Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inceoktay Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
8.242
Cevap
141
Favori
321.448
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Giriş
    649 Mesaj
    torrent kullanamıyorum.

dilerim kasıtlı bir uygulama değildir.

sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYLAVYU -- 29 Aralık 2018; 14:44:44 >
    |
    |
    Ankara ve civar illerin yurtdışı çıkışları Ulus pop noktasından yapılıyor, bu noktada başlayan paket kayıpları yaşıyoruz. Tekli ping değerleri geçekten güzel, çevremde diğer operatör kullananlardan iyi pingim var. Hız olarak, yurtdışı- yurt içi %10 fark var. Bu konuda memnunum kendilerinden. Gel gelelim bu ulus pop noktasındaki paket kaybı beni çileden çıkardı. Mhden bu konuda destekte göremedim. Çevremde türknetten memnun olan kullanıcıları görünce geçiş yapma aşamasındayım. Ping değerleri biraz az yüksek ama kayıp yok en azından.

Ben Temmuz 2018'te netspeed bağlattım, ocak ayından sonra bizim fiyatlarda da oynama olacak mı?

Temmuz 2019'a kadar değişmeyecek. (12 ay sabit fiyat garantisi vardı)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    IBM 5100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: IBM 5100

Arkadaşlar gözden kaçırdıysak affola belki cevabı verilmiştir.

Ben Temmuz 2018'te netspeed bağlattım, ocak ayından sonra bizim fiyatlarda da oynama olacak mı?

6 aylık sabit fiyat yaptıysan ocakta zamlı tarifden işlem yaparlar 12 ay yaptıysan temmuz ayında kadar aynı kalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: IBM 5100

Arkadaşlar gözden kaçırdıysak affola belki cevabı verilmiştir.

6 aylık sabit fiyat yaptıysan ocakta zamlı tarifden işlem yaparlar 12 ay yaptıysan temmuz ayında kadar aynı kalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Ankara ve civar illerin yurtdışı çıkışları Ulus pop noktasından yapılıyor, bu noktada başlayan paket kayıpları yaşıyoruz. Tekli ping değerleri geçekten güzel, çevremde diğer operatör kullananlardan iyi pingim var. Hız olarak, yurtdışı- yurt içi %10 fark var. Bu konuda memnunum kendilerinden. Gel gelelim bu ulus pop noktasındaki paket kaybı beni çileden çıkardı. Mhden bu konuda destekte göremedim. Çevremde türknetten memnun olan kullanıcıları görünce geçiş yapma aşamasındayım. Ping değerleri biraz az yüksek ama kayıp yok en azından.
    Aynı durumdayız hocam 6 mbite sabitlediler hattı oyunlarda falan ami ping yükselmeleri oluyor tracertte ulus gorunuyor pop noktasında,türknetin Yapa altyapısındayım ama maximum 10 mbit verebiliyoruz diyorlar geçip geçmemek arasındayım extra telefon dakikasıda veriyorlar bu sorun hallolmazsa şansımı birde turknette deneyecem
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    1786 Mesaj

5 Aralık'a kadar abone olan herkesin 12 ay fiyat garantisi var.

6 ay ve 12 ay seçeneğini yeni eklediler.

|
    |
    -IMAX- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -IMAX-

Alıntıları Göster
    6 aylık tahattüt sanırım, bakalım yeni fiyatlar ne olacak ona göre
    |
    |

1-Asus DSL-N16 modem olarak vdsl için kullanabilirmiyim

2-mevcut turknet adsl abonesiyim. Vdsl paketine geçiş yapınca ayrı bir kablo falan cektirmem gerekli mi ? Mevcut hat yeterli mi

Yardımlarınız için şimdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

psn muratseber81
  • Binbaşı
    1451 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Ben şimdi mh ile görüştüm sistem hatası nedenyle olduğunu söyledi.Yeni gelen kullanıcı adı ve şifreyi dikkate almayın dedi.Ayrıca online işlemler arayüzünü beğendiğimi ama eski giriş yönteminin daha iyi olduğunu belirttim.Yani bana göre her girişte sms le şifre girilmesi pek olmamış.
    aynen bende yenı arayuzu begenmedım.eskısı faha guzeldı...yenısı her sefer cep tele sıfre gırıs olmamıs.:((
    |
    |

Keçiören'de oturuyorum ve Valve Luxembourg serverlarına 70ms pingden aşağı bağlandım dersem yalan olur, hattım 75 mbps destekliyor ve eski internet sağlayıcımda aldığım ping değeri ~50ms idi, sizin ya çevrenizdeki internet sağlayıcıları Netspeed'den daha kötü ya da garip bir şekilde aynı çıkış üzerinden farklı ping süreleri alıyoruz.
    |
    |
    haymanali2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    youtube yavaşladı

https://www.facebook.com/netspeedtr/videos/777761519243419/

Netspeed AKK'yi kaldırmış internet bu yüzden yavaşlıyor galiba, benim 32mbps paketim 6mbps oldu ve Ankara içi +60ms ping alıyorum, çıkışlar yetmedi anlaşılan.
    |
    |
    Bahsedilenler: NewsTR

şuan bende de internet inanılmaz yavaşladı sitelere zor giriyorum.
    |
    |
    inexo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Nedenler:
    -ping sorunu
    -cng ip sorunu
    -bankaların ödeme yerinde netspeed'in olmaması
    -yurt dışı ve yurt içi hız farkı
    -Bağlantının uzun süreli stabil olmaması, haftada bir internette sorun oluyor.
    -Bulunduğum bölgeden ip alamam. Mevcut olduğum il dışı ip alıyorum.

Tek artısı müşteri hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Brotherhood -- 28 Aralık 2018; 22:8:43 >

We Know
  • Binbaşı
    1491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: runorunoruno

https://www.facebook.com/netspeedtr/videos/777761519243419/

Netspeed AKK'yi kaldırmış internet bu yüzden yavaşlıyor galiba, benim 32mbps paketim 6mbps oldu ve Ankara içi +60ms ping alıyorum, çıkışlar yetmedi anlaşılan.
    Bir sorun gözükmüyor

Kablosuz test

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset

• Binbaşı
    1491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dark Brotherhood

Bu firmadan yavaş yavaş soğuyorum

Nedenler:
    -ping sorunu
    -cng ip sorunu
    -bankaların ödeme yerinde netspeed'in olmaması
    -yurt dışı ve yurt içi hız farkı
    -Bağlantının uzun süreli stabil olmaması, haftada bir internette sorun oluyor.
    -Bulunduğum bölgeden ip alamam. Mevcut olduğum il dışı ip alıyorum.

Tek artısı müşteri hizmetleri
    Enpara, Finansbank Var Sadece Bankacılık Olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 28 Aralık 2018; 22:11:26 >
    |
    |
    Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj

An itibari ile Ankara (normalde 6ms aldığım server üzerinden yaptım testi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runorunoruno -- 28 Aralık 2018; 22:15:53 >
    |
    |
    NewsTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
son dakika
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.