyasaya çıkacağı söylenmiş. İşte link
Hakkında
Forum İmzası:
Donanım Haber
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 803
İkinci El Bölümü Mesajları: 149
Konularının görüntülenme sayısı: 19.085 (Bu ay: 259)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 187 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.