Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 416.94 ile 1080 armor ekran kartım pubg’de ısınmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    peki mesela 1440pyi nasıl upscale yaparım? kartım 4k yı kaldırmıyor ki
  • jvcjvc kullanıcısına yanıt
    4k desteklemeyen monitörlerde dsr acarak 4k sanal görüntü ıle upscale yapabilirsiniz.Ama monitor 4k ise olmaz.Birde bazi oyunlarda resolution 100 diye yazar örneğin ac origins ve odessy de var cozunurlugu upscale ediyor buda puslu görüntüyü yok ediyor.Her oyunda yok ama ac serisinde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Asus gtx 1080 kartım var. Fanların ayarı sürekli dönmeye ayarlı, örnek 10 derecede %10 hızla- 20 derecede %20 hızla fanlar dönüyor. Fanların her zaman dönmesi kartın uzun ömürlülük açısından bir sorun oluşturabilir mi ? yada 50-60 derece ye geldiğinde mi fanların çalışması iyi olur bilemedim ?
  • Dezert kullanıcısına yanıt
    Çok da ısınan kartlar değil ki bizimkiler. Masaüstünde gündelik kullanımda 40'larda geziyor ısısı. Bence fanın çalışmasına gerek yok, elle müdahale etmektense kartın otomatik ayarlamasına izin vermek daha iyi bence. Yoksa benim kart oyunlarda bile %40 hızla çalıştırıyor fanları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

Arkadaşlar merhaba, Asus gtx 1080 kartım var. Fanların ayarı sürekli dönmeye ayarlı, örnek 10 derecede %10 hızla- 20 derecede %20 hızla fanlar dönüyor. Fanların her zaman dönmesi kartın uzun ömürlülük açısından bir sorun oluşturabilir mi ? yada 50-60 derece ye geldiğinde mi fanların çalışması iyi olur bilemedim ?
    Merhaba: sürekli yüksek devirde çalıştırmak fanların ömründen yiğebilirki zaten bu kartı 3 sene sonra maxımum satıcaksınız.
    Ben msı afterburner kullanıyorum. masa ustu işnt uygulamaları film filan izlerken vs. fanlar autoda kart zaten ısınmadığındanfanlarda donmuyor.
    oyun oynar iken kasa kapağıda kapalıysa şayet o zmanlarda. fan devrını msı afterburnerdaki scaladaki duruma alıyorum. maxımum yüzde 85 donuyor. ısı ıle dogrı orantılı o sclada. sizede tavsiye ederim kullanmanızı.
    NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

• Omara kullanıcısına yanıt
    dün 416.94 ü yükledim temiz kurulum yaparak lakın dediğiniz gibi 67 dereceyi geçmeyen ekran kartı 71 dereceyi gördü ilk defa pubg de ve black desert online de anlık takılmalar yaşıyorum experience yi kaldırıp sanırım 399.24 ü yükleyeceğim
  • rookiehunter kullanıcısına yanıt
    açıkçası hiç memnun değilim son güncellemeden sonra. 1080 için 399.24 mü tavsiye ediliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 19 Kasım 2018; 15:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

Merhaba: sürekli yüksek devirde çalıştırmak fanların ömründen yiğebilirki zaten bu kartı 3 sene sonra maxımum satıcaksınız.
    Ben msı afterburner kullanıyorum. masa ustu işnt uygulamaları film filan izlerken vs. fanlar autoda kart zaten ısınmadığındanfanlarda donmuyor.
    oyun oynar iken kasa kapağıda kapalıysa şayet o zmanlarda. fan devrını msı afterburnerdaki scaladaki duruma alıyorum. maxımum yüzde 85 donuyor. ısı ıle dogrı orantılı o sclada. sizede tavsiye ederim kullanmanızı.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim hocam, bende sizin ayarlarınızın aynısını yaptım şimdi.

• jvcjvc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bende öyle ayarlama yaptım.
  • Rtx on off ayarini bulamadim nerden yapiyorsunuz

• Arkadaşlar asus gtx 1080ti ve asus gtx1080ti oc modeli arasında çok fark var mı ?
  • 416.81 yüklü, stabil olan 399.24 müydü? Nasıl geçeriz eski sürücüye geri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

Arkadaşlar merhaba, Asus gtx 1080 kartım var. Fanların ayarı sürekli dönmeye ayarlı, örnek 10 derecede %10 hızla- 20 derecede %20 hızla fanlar dönüyor. Fanların her zaman dönmesi kartın uzun ömürlülük açısından bir sorun oluşturabilir mi ? yada 50-60 derece ye geldiğinde mi fanların çalışması iyi olur bilemedim ?
    çok takıntı iyi değildir fanmı önemli ekran kartımı önemli

HD5850 ATİ vardı bende 5 yıla yakın bir süre kulandım bu kartı eski ekran kartlarında biliyorsunuzdur öyle ısınınca

devreye giren fanlar yoktu sürekli döniyordu fanlar ve ben bu kartı forumdan bir arkadaşa sattım hâla kulanıyormu bilmiyorum arızalancak olsa arızalanırdı kart

şuanda da imzada yazılı olan gtx980 var ayarlarına elemiyorum hiç driver de öyle zırt pırt güncelemem

eskiden bende sizin gibiydim oyun oynarken kart kaç derece oldu kaç fps alıyorum fanlar deviri ne durumda oyun oynamaktan çok overclock yapar gibi sürekli gözümüz kasada oyun oynamak bir yerden sonra işkenceye dönüşüyor canavar gibi kartınız var maşallah yaslanın koltuğunuza tadını çıkartın oyunların hiç birşey olmaz

• 36 kullanıcısına yanıt
    destekleyen oyun varmı rtx için açınca ne oluyor oyun olmadıktan sonra

• Omara kullanıcısına yanıt
    399.24 yüklü idi yorumlarda yeni sürücüler stabil dediler de hiç öyle değil 416.94 den 399.24 e geçecem be experiance yi kaldıracam
  • Oyunlari oynarken vsync kapali 120-130 fps alirken vsync acik halde sabit 60 olmasi gerekir diye dusunuyorum. Ama nedense cogu oyunda anlik 56-58 arasi dusup 1 saniye sonra 60’a cikiyor sinir etti beni artik.

Kart 1080 armor

İslemci ryzen 2600

8gb ram

• Kaçmayacak fırsat. ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: enja

destekleyen oyun varmı rtx için açınca ne oluyor oyun olmadıktan sonra
    Battlefield V İlk destekleyen oyun oldu
  • S.a arkadaşlar ROG STRIX-GTX1080-8G-GAMING ürününü kullanıyorum OC profilin de ve bu ürüne elle biraz daha saat hızı katmak istiyorum i7 6700k işlemci 16gb ram var bu kartı kullanıp ve ayarlarını sabit alan biri var mı aranız da benim ile paylaşabilir mi ayarlarını oc modu professional mod da neler yapabiliceğimi söyleyecek bilecek biri yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.