Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tuf ın fan deviri oto olarak yüksek devirde geldiği için serin çalışıyor hocam normalde x trio biraz daha serin tuf dan. Donanımarşiv de testi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcheveslisi kullanıcısına yanıt
    N11 den 6300 e satıldı daha önceden
  • Arkadaşlar Palit GamingPro 3070 OC versiyonunu aldım bugün kurdumda, biz bir promosyondan falan faydalanamıyor muyuz. Fakir miyiz biz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

Tuf ın fan deviri oto olarak yüksek devirde geldiği için serin çalışıyor hocam normalde x trio biraz daha serin tuf dan. Donanımarşiv de testi var.

hocam %52 fanda çalışıyor rpm olarak yüksekte değil oto kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: by_ProXy

Arkadaşlar yeni asus tuf 3080 oc aldım. Bunun şimdi max değerleri nedir bilen varsa sevinirim.?

6bin liraya amazonde den siparis cekmistim. Sonra 6800 veya 6800xt dusundum. Iptal ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Selamlar , nasılsınız NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Evet kasa kapağı kapalıyken dikey de daha sıcak. Kapak açık olunca da daha serin oluyor :)

@Muten Baba

Hocam 6800xt mi aldınız. Hayırlı olsun. O kadar 3080 bekleyip ters köşe yaptınız :))

• Valla bende artık 3080 kovalamaktan biraz sıkıldım NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Fiyatlar hala çok yüksek seviyede,8500 civarı bulabilsem alacaktım ama yok..

Gamerock OC 3070 veya Tuf OC 3070 alıp geçiyim diyorum,zaten 1080p ve 1440p'de oynayacağım.4k hedefim yok.

3-4 ay sonrada bakarım,Ti'larda çıkmış olur..

O kadar çok fiyat paylaşıldıki kafam iyice allak bullak oldu, 3070 Tuf ile Gamerock 3070 en taban hangi fiyatı gördü hatırlayan var mı? Rakamları göre göre 7000ler makul gelmeye başladı..NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Okadar inceleme yaptık uyuyormusunuz yahu NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Devoin kullanıcısına yanıt

Benimde icerde ince hesap torbasi icinde 6800xt duruyor. Galiba acicam bir noktada poseti NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• lemartes kullanıcısına yanıt

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Benimde bugün bir ara sepete girdi 6800xt sonra dedim Cyperpunk'da RT açmak filn isterim ederim pişman olmıyım..Paramızın yettiği kadarıyla yeşile devam dedim :)

• Hocam 3070 lerde genel olarak düşüş var. Tuf son 2 gündür 7600 civarından satılıyor. Son dönemde benim gördüğüm dip fiyat. Gamerock sabit gidiyor 7000-7200tl civarı. 3080 ler problem. Talep yüksek olunca fiyatlar yukarı gidiyor. Sonuç olarak hem 3070 için hem 3080 için fiyatlar akıl alır gibi değil.

Yalnız rtx piyasası yerine borsayı takip etseydim kartın parası çıkardı muhtemelen NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• kamurabi K kullanıcısına yanıt

Valla öyle hocam NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Delirtti bizi bu kart piyasası,bir girdim bu stok arama girdabına alacağım yokken kendimi kart kovalarken buldum..

Forum çok tehlikeli :)

Bu arada dediğin gibi galiba,Gamerock OC'ler 7k 7.2k arası oturdu. Tuf OC'de Akakce'nin yalancısıyım bir ara 7k görmüş..

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

O kadar video izledim TUF ın o kadar serin çalıştığını görmedim ben. Açın bir Rdr2 varsa en yüksek ayarda 30-40 dakika oynayın. Bakalım aynı serinliği koruyabilecek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

O kadar video izledim TUF ın o kadar serin çalıştığını görmedim ben. Açın bir Rdr2 varsa en yüksek ayarda 30-40 dakika oynayın. Bakalım aynı serinliği koruyabilecek mi ?

bakacağım yarın hocam

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

Gerçekten öyleyse inanılmaz soğutma performansı izlediğim videolarda 2k da 60-65 Dereceleri görüyordu uzun saatlerde 70 i görüyordu. Bu bile çok çok iyi değeler TUF için geçmişe nazaran baya bir iyileştirmişler. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

• Dezert kullanıcısına yanıt
    Benim eagle de uzun süre de 66 67 yi geçmedi 4 k ultra da , 3080 in soğutmaları gayet güzel
  • Dezert kullanıcısına yanıt

EFT oynarken bu değelerdeyim 2k da %99 kullanımda değil tabi gpu o yüzden %99 da dediğiniz gibi 60 dereceleri görür

• 2k da oc falan yapmayacak şöyle serin serin oyun oynayacak kişilere bir kart tavsiye eder misiniz? Msi ventus nasıl?

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

iyiyiz napalım ışın izliyoruz bizdeNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

https://www.3dmark.com/pr/540931

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 26 Kasım 2020; 0:57:27 >
  • 
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.