Şimdi Ara

Nike erkek tişört 39.90 tl / n11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
3.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.n11.com/tisort/nike-725891-ss-park-vi-jsy-erkek-t-shirt-P171135243?icid=200501_b_nike-725891-ss-park-vi-jsy-erkek-t-shirt-P171135243

Not: Mobile özel bir indirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pazarda 5 tl
  • %100 polyester.

ÇÖP poşeti...

• Spor yapanlar için çok iyi bence teri atar. Sonuçta forma gibi bir şey.

• Son 24 saatte 4500+ kişi bakmış. Fiyatı da 64 tl olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobile özel 40 lira zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Mobile özel 40 lira zaten.

Evet oyleymis. Mobilden girince 39.

• çöp pamuk olsa bir derece spor diyorsunuz da leş gibi kokutuyor
  • Günlük kullanım için uygun mudur yoksa forma gibi mi bunlar , sürekli terletir mi ?
  • 140karakter kullanıcısına yanıt
    git pazardan al.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Günlük kullanım için uygun mudur yoksa forma gibi mi bunlar , sürekli terletir mi ?

naylon

• Normal bir tişörtün üstünde Nike logosu var diye 60 lira vermem.Parayi ağaçtan toplasaydim alirdim

• Uzak durun polyester. ZARARLARI
    Polyester satın alabileceğiniz en tehlikeli kumaştır. Polyester naylon ve plastikten elde edilir. Derinin hava almasını önler. Polyester ve naylon kumaşlar gribal enfeksiyonlara davetiye çıkarmakla birlikte, çeşitli cilt hastalıklarına ve kadın hastalıklarına sebep olabilir. Hayvanlar üzerinde yapılan bir araştırma, polyester iç çamaşırlarının sperm sayısı ve hareketliliğinde düşüşlere sebep olduğunu göstermiştir. Benzer çalışmalar insanlar ve fareler üzerinde de yapılmıştır. Polyester sentetik yapısı itibariyle, çok güçlü bir elektrostatik potansiyel üretir. Yapılan bir diğer araştırmada hamileliği normal devam eden 5 ile 7 arasında köpeğe %100 polyester kıyafetler giydirilmiştir. Ve araştırmanın ilk ayı içerisinde bu köpeklerden ikisinin elektrostatik enerjilerinin aşırı artması sonucu progesteron oranlarında aşırı düşüş nedeniyle ani düşük yaptıkları görülmüştür.

• Dri-Fit için güzel fiyat. Factory storelari sıklıkla gezerim en ucuz aldigim dri-fit 30 TL civarıdır. Ancak nike'ta çok farkli kesimler var. Her t-shirt neredeyse kendi kesimine sahip. Geçen S beden aldigim bir urun diger M olanlara göre daha büyük geliyor.

• Ben aldım fitness salonda giymek için.

Nike ve fiyat çok iyi.

Haber veren arkadaşa tşk ederim.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun hocam. Gittiğim salonda bu tişörtleri giyenler yanıma gelince otomatik kusuyorum. Teri atmıyor sadece ter kokusuna bambaşka bir anlam yüklüyor.

• https://www.sportive.com.tr/nike-ss-park-v-jsy-448209-010 burda 24.90 artı kargo.. renklerde farklı bedenler mevcut fakat incelemedim.
  • Geçen sene gaflete düşüp yine böyle bir kampanya görünce atladım ki atlamaz olaydım. Yazın bir giyin o tshirtleri.... ölü dana gibi kokarsınız. Kesinlikle yanaşmamak lazım, arkadaşlar yukarda bahsetmiş polyesterin zararlarından. Defacto ve lcw den 10-15 tl ye alacağınız tshirt ler bunlardan 100 kat daha iyidir.

• Eskişehir neoplus avm deki nike mağazasında tshirt ler bir alana bir bedava fiyatlarını yanlış hatırlamıyorsam 39-44 tl gibi fiyatları vardı

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben gidiyorum gidiyorum denk gelemiyorum birtürlü. Ya saçma sapan modeller o fiyatta oluyor. Yada hiç olmuyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.