Teğmen
19 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 525 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Unutmayın
geçen sene ben de uyuyamamıştım. normalde aşırı rahat bi insanım. gram sınav sterim falan da yoktu. uyuyamamın sebebi uzun zamandır istediğim bölüme gidebilme heyecanıydı. ama koktum da tabii. ya odaklanamazsam, ya başım ağrırsa falan...

burda yazmışlardı önceki seneden benim gibi uyuyamayanlar. aynılarını deneyimleyip onaylayarak ben de yazıyorum. bunu kendime borç bilirim.

sınavda hiç sorun olmuyo. heycanlı olucaksınız, kanınızda adrenalin dolaşıcak çivi gibi girip çıkıcaksınız. okul bahçesinden çıkana kadar uykusuz olduğunuzu farketmiyceksiniz bile. bildiğim kadarıyla en ağır sorula felsefede oluyo. sınava o 8 felsefe (bizde 8 di) ile başlayabilirsiniz bu benim yöntemimdi.

mideyi çok doldurmadan, kahvaltı edin sıcak çay için. kahve de olur.

şu an bu satırları istediğim bölümü istediğim okulda okumanın verdiği, ilk günkü hazla yazıyorum ve nalet final ödevlerini hazırlıyorum. Akdeniz YBS' den selamlar. başarılar :)

eğer ilgilenirseniz bizim okulun kampüsü büyük, şehirin merkezinde, yeşil ve dolu dolu. dersten çıkıp konyaaltı plajına yüzmeye inebiliyorsun. yemekleri mükemmel ve 3tl :)
bakanlık durumu gizlemeye çalışıyor ama ortada ciddi bir salgın var. İstanbul, İzmir ve Antalya da (ben antalyadan aldım:) yoğun. teoride 10 dakikalık cilt teması ile bulaşır deniyor ama öyle olmadı. siz uyuzsanız evdeki herkese de bulaştırırsınız.

yatağa girince ve duşta yani sıcakta özellikle kasık bölgesinde tatlı tatlı kaşınıyorsanız ve o bölgede kırmızı noktalar, ince kırmızı çizgiler ve kızarıklık belirdiyse hayırlı olsun. acilen doktora gidin!

korunmak için;
otobüslerdeki tutma yerlerine kapı kollarına özellikle halka açık tuvaletlerdeki klozetlere (klozet çok önmeli) dokunmayın temas etmeyin. dokunursanız ellerinizi mutlaka yıkayın. tercihen alkollü dezenfektanla. mağazalarda kıyafet denemeyin, aldığınız kıyafeti yıkayıp 3-4 gün bekletip öyle giyin.

buraya kadar pek ciddiye almayacaksınız biliyorum. şimdi uyuz olanlar için deneyimlerimi yazıyorum.

doktor size öncelikle kwellada ya da metrin marka %5 petmetrin içerikli losyonları yazıcak alıcaksınız. 1 ay geçmesine rağmen işe yaramadığını göreceksiniz. ben 1.5 ay kullandım, arkadaşım 3 ay, başka biri ise 13 aydır kullanıyor ama fayda yok. bu yüzden wilkinson pomat isimli mucizevi olduğu söylenen ilaca geçtim. az önce kullandım. gelişmeleri düzenli olarak yazacağım buraya. sorularınız var ise sorun, cevaplayayım.
99 luyum, 3 kez girdim bu sinava. İlk iki yil okuyacak bolum bulamadim dolaysiyla sinava calismadim. Tercih yapmadim.

Gecen yil kasim ayi gibi bahsi gecen bolumu buldum, subat gibi üniversiteyi sectim; Akdeniz. Bu doğrultuda sinava calistim [son 3 gun, gunde 2 saat üslü sayilar, karekök, 1 saat de edebiyat (0 dan)] su an istediğin bölümü istedigim okulda okuyorum. Ortamim, hayatim her şey yolunda. Fazlasiyla mutluyum. Benin gibi sinava calismaktan nefret edenler var ise paylasayim da belki yol gostermis olurum diye yaziyorum bunlari.

Yillara gore siralamam şu şekilde

2017: 275 bin
2018: 320 bin
2019: 250 bin

Bu siralamayla muhtemelen hukukculardan cok daha rahat is bulucam ve daha yuksek bir maasla calisicam. Dil ogrenildigi taktirde evrensel bir meslek. Türkiye'de yeni yeni uyanan bir bolum

Bolumu aciklamadan once tahminlerinizi almak isterim, buyrun konuya

Düzenleme: aşağıdaki arkadaslar arastirmalarina ve genel kanilara uymadigi icin kendilerince dalga gecmisler ahahhahah

Bölümüm YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ, piyasanin ihtiyaci olan insanlar bu bölümden yetisiyorlar. Hadi basarilar size ilk bine girmek icin at gibi kosturmaya devam asagidaki veletler .d
Ne olucak simdi daha akdenize gitmedim. Siniftaki baska arkadasiminki onaylandı?
akadmik takvimde öbs de hiç bir yerde yazmıyor böyle okul mu olur la rektörü twitirdan engelldei uzman prof akp nin atanmışı okula bak okula
şuan çalışıyorum ve okul başalayana kadar devam edicem. sigortam 3.100 tl den yatıyor. bu şekilde çalışıp ta yurt çıkmayan var mı aranıda&tanıdığınız?
çıkmazsa ne halt ederim bilmiyorum.
bekliyorum pusuda 00.00 hazır mısın akdeniz? bu arada okulun rektörü tivıtırdan engellemiş beni eleştriye gelemiyor ay canım yaa

o değil de ben ne saçmalıyorum ak 47
E kayitta e devlet lise mezuniyet sorgulama sisteminden aliyor veriyi. Benim o kisimda bilgi bulunamadi yaziyor acik lise mezunu oldugum için. E kayit nasil olucak?

Konu devlet olunca muhattap da bulamiyoru kayitlar yaklasti. Okul uzak zamanim yok kayit icin nasil olucak bu isler?
Hakkında
İlgi Alanları: Bilişim, ağ sistemleri
Forum İmzası:
Kısırlar içinde uyu Hamide...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 49 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.047
İkinci El Bölümü Mesajları: 92
Konularının görüntülenme sayısı: 13.304 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 574 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.