Şimdi Ara

Migros 2024 (Açık Sucuk'larda indirim... 499 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
7
Favori
11.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be... Sucuk fiyatları nerden nereye...

Bir gün Sıcak Fırsatlar alanında Migros sucuk indirimi için fiyatın 499 TL olacağı akla gelmezdi galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravdan -- 15 Şubat 2024; 9:36:46 >

• Çünkü bizde toplum eğitimsiz, cahil bırakıldı,açıkta satılan ürünler, her zaman doğaldır,sağlıklıdır onlara göre,pazarda 5 lt lik su petiyle yumurta satıyorlar 120-130 TL bandında, markette 100 liraya almaz gider o petin içinde alır doğal diye..tereyağını doldurmuşlar yoğurt kabına, doğal diye satıyorlar kiloyla...mahalle sütçüleri desen,para basıyorlar adeta..ha paketli gıdalar çok mu sağlıklı değil tabiki ,bu ülkede yaşıyorsan hiçbir şeyin garantisi yoktur..tobleronda plastik çıktı diye satışları düştü epeyce,halbuki adamlar kendileri konuyu duyurup toplattılar ,bizde hiçböyle şeyler olur mu..geçen günkü olay işte, kahveci bardakları tükürerek yıkıyor.. savcılık ifadesini alıp saldı..ahlakını kaybeden toplumlarda her yol mübahtır.

Gerçekten de Migros bu sefer bu kampanyayı sadece yapmış olmak için yapmış. Bu fiyat sadece sarı etiketli Apikoğlu ve şekli salam gibi olan Polonez sucuğu bulup alanlar için mantıklı. O sucukların fiyatları da normal şartlarda anlamsız yüksek bana göre o paraları verip kim alıyor anlamış değilim. Diğer sucuklar zaten normal zamanda da aşağı yukarı bu paralara satılıyor geçen senelerde olduğu gibi heyecan yaratacak bir indirim yok.

Her seferinde şu konuyu ya sucuğunu evde kendi yapanlar ya da kasap sevdalıları basıyor. Arkadaşlar tamam sizin kasabın sucuğu çok güzelse oradan alıp yiyebilirsiniz. Bu konuda ne işiniz var. Ne yapsın memleketin öbür ucundaki adam da gelip sizin kasaptan mı alsın sucuğu. Bir sefer de baltalamayın sucuk fırsatı başlığını. Herkes gıda mühendisi kesildi başımıza. Ne fırsatı paylaşılsa yok sağlıksız yok nasıl yapıldığını görseniz ağzına sürmezsiniz diye gidiyor. Ne yapalım işlenmiş ürün yememek için oturup hayvanı çiğ çiğ mi yiyelim.

Bizim burada da kasap var hem de fabrika gibi işliyor ben hayret ediyorum küçücük dükkanda kaç kişi birden harıl harıl çalışıyor. Uzun zaman önce bir gün adamlardan biri gözümün önünde eline peçete aldı sümkürdü sümkürdü ondan sonra peçeteyi çöpe attı aynen işine devam etti. O günden sonra bir daha gitmedim tabii. Başka bir kasap var nereden getiriyorsa etleri normal Doblonun arkasına atıp dükkanına getiriyor. Komşu aldığım etleri pişirmeden önce yıkıyorum diyordu şaşırıyordum ama kadın haklıymış. Bu adamlar göz göre göre bunu yaparken kim bilir göz görmeyen yerde neler yapıyorlardır. Şimdi Uzman Kasap kıyma alıyorum hem hesaplı oluyor hem de standardı var tadı bir öyle bir böyle çıkmıyor, yağ oranı belli vs. Eminim ki fabrikası da herhangi bir kasap dükkanından çok daha hijyeniktir. Kasaba sorsan kuzuyu ayrı makineden çekiyoruz diyor ama yine de bazen kıymanın tadında tuhaflık oluyor.

Türkiye gibi bir ülkede insanlar neyine güvenip pazardan, komşudan, açık olarak satan marketlerden yağ, salça, sucuk, bal, peynir vs. alıyorlar benim ağzım açık kalıyor. Şahsen ben ambalajlanmamış, etiketlenmemiş, markası belli olmayan ya da ne idiği belirsiz bir markası olan hiçbir ürünü ağzıma sürmem.

• Bu sıcak fırsat değil sanki eskiden %50-70 arası indirim oluyordu
    Pınar paketli sucuklarin kg fiyatı bu civarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batkent B kullanıcısına yanıt

Apikoğlu ne zaman 500 TL altını görmüştü?

Teşekkür ederim, haftasonu sucuk partisi planlıyorduk...

• tadına bakmadıgınız sucuktan;

kilolarca ALMAYIN!!!

• Macrocenter varsa yakınınızda hem Apikoğlu sarı etiket bulma ihtimaliniz fazla hem de bugüne özel internet sitesi üzerinden mağaza teslim olacak şekilde sipariş verirseniz ekstra %10 indirim var. Ayrıca Macrocenter bazı hesaplara indirim tanımlamış size de tanımlamış olabilir kontrol edin. Yalnız gel al indirimiyle hesaba özel tanımlanan indirim birleşmiyor sanırım ikisinden birini seçmeniz gerekiyor.

• 1 kilo sucuk 500 lira ve fırsat olmuş,hey gidi rahmetli ülkem..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • den D kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim,

2 Kg Apikoğlu Klasik Kangal sucuğu 898 TL' den sipariş geçtim...

ben de aynı şekil teşekkür ederim, bölgemde bulunan 2 adet migrosta abidik gubidik markalar varken, macroda da aynı kampanyanın olduğunu sizden görünce şansımı denedim, apikoğlu varmış. sipariş geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_mehmet -- 15 Şubat 2024; 11:37:3 >
  • Apikoglu bölgemde yok hic nasip olmadı tatmak sari mereti 😬 Cumhuriyet de yok paramın karşılığını neye vereyim?
    Gecen sene Basyazici ve Namet 250tl den almıştık sanirim fena değildi
    simdi pahali gibi geldi kasaplarda 500tlden dusuk bulunmaz mi sucuk?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en son ne alırsan 99 du, ona bile pahalı diyoduk . noldu bu ülkeyeeeeeeeeeeee

• Migros şubat 2023 tam 1 yıl önce.
    Aynı kampanya 199 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 15 Şubat 2024; 12:4:34 >
  • Gel al 2 tane sipariş vermiştim gece 10.30-12.30. Mağazaya gittim 11.00'de eleman şahin sucuk yok sabah hepsini aldılar başka veriyim dedi. Sanal siparişleri niye ayırmıyorsunuz dedim. Bir sürü dert anlattı.

Boşuna mağazaya gittim canım sıkıldı şikayet var'a yazdım. Sipariş hala hazırlanıyor gözüküyor. Yapabileceğim bir şey var mı arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • baranel B kullanıcısına yanıt

O tarihte kilosu 10,5 dolar iken şuanda 16,2 dolardan satıyorlar. Dolar bazı %55 zamlı.

Fiyat algımız kaybolduğu için diledikleri gibi at koşturuyorlar, sonra da bizler fırsat diye buzluğu dolduruyoruz.

• pervane848 P kullanıcısına yanıt

THH şikayet edin,

1 yıl sonra karar çıkar ama o zamana kadar aynı sucuğun kilosu 2.000 TL olacağı için kar edersiniz...

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    sucukta herşeye evetim ama yağlı olması malesef işi bozuyor.

Ben geçen sene aynı mevzudan şikayet ettim, thh ye birşey çıkmadı , ugrasmayin

Bir düzeltme/ekleme yapalım.

650 ve üzeri alışverişler için 1 defaya mahsus 100 TL indirim.

Yani 650 TL'lik de alsan 100 TL iniyor, 5 bin TL'lik de alsan 100 TL iniyor ve 1 defaya özgü.

Kampanya detayı:

• Kampanya 29 Şubat 2024 tarihine kadar Macroonline üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerli olup tek seferde yapılacak 650₺ ve üzeri alışverişlerde 100₺ indirim sağlar.
    • Ödeme sayfasında "MERHABA100" kodunu kullanarak indirimden yararlanabilirsiniz.
    • Ödeme sayfasında Hediye Çeki alanında "+" ikonuna basarak "MERHABA100" kodunu kuponlarınıza ekledikten sonra, kuponlar arasından seçerek "Kullan" butonuna basmalısınız, aksi takdirde kod geçerli olmayacaktır.
    • İndirim sadece ilk kez verilecek siparişte geçerlidir.
    • İndirim kodu başka kupon kodu kampanyaları ile birleştirilemez. "İlk Siparişe Ücretsiz Teslimat" kampanyası ile birlikte kullanılabilir.
    • İndirim kodları para ile satılamaz veya para talep hakkı vermez.
    • İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
    • İndirim kodu kullanımı kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kullanıma ulaştığı takdirde kod kullanılamayacaktır ve pasif hale gelecektir.
    • Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrardan faydalanılamaz.
    • Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
    • Macrocenter kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

stok gelene kadar erteletin siparişi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.