Şimdi Ara

BİM’de Soğuk Baklava 66₺/kg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
22.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Donuk olarak 400g pakette satılıyor. A101 dekini yemiştim fena değildi. Muhtemelen bu da aynı ayardadır. Hiç yememekten iyidir. Çoluk çocuk tatlı yedik der en azından.

Edit: 69,75₺/kg mış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 20 Şubat 2022; 20:50:3 >

• üretici firma kim ?
    her bim'de yok. gelirse bunu da tadarız.

tüm esnafların bitmesi ümidiyle ... a101 bim olmasa şu ankinin 3 katı fiyata bi de trip yiyerek satın alırdık. bakkaldan domatesi 1 kilodan aşağı alamıyorsun, ama menemen yapcam sadece, 3 tane yeterli, bim 'de trip yemeden bu alışverişimi yapabiliyorum.
  • Kuru baklava da alıp şerbetlemek daha güzel oluyor, geçen yıl bayağı almıştım, özellikle tepsisi çok kullanışlı, tepsisi için bile alınabilir.

• yüzbirdeki güzeldi bimdeki ne marka acaba
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt

nerden alıyordunuz?? bim den mi??

• üretici kim acaba bakabildiniz mi

• Üretici kim bunuda belirtirseniz
  • Bitiremedikleri bi' tatlıcı esnafı kalmıştı ona da el attılar ...

• Mihmander kullanıcısına yanıt

Evet geçen ramazan ayında gelmişi, tadı ve fiyatına oranla güzel üründü.

• Artık Bi çok şeyde olduğu gibi —-> bunu yiyeceğime yemem daha iyi
  • Üreticiden ziyade içindekiler kısmı önemli. Satın alan veya denk gelen biri varsa, foto atabilir.

• markasi ney ? a101 'deki aslı börek
  • skymasterrr kullanıcısına yanıt

Tabii ki önemli de herhangi bir baklavacı dan baklava alırken içindekileri soruyormusunuz?

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    Yenilecek yerler pahalı olduğu için hiç yememeyi tercih ediyorum
  • salih_47 kullanıcısına yanıt

Bu uc harfli marketler olmasa halk acindan ölür. Kazikci esnafın insafina kalir. Namussuz esnaf cok.

Keşke tamir servis ustalik islerine de bi el atsalar

• bim 'de soğuk baklava yok sanırım.konuyu açan vatandaş marketleri karıştırmış olabilir.
  • Ölüm bizi ayırana dek kullanıcısına yanıt

Hocam bölgenizde çağdaş,yunus market varsa üç harfli marketlerden daha uyguna alabileceğiniz üründe bulunmakta. Son zamanlarda bu 3 harfli marketlerde herşey daha bi pahalılaştı.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

ben de bir kaç bime a baktım ankarada göremedim

• Konu sahibi bombayı atmış kaçmış :) Bir görselle desteklense de kol börekleri arasinda baklava aramasak.
  • yüzbirdeki satılmayınca indirime girmişti.bimden kim baklava alacak satılmayınca düşer
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.