Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: manasiyokk Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
5.961
Cevap
85
Favori
294.569
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nokia >> ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===
Giriş
    4 Mesaj
    Merhaba arkadaslar. Yaklaşık bir ay önce Nokia 8 aldım amazon'dan. İlk gün farkettim fakat çok rahatsız etmediği için servise göndermedim. Ekrana biraz bastırınca sabit birkaç noktada ve özellikle ekran siyahken renk dağılması oluyor. Sizin fikirlerinizi de almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Niye ekrana bastırmaya gerek duyalım. Siz niye bastırıyorsunuz? Laptop, tv ve pc ekranında öyle oluyordu. Silerken fark etmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aydın4235 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aman aman bir bastırmadan bahsetmiyorum. Mesela arka planı siyah yapıyorum, ekran ışığını sonuna kadar açıyorum ve normal bir dokunuşta bile bahsettiğim sabit yerlerde bir dalgalanma oluyor. Sadece dokunduğum yerde olsa anlayacağım fakat ekranın ortasına ya da diğer köşesine de dokunsam sadece bahsettiğim yerde oluyor bu durum. Rahatsız etmiyor fakat anlam veremedim.

|
    |
    babasayfa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar. İki hafta önce Nokia 8 aldım ve çok memnunum. Fakat sorun şu ki aldığım yerde sadece gümüş rengi vardı. Bunu Nokia tr ye yollasam bana lacivert yollarlar mı? Telefon tertemiz. Veya dış kaplamasını söküp lacivert taksınlar, parası neyse vereyim. Yaparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SixthEos -- 27 Aralık 2018; 11:57:19 >
    |
    |

Hocam muroctas arkadaşımızın anlatımıyla pie ye geçebilirsiniz ben şuan kullanıyorum yukarıda anlatım var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    stagemasterone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1123 Mesaj

Eyvallah hocam onda sıkıntı yok zaten ben beta sürecinde de kullandım sonra global rom çıkınca eskiye geri döndüm bizede gelir diye ama konu o değil sadece dağıtımı uzun sürdü ve belirsizliği var ki bunların hepsini samsungta lg de görmeye alıştık ama Nokia'nın sektörde tutunabilmesi için her şeyi ile ilk dörtten iyi olmalı ki listeyi zorlayabilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stagemasterone -- 27 Aralık 2018; 18:40:55 >
    |
    |
    Dogukankaya844 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnşallah Nokia bu hatasını bize android 10 Q yu vererek affettirir çünkü bu cihaz Sony xz1 den sonra çıkmasına rağmen xz1 android 8 ile Nokia 8 7.1.2 ile çıktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    stagemasterone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

Hiç sanmıyorum hocam, umarım yanılırım ama. Nokia yazılım konusunda ya yetersiz, ya da artık Nokia 8'i gözden çıkarmış. Her iki durumda da 10 gelmez diyorum ben. Glance ekranında iyileştirme yapacağız dendi hiçbir şey yapılmadı. Kamera gelişecek dendi ortada hiçbir şey yok. İki sene sonunda geliştirme vermek de zaten saçma olur.

|
    |
    Dogukankaya844 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba benim telefonuma hala android 9 gelmedi. Bundan önce vestel kullanıyordum onada güncelleme gelmemişti. Telefonumu vestel servise gönderdim ordan bile yüklemeden geri gönderdiler. Şimdi bundada öyle bir sorun olmasından korkuyorum. Hala güncelleme gelmeyen arkadaşlar var mı? Yoksa güncelleme almayan bir ben mi kaldım?

Güncelleme henüz sadece Vietnam ve Almanya'ya resmi olarak geldi sorun yok yani

|
    |
    Basatk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.apkmirror.com/apk/arnova8g2/playground-port-was-ar-stickers-arnova8g2s-mod/playground-was-ar-stickers-1-8build-2-1-181127086-release/playground-was-ar-stickers-1-8build-2-1-181127086-android-apk-download/download/

Resimdeki gibi playmojiler ekleyebiliyorsunuz. Belki oreoda gcam 5.1 ile de çalışıyordur, denemedim.

|
    |

Teşekkür ederim hocam

|
    |
    batuhanb85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sizlerde durum nedir

Hocam bende de aramalarda sık sık karşı tarafa sesimin gitmemesi ya da karşı tarafın sesinin bana gelmemesi problemi çıktı Genelde karşı tarafın sesi gelmiyor Donanım arızası değil yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum çünkü güncellemeden hemen sonra ortaya çıktı Akıcılık az da olsa artmış görünse de kararlılık azaldı maalesef, umarım bir sonraki güncellemede düzeltirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 29 Aralık 2018; 3:51:4 >
    |
    |
    hopaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aramalarda bende de sorunlar mevcut

ses sorunu

arama sorunu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopaa -- 29 Aralık 2018; 3:43:1 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Killing Spree

Sesin iletilmemesi dışında aramayla ilgili ne gibi bir probleminiz var hocam?

|
    |

telefon ve kişiler uygulamasında aralık ayı güncellemesinden sonra sıkıntı oluştu

bu uygulamalar açilip ara dendiğinde uygulama donuyor bazen hiç yanit vermiyor

güçlükle arama yapabiliyorum bir sonraki uygulama yada sistem güncellemesiyle gidebilir yahut mevcut uygulamayı sifirlmakta çözebilir

|
    |
    Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediğiniz uygulamalar bende sorunsuz hocam fakat Aralık güncellemesinde değil de yazın gelen güncellemelerden birinde olmuştu benzer bir problem Telefon ve Kişiler uygulamalarını zorla durdurup verilerini temizlemek ve daha sonra telefonu yeniden başlatmak döngüsünü birkaç kez yapmıştım ama yine olmamıştı sanırım. En sonunda bu uygulamaları fabrika sürümlerine döndürüp üzerlerine APK Mirror'dan uyumlu bir yeni sürüm yüklemek ve ayarlardan bu uygulamaların verilerini temizleyip telefonu kapamak ve 5-10 dakika sonra açmak suretiyle çözdüm diye hatırlıyorum APK Mirror da işe yaramazsa aynı prosedürü bir de Play Store ile deneyin. Ama APK Mirror çözüm olur muhtemelen hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 30 Aralık 2018; 2:33:31 >
    |
    |
    Pie sonrası titreşim sorunu için İngilizce Nokia destekle baya bir yazıştım dün akşam. Soft reset önerdiler olmadı. Recovery den grafik testi yapmamı söylediler grafik testine basınca hata verdi. En son factory reset yap dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 29 Aralık 2018; 12:20:24 >
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.