Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son güncellemeyi kurup deneyen varmıdır arkadaşlar stabilite durumu nasıl
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Renk modeline bakınca son çıkan seri yani ftw3 elite olanı olmalı. Yanlışım yok ise şuan ki Ti serileri içinde en iyisi ve en kaliteli parça kullanılan kart, bellek hızı 12 Ghz yani kendinden hız aşırtmalı.

Fiyatı fena sayılmaz olası bir indirim kodu veya yılbaşına 4500 tl civarı veya altına kaçırılmayacak bir ürün.
  • merhabalar,
    iki haftalık yeni kasamda asus turbo gtx 1080 kullanıyorum ve bir şekilde yaşadığım ses sıkıntısıyla bağlantısı olduğu kanaatine vardım. benzer bir sorun yaşayan varsa, yardımcı olursa çok sevinirim.
    detaylar:
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-kasa-ses-sorunu-muhtemel-nvidia-kaynakli--136360336#136360336
  • Asus rog strix 1070ti kullanan varsa memory clock ile bir sıkıntım var cevap verebilirse sevinirim. Memory clock 3803 Mhz'de takıldı kaldı neden bilmiyorum hep 4007 de falandı normalde ve gpu clock da 1607 den aşşahı inmiyor boşta dahi olsa. Güç yönetimi optimum ve adaptive de denedim sonuç aynı.
  • GeForce 417.58 hotfix driver çıkmış..

https://www.guru3d.com/files-details/geforce-417-58-hotfix-driver-download.html

quote:

Download the Nvidia driver GeForce 417.58 hotfix as released by NVIDIA. It fixes several issues, among them Black screen when resuming from monitor sleep on some DisplayPort displays and Shadow of the Tomb Raider crashes no longer.

This is GeForce Hotfix driver version 417.58 that addresses the following:

Black screen when resuming from monitor sleep on some DisplayPort monitors
    Windows 7: FPS drop when G-sync is used with V-sync in games
    Shadow of the Tomb Raider: Fixes occasional application crash in DirectX 12 mode
    Fixes black screen on BenQ XL2730 monitor using 144Hz refresh rate
    Fixes lockup when resuming from sleep on MSI GT83 notebook

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    hocam bu hotfixleri de nvidia sitesinden indirip mi kuruyoruz? geforce experience bulup kurar mı bu güncellemeyi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Hayır resmi sitede sadece Beta ve imzalı sürücüler olur.. indirme linkini verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam ben ikinci el 1080 ti almayı düşünüyorum 3000-3500 TL buna uygun ileriye dönük 4k sistem tavsiyesi olan bir arkadaş bana yardımcı olabilirmi sistemden anlamıyorum ikinci el ekran kartı 11 GB olması beni cezbediyor ileriye dönük ama fiyat abartı olmasın GTX 1060 - 1070 sifirina para verene kadar bunu düşündüm özel mesaj atabilirmisiniz yardım edin lütfen

• Merhaba konu erişime açıldı sanırım gösterimden kaldırılmıştı neden böyle bir şey oldu ki

Tam 20 gün olmuş gösterime kapatıldığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 27 Ocak 2019; 13:59:1 >
  • 1050Ti anakonusunu bulamadığımdan buraya yazıyorum, Asus'un 1050Ti'li bir laptobu var kuzenimde. Dün zamanında yanlışıkla UEFI yerine Legacy kurulum yaptığı için tekrar UEFI kurulum yaptık. Esikiden ASUS'un Driver CD'sinde bulunan eski bir driver yüklüydü, şimdi ise en son driver olan 417.71 yüklü.

Sonuç şu: Forumda o kadar açılan 4958474738383930 tane "Nvidia driverlar ile performans düşürüyor" konusunun aksine performans uçtu, normalde droptan oynanmayan oyunlar sabit 60 FPS oynanıyor. Yani şunu demeye geldim hiç korkmayın driver güncellemesinden performans arttığı gibi sorunlar da gidiyor.

Ek bilgilendirme notu: Windows Update 399.24 driverini kurdu ve onda PhysX, GeForce Exprience vs. yok. Yani bunlara ihtiyacınız varsa Update'e güvenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 29 Ocak 2019; 11:12:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende neden konuya erişemiyorum diye düşünüyordum. Geçenlerde yazacaktım konu kaldırıldı diyordu.

Merhaba arkadaşlar, asus rog gtx 1080 kullanıcısıyım, gtx serisi için en stabil versiyonu
    araştırıyordum burdaki arkadaşların fikrini almadan karar vermek istemedim.
    398.24 yada 399.24 kullanıyorum şu anda. Tavsiyeleriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Bende neden konuya erişemiyorum diye düşünüyordum. Geçenlerde yazacaktım konu kaldırıldı diyordu.

Merhaba arkadaşlar, asus rog gtx 1080 kullanıcısıyım, gtx serisi için en stabil versiyonu
    araştırıyordum burdaki arkadaşların fikrini almadan karar vermek istemedim.
    398.24 yada 399.24 kullanıyorum şu anda. Tavsiyeleriniz var mı?
    En son versiyonu kullanabilirsin. 1080 Ti ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • Arkadaşlar evga ftw3 1080ti 3200 (yurtdışı)
    Yada gigabyte black 1080ti 3300 (yurtiçi)
    Sizce hangisi tercih edilmeli

Kartlar test edilip alınacak..zaten güvendiğim bir satıcı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam yurtiçini al.ama 3300 tl ye gtx 1080 ti fazla mining in zirve oldugu doların uctugu gunlerde 2.el 3500-3750 tl aralıgında bu kart bulunuyordu.fazla para verme.
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    Valla daha pazarlık!etmedik birde 2.el 1080ti fiyatları düşmeye başladı..1 ay daha beklicem 3000 e kadar zorlucam..dahada dişecek bu gidişle piyasada çok 1000 serisi kart olmaya başladı çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni seri cıkmıs dolar biraz dustu 3.300 tl fazla bence.
  • Dün anlaşmayı yaptım 4 ay minigli temiz kullanıldığı söylenen kart için anlaştım.kartı görüp test edicem pazar günü.evga 1080ti sc black 2700 tl den daha 2 yıl uluslararası garantisi var.

• Evet bahsettiğim 1080ti (evga sc black) yi test edip aldım sıcaklık değerleri güzel evdeki kasayada takınca aynı kaldı ama güç bağlarken bende evga 750 g2 var ve 8 bin tek geliyor vga olan çıkıştan test ettiğim sistemde 8(6+2)+8 (6+2)tek kablodan geliyordu mecvur 2. 8 (6+2)pin vga güç almak zorunda kaldım psu dan .diğer bir şekilde anlatırsam adam tek psu çıkışı ile 8 +8 verirken ben bunu çift çıkış ile vermiş bulundum.bu bir sorun olurmu.

• 3.300e 1 yıl garantisi kalmış tertemiz msi gtx 1080 ti gaming aldım i7 2600k ile çok uyumlu oldular...fiyatlar 1 ay sonra eger dolar hareketlenmezse 2. elde 3 bin bandına düşecektir. kaldıki seçimler yaklaşıyor dolar hareketlenmez hatta düşer mining olayı bitti piyasa kart doluyor
  • 
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.