Yüzbaşı
18 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim fiyat aralığında oyuncu kulaklığı arıyorum. Pubg ve türevleri oyunlar için almak istiyorum daha çok, ses kasma mevzuları vs. bu fiyat aralığında alınması en mantıklı kulaklık hangisidir acaba çok araştırmak yaptım lakin bir çok alternatif var karar vermekte zorlanıyorum.

Arkadaşlar merhaba, Corsair capellix 280mm ile Kraken z63 arasında kaldım. Bir de z73 var. Z63 ile arasında ki fark ne bilmiyorum. Lakin capellix mi yoksa bu z63 yada z73 mü ?

capellix kullananlarda slient modda bile pompa sesinin bariz bir şekilde duyulmasından dert yananlar var. Bu beni biraz soğuttu, bunun dışında kraken Z serisini öven çok var ama illaki bununda bir kötü yanı vardır diye düşünüyorum. Bu iki üründen birini kullanan deneyim edinmiş kişilerin fikirlerini almak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, kafayı yicem işin içinden çıkamıyorum lütfen bilgisi olan yardım etsin. İşlemci ile anakartı değiştim geçen sistemime taktım formatladım. Corsair linkten girince ne işlemcimi görüüyor. Ne Sıvı soğutucunun fanlarını sadece ekran kartı ve SSD HDD ve anakartı görüyor. Dediler ki Asus anakart kullanıyorsan bios dan fan kontrolcüsünü kapayacaksın onuda kapattım ama yine görmüyor ne yapabilirim bu durumda.
Arkadaşlar selamun aleykum, i7 10700k ile Asus z490-p prime aldım. Şuan kullanmıyorum lakin anakartı çok araştıramadım. Vatanda ki eleman önerdi bana ama çokta iyi gelmedi sanki. Benim eski anakartım MSI Z170A gaming m7' idi eski anakartım bundan çok daha kaliteli malzeme olarak ve görünüş olarak da çok iyiydi. Acaba bu anakart iş görür mü i7 10700K ile sıkıntısız uzun yıllar kullanılır mı ? yoksa vatan dan gidip değişip başka bir anakart mı alayım üstüne para verip...
Arkadaşlar i7 6700k kullanıyorum artık değişmek istiyorum. İki işlemci arasında kaldım. İ9 9900K ve İ7 10700K sizce hangisi, çoğu kişi i7 10700K' nın hayal kırıklığı olduğunu söylüyor, her ne kadar inanmasam da.... Siz neler söylersiniz bugün yarın alacağım ?

EKLEME:

Arkadaşlar bu yazımdan sonra i7 10700k ile Asus z490-p prime aldım. Şuan kullanmıyorum lakin anakartı çok araştıramadım. Vatanda ki eleman önerdi bana çok iyi gelmedi. Benim eski anakartım MSI Z170A gaminmg m7' idi eski anakartım bundan çok daha kaliteli malzeme olarak ve görünmüş olarak da çok iyiydi. Acaba anakart iş görür mü i7 10700k ile sıkıntısız uzun yıllar kullanılır mı ? yoksa vatan dan gidip değişip başka bir anakart mı alayım üstüne para verip
Arkdaşlar merhaba, şuan Asus gtx 1080 kullanıyorum. 2. el temiz gtx 1080Tİ Hybrid 3700 e tl fiyatına veren arkadaş var. Sizce kendi kartımı satıp 1080Ti ye geçmek ne kadar mantıklı olur ? buna değer mi ?
Arkadaşlar merhaba, GTX1080 kullanıyorum. Tamamen oyun için bir monitör almak istiyorum. Bütçem 2.500 TL zorlasam en fazla 2.800 TL de olabilir. TN panel hakkında çok fazla kötü yorumlar okudum. En can sıkıcısı da renkler IPS e göre daha cansız. O yüzden IPS bir monitör beni tatmin eder diye düşünüyorum. Bir kaç monitör buldum. Daha bilgili arkadaşlar umarım beni bilgilendirir. Fikirlerinizi paylaşırsanız inanın çok sevineceğim. Pişman olacağım bir monitör almak istemiyorum.

1.https://www.epey.com/monitor/viewsonic-va2719-2k-smhd.html

2.https://www.epey.com/monitor/viewsonic-vx3211-2k-mhd.html

3.https://www.epey.com/monitor/dell-s2417dg.html (TN panel ama özellikleri cezbedici)

4.https://www.epey.com/monitor/dell-up2516d-ultrasharp.html

Şuan bunları bulabildim. Dediğim gibi önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar....
Hacılar yeri değil biliyorum ama discord da şöyle bir sorun yaşıyorum haftalardır çözemedim. Bir bileniniz varsa yardım etsin lütfen. Hiç bir sorun yokken birden bire Discord dan sesimi karşı taraf duymuyor.Ben karşı tarafın sesini duyuyorum. Ses sınaması yaptığımda kendi konuştuğumu da duyabiliyorum Dc de, yalnız bir şey fark ettim. VPN açınca karşı taraf sesimi duyabiliyor. VPN kapayınca duyamıyor ama ben onunkini iki türlüde duyuyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim.
Arkadaşlar corsair link programında sıvı soğutucunun ledini görmüyor. Daha önceleri kullanıyordum. Birden kaybolmuş, acaba sorun nedir. Şuan ledler random yanıyor.
Hakkında
Forum İmzası:
Çaresizlik "ALLAH'tan" gelen en güzel işarettir... Dua'nın vaktinin geldiğini gösterir... Süzülüyorsa gözünden yaşlar, hüzünlüyse güzel yüzün... RABBİN seni özlemiş, sesini duymak istemiş demektir... Hz Mevlana
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.315
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 2.141 (Bu ay: 207)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.660 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.