Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunla moyunla isim olmuyor sarji uzun gitsin,mp3 ses kalitesi iyi olsun yeterli benim icin. Sosyal medya,google maps,youtube ve whatsapp disinda telefonu kullanmiyorum.

2000 lirada bir telefona baglamak ne kadar dogru bilmiyorum iphone u 2.el 1450 tl ye almistim mi a2 almak mantikli duruyor ama sarji az gidiyor gibime geldi. Forumda inceledim 4 saat ekran suresi denilmis yaziliminda hata var galiba. Phoco ise cok ovulmus herkes oneriyor. 1500 tl ye de boyle baska ne telefonlar var ? 2000 gaymeyi basacaz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Asus ZenFone Max Pro ZB602KL var 1800 liraya, çok detaylı bir incelemesini bulamadım ama 5000 mAh pil ve SD 636 SoC ile sizi en azından pil ömrü yönünden epey mutlu eder diye düşünüyorum Ve evet, kurlar yükseldiğinden beri 1500, hatta 2000 altına düzgün bir telefon bulmak çok zor hale geldi hocam

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Cidden şaşırdım, ben 1900 bandından almıştım. Şimdi sanırım o stoklar tükendi. Şu an hiç mantıklı değil.

Saf android sevgim güncellemesinin kolay olması sebebiyle ama bir bakıyoruz ki sadece sistem değişmiş, kamera yazılımı olduğu gibi duruyor. Pie çıkalı aylar olmuş, üzerine konulan hiçbir şey yok.

İşin kötüsü custom rom olaylarında da bir gelişme göremedim. Bootloader kilidini de açmakta gecikince HMD geliştirici tayfa da küstü gitti. Bunları bilip Nokia 9 falan alan olursa aklına şaşarım yani :)

• Bu arada pie betadan oreoya dönüş yapan oldu mu? Ben yaptım, Aralık yaması gelmiyor :(
  • batuhanb85 B kullanıcısına yanıt
    ben yaptım 1 gün sonra falan geldi
    Hocam ben de aynısını yaşadım 1 gün sonra geldi korkmayın hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağolun hocam geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukankaya844

Hocam ben de aynısını yaşadım 1 gün sonra geldi korkmayın hocam.
    Hocam aslında ben oreoya döndükten sonra xda da paylaşılan pie güncellemesini kurdum. Fakat bu halde güncellemeleri denetledikten sonra tekrar oreoya dönüş OTA'sını indirmeye çalışıyor. Sizde böyle bir durum oldu mu?

Hocam ben de dün muroctas arkadaşımızın anlatımıyla pie yı yükledim ama bende böyle bir şey olmadı format deneyin bence hocam.

• Merhaba arkadaslar. Yaklaşık bir ay önce Nokia 8 aldım amazon'dan. İlk gün farkettim fakat çok rahatsız etmediği için servise göndermedim. Ekrana biraz bastırınca sabit birkaç noktada ve özellikle ekran siyahken renk dağılması oluyor. Sizin fikirlerinizi de almak isterim.

• aydın4235 A kullanıcısına yanıt
    Niye ekrana bastırmaya gerek duyalım. Siz niye bastırıyorsunuz? Laptop, tv ve pc ekranında öyle oluyordu. Silerken fark etmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman aman bir bastırmadan bahsetmiyorum. Mesela arka planı siyah yapıyorum, ekran ışığını sonuna kadar açıyorum ve normal bir dokunuşta bile bahsettiğim sabit yerlerde bir dalgalanma oluyor. Sadece dokunduğum yerde olsa anlayacağım fakat ekranın ortasına ya da diğer köşesine de dokunsam sadece bahsettiğim yerde oluyor bu durum. Rahatsız etmiyor fakat anlam veremedim.

• Merhabalar. İki hafta önce Nokia 8 aldım ve çok memnunum. Fakat sorun şu ki aldığım yerde sadece gümüş rengi vardı. Bunu Nokia tr ye yollasam bana lacivert yollarlar mı? Telefon tertemiz. Veya dış kaplamasını söküp lacivert taksınlar, parası neyse vereyim. Yaparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somnus -- 27 Aralık 2018; 11:57:19 >
  • ya o değilde s9 bizden önce pie aldı ya üzüldüm be :)
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Hocam muroctas arkadaşımızın anlatımıyla pie ye geçebilirsiniz ben şuan kullanıyorum yukarıda anlatım var.

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam onda sıkıntı yok zaten ben beta sürecinde de kullandım sonra global rom çıkınca eskiye geri döndüm bizede gelir diye ama konu o değil sadece dağıtımı uzun sürdü ve belirsizliği var ki bunların hepsini samsungta lg de görmeye alıştık ama Nokia'nın sektörde tutunabilmesi için her şeyi ile ilk dörtten iyi olmalı ki listeyi zorlayabilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stagemasterone -- 27 Aralık 2018; 18:40:55 >
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    İnşallah Nokia bu hatasını bize android 10 Q yu vererek affettirir çünkü bu cihaz Sony xz1 den sonra çıkmasına rağmen xz1 android 8 ile Nokia 8 7.1.2 ile çıktı.

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum hocam, umarım yanılırım ama. Nokia yazılım konusunda ya yetersiz, ya da artık Nokia 8'i gözden çıkarmış. Her iki durumda da 10 gelmez diyorum ben. Glance ekranında iyileştirme yapacağız dendi hiçbir şey yapılmadı. Kamera gelişecek dendi ortada hiçbir şey yok. İki sene sonunda geliştirme vermek de zaten saçma olur.

• Merhaba benim telefonuma hala android 9 gelmedi. Bundan önce vestel kullanıyordum onada güncelleme gelmemişti. Telefonumu vestel servise gönderdim ordan bile yüklemeden geri gönderdiler. Şimdi bundada öyle bir sorun olmasından korkuyorum. Hala güncelleme gelmeyen arkadaşlar var mı? Yoksa güncelleme almayan bir ben mi kaldım?

• Basatk B kullanıcısına yanıt
    Güncelleme henüz sadece Vietnam ve Almanya'ya resmi olarak geldi sorun yok yani

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.