Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel fırsatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Kaçmayacak fırsat. ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.

dolar fırlamadan once 3 bin tl ye almıştım gerçekten iyi fiyatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Oyunlari oynarken vsync kapali 120-130 fps alirken vsync acik halde sabit 60 olmasi gerekir diye dusunuyorum. Ama nedense cogu oyunda anlik 56-58 arasi dusup 1 saniye sonra 60’a cikiyor sinir etti beni artik.

Kart 1080 armor

İslemci ryzen 2600

8gb ram
    kardeşim son oyunlarda özellikle vsync problemleri çok yoğunlaştı, gsync varsa eğer monitorde tavsiyem vsync kapat rtss den de fps yi istediğin değere sabitle öyle oyna oyunları
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Paylaşımı yaptıktan 10 dk. Kadar sonra tükendi hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi arkadaş aşağıdaki linkteki kartın bi üst modelini aldı aynı yerden, sorunsuz 3 güne gönderdiler, fiyat çok iyi bir bakın isterseniz.

2969 TL ye Gigabyte GTX1080 Windforce OC

https://www.gelbura.com/urun/gigabyte-gtx1080-windforce-oc-8gb-gddr5x-gv-n1080wf3oc-8gd-ekran-karti
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Paylaşımı yaptıktan 10 dk. Kadar sonra tükendi hemen.
    Normal.
  • 2017 black indirimleri kaçıranlar umarım bu indirimleri kaçırmazlar.Nasıl o zamanlar dolar diplerde iken bundan sonraki süreçtede dolarıda bu noktalarda göremeyeceğimiz diplerde.Gene kafalarını vurmasınlar 2019 yılı içinde
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Fiyat gerçekten çok iyiymiş , amazondan 2000 TL'ye evgayı almamış olsam kaçırdığıma çok üzülürdüm.
  • evohan kullanıcısına yanıt
    G-sync yi v-sync ile birlikte kullanmak mantıksız zaten;kasma hissetmektense çalışma aralığının dışına çıkınca devre dışı kalması daha mantıklı,düşey senkronizasyonun sinyal gecikmesini arttırması kabul edilebilir değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 23 Kasım 2018; 17:55:36 >
  • 400 serisi sürücüler Pascal serisini batırdı. YouTube'da anlık donmalar oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

çok takıntı iyi değildir fanmı önemli ekran kartımı önemli

HD5850 ATİ vardı bende 5 yıla yakın bir süre kulandım bu kartı eski ekran kartlarında biliyorsunuzdur öyle ısınınca

devreye giren fanlar yoktu sürekli döniyordu fanlar ve ben bu kartı forumdan bir arkadaşa sattım hâla kulanıyormu bilmiyorum arızalancak olsa arızalanırdı kart

şuanda da imzada yazılı olan gtx980 var ayarlarına elemiyorum hiç driver de öyle zırt pırt güncelemem

eskiden bende sizin gibiydim oyun oynarken kart kaç derece oldu kaç fps alıyorum fanlar deviri ne durumda oyun oynamaktan çok overclock yapar gibi sürekli gözümüz kasada oyun oynamak bir yerden sonra işkenceye dönüşüyor canavar gibi kartınız var maşallah yaslanın koltuğunuza tadını çıkartın oyunların hiç birşey olmaz

Alıntıları Göster
    Mesajınız için teşekkür ederim. Aslına bakarsanız çok da takıntılı değilim bu konularda hocam, elbette yine oyun esnasında kartın kaç derece olduğun görmek isterim. Bu konu şu yüzden aklıma takıldı. Aynı kartı daha önce garantiye gönderdim. Bir fanı bozulmuştu, benin PC 1 yıla aşkındır açık Black Desert diye Online bir oyun oynuyorum, o yüzden sürekli açık bırakıyorum. Bu sürede PC hiç kapanmadığı için ve fanlar PC boşta olsa bile ekran kartı fanı hafifte olda dönüyordu. Bir gün fanın birinin çok yavaşça dönüp dönüp durduğunu fark ettim ve değişikte bir rahatsız edici ses çıkıyordu bu yüzden garantiye gönderdim fan değişimi yaptılar. O günden sonra şunu düşündüm. Acaba bunca zaman PC full açık ekran kartının haliyle hep fanları düşükte olsa dönüyor bu mu bozdu diye o yüzden bu konuyu dile getirdim.

• 417.01 geldi, boyutu 542 MB.
  • Yeni driveri kullanan var mi ? (Gtx 1080’de)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Yeni driveri kullanan var mi ? (Gtx 1080’de)
    1080ti kurdum sorun yok
  • Yeni sürücü sonrası Rise of the Tomb Raider da benc yaparken ikinci sahnede atıyor. bir kaç deneme sorası böyle bir hata mesajı çıktı. elinde olanlar var ise deneyip bilgi verebilir mi?

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]
    Dx12 seçeneğini devre dışı bırakılması önerilmiş ama oyunun yeni sürücüler için güncellemeleri de olabilir, sorgulayın. Bu Nvidia'nın 4xx serisi sürücülerini Windows'un hangi tavsiye edilen sürümünde sorunsuz kullanabiliyoruz?
  • Açıkçası bundan önceki sürücülerde buna benzer sorunlar ile hiç karşılaşmadım. başka oyunlarda da böyle bir sorun yok. genel kullanımda da bir olumsuz yanını görmedim son driver'ın. bir tek ROTR da benc yaparken ikinci saknede kapanıp atıyor. vRam 8 GB sınırına kadar dayanıyor. daha önceki sürücülerde böyle birşey yoktu.

Windows sürümüm insider preview son güncelleme yüklü (Dün gelen sürüm)

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

Driver güncellemesi yaptığım zamanlarda bir kaç oyunda denerim o kadar. oyun oynadığımdan değil ama takıldı bu sefer..

Bende henüz yeni geçtim 1607 den Windows'un 1809 sürümüne pro retail kullanıyorum tüm sistem sürücülerinide güncelledim. Nvidia sürücüsü olarakta 388.43 kullanıyordum 4xx serisi sürücülerine şimdilik bulaşmamaya karar verdim ve 399.24 dü yükledim. Bana sanki 1809 ile birlikte 399.24 sürücüsü oyunlarda GPU'yu daha yüksek oranlarda kullanıyor gibi geldi...
  • Son sürücü youtube'da video izlerken sistemi kitledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Son sürücü youtube'da video izlerken sistemi kitledi.
    Bende 2080 ti kullanıyorum 417.01 sürücü kurduğumda youtube videoları bayağı kasıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.