Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5.954
Cevap
85
Favori
294.069
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nokia >> ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===
Giriş
    601 Mesaj
    Android 7 nougat ya donebilmek için herhangi bir yöntem var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Pie sonrası titreşim sorunu için İngilizce Nokia destekle baya bir yazıştım dün akşam. Soft reset önerdiler olmadı. Recovery den grafik testi yapmamı söylediler grafik testine basınca hata verdi. En son factory reset yap dediler.
    Nasıl bir sorun bu?

Biraz yazılanları okudum bende de belli belirsiz ekran yanıkları var özellikle kamerayı açınca siyah ekranda çerçevelerde pembeliklrr oluşuyor ve cihaz kafasına göre açılıp kapanıyor başka da menü simgelerinin yerlerini değiştiremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hddeliduman -- 29 Aralık 2018; 22:40:13 >
    |
    |

aralik guncellemesinde kendi kendine ve farkli uygulamasindan takilma ve reboot. telefon kisilerinin gosterilmemesi, sesin bazilarinda aramalarda karsi tarafa gitmemesi gibi sorunlar cikti. Nokia care Ile gorustum. programlari teker teker silip hangi programin reset sorununa you actigini bulun dediler. onunla mi ugrasicam diyip XDA daki pie guncellemesini kurdum. simdi problem yok. umarim garantide sorun olusmaz.
    |
    |
    hopaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba cihazım için çinden sipariş ettiğim iki adet ekran koruyucu mevcuthttps://s.click.aliexpress.com/e/bAadXsCo ihtiyacı olana çok cüzi miktara kargo alıcıya ait şeklinde gönderebilirim çöpe atacağıma en azından ihtiyacı olanın işi görülsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj

Hocam en basit anlatışla normalde dıt olan titrşim şu an dıdıta dönmüş durumda. Sistem titreşimleri ve klavye dıdıt şeklinde. Bildirimlerde sorun yok olması gerektiği gibi.

|
    |
    Ussuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonun depolama ayarlarında böyle önbelleği temizle gibi bir yazı göremedim ama önceki telefonlarımda öyle yapıyordum ben. Bunda göremedim. Öyle bir ayar varsa yerini söylerseniz ayrı bir uygulamaya gerek kalmaz aslında.

Orijinalden alıntı: rectory23

Arkadaşlar merhaba cihazım için çinden sipariş ettiğim iki adet ekran koruyucu mevcuthttps://s.click.aliexpress.com/e/bAadXsCo ihtiyacı olana çok cüzi miktara kargo alıcıya ait şeklinde gönderebilirim çöpe atacağıma en azından ihtiyacı olanın işi görülsün
    Fazla olduğu için çöpe atmaktan bahsedip, sonra para karşılığı satmayı istemek saçma değil mi? Kargo 7₺ tutar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Google files yada Kaspersky olabilir mi?

|
    |
    MrBlackEagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 adet ekran koruyucuyu ben alabilirim özel mesaj atar mısınız ben atamıyorum

|
    |
    rectory23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    109 Mesaj
    Arkadaş forumda sürekli ghost screen diye yüzlerce insanın yazısını okudum ama hiç başıma gelir diye düşünmemiştim Sorun yaşayanlar sadece buraya geliyor bize gelmez zannettik ama insanın başına geliyormuş bu telefonda hakikaten er geç herkesin yaşayacağı ghost screen sorunu var arkadaşlar. Alalı 5 ay oldu Vodafone dan taksitle aldım ne yapmamı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melezolmayanprens -- 30 Aralık 2018; 20:34:34 >

İçimizdeki bir kullanıcının, sırf bu yüzden cihazını servise göndermesini ve sonunda neler olacağını, beklememiz gerekiyor. 1 saat uygulamada ekran açık kullanım ile alt ve üst tarafında uygulamanın resimleri kaldı. Sonra geçti tâbi. Bir yiğit bekliyoruz.

|
    |
    melezolmayanprens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yarbay
    4711 Mesaj

Hakikaten o kadar sorun yaşayan olmasına rağmen servise gönderen çıkmadı. Ben telefonu pert eder gönderirler diye çekiniyorum. Bir de aynı sorunun tekrarlayacağından kuşkum yok. LG harici bir ekranla değişim yapmadıkları sürece servis işi hikâye.

|
    |
    babasayfa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

Google files yada Kaspersky olabilir mi?
    Google Files ile temizlik yaptım.
    Örnek olarak Google Chrome'un önbelleğine baktım. Temizlik sonrası tekrar Google Chrome uygulamasına girip baktım yine aynı önbellek duruyor. Yani Google Files da temizlemiyor düzgün.
    |
    |

Yetkili servis düzgün olsa millet gönderecek ama genelde daha kötü halde geldiği için çekiniyoruz servise gönderirken.
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Hocam en basit anlatışla normalde dıt olan titrşim şu an dıdıta dönmüş durumda. Sistem titreşimleri ve klavye dıdıt şeklinde. Bildirimlerde sorun yok olması gerektiği gibi.
    Bende de pie sonrası durduk yere arada bir bildirim gelmiş gibi titreşim oluyor. Bakıyorum bildirim yok, bir işi beceremediler.

|
    |

Adamlar aynen geri yollamis herhangi bir sıkıntı yok diye

Cildirmamak elde değil gidip Atasehire kavga etmem lazım

Birde sokak adını benim soyadım diye yazmışlar isim soyisim tutmuyor gidip kargo şubesinden alamadım neyse eve geldi de kargocu verdi

Şu telefonu aldığıma alacağıma bin pişmanım

|
    |
    Ben iyici belirgenleşmesini bekliyorum.Daha yeni başlıyor bende. Servise aynı şikayetle 3.defa giderse aynı veya üst modeliyle değiştirmeleri gerekiyor. Peşine düşeriz. Thh felan zorlarız. En azından garanti bitimine yakın yeni bir cihaz için zorlarız.

Bey Azura
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.