Yüzbaşı
30 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme
Toplam: 105 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası

Vodafone Abonelerine Mevcut ve yeni olmak şartı ile bedava internet kampanyası. Kampanyada verilen anketi doldurarak günlük 3 GB internet kazanıyorsunuz. Yeni abonelere 1 ay geçerli 3gb internet.Ayrıca 5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte internet kazanma şansı da yakalıyorsunuz.

Buraya tıklayarak anketi doldurup 1 Gün geçerli 3 GB internet kazanıyorsunuz.
VODAFONE CEP TELEFON EKRANINA GELEN POPUPLARI REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN VODAFONE İLE İLGİLİ TARİFE SMS BİLGİLENDİRMELERİ

Şikayetçi olanlar içindir.
Tarife veya buna benzer ekran popuplarını reklamları kapatmak için yanlışıkla tarifesi değişen ek paket almayı sağlıyan uygulamayı kapatmak için şikayetçi olanlar yapabilir tekrardan yaşanmasında diye.

Vodafone yanımda uygulaması kurulum sırasında onay verdiyseniz cıkabılır
yanımda ayarlarına ve uygulama ayarlarından bildirim ve veri kullanım iznini kapatın .
Vodafone yanımda uygulamasını kullanmadığınız zaman drdurun.
Sms ile KAPAT yazıp 7232 e gönderiniz.
Sms ile IPTAL yazıp 5203 e gönderiniz.
Sms ile IPTAL yazıp 1000 e gönderiniz.
Sms ile IPTAL yazıp 4000 e gönderiniz.
Sms ile IPTAL yazıp 4004 e gönderiniz.
Sms ile VAZGEC yazıp 4004 e gönderiniz.
Sms ile VAZGEC yazıp 4000 e gönderiniz.

Bunları tek tek sms atın bazıları hata verebilir vodafone kampanya bilgilendirme ekrana cıkan popuplar
ilerki zamanlarda herhanibir işlempaket değiştirme yapmazsanız vb olmaz ise ilerki zamanlarda düzelir.

Resimdeki örnek popup reklam gibi telefon ekranın aniden çıkan uygulamadır.

İyi forumlar.

Vodafone faturalı ,faturasız numarasını taşıyanlar veya yeni hat alanlar Şehrinize Özel Kampanyalar adı altında G.ANTEP, KAYSERİ, DİYARBAKIR şehirlerindeki abonelere geçerli dakika veya internet 6 ay boyunca ÜCRETSİZ hediye. Kampanya hakkında bilgiye
http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/sehrinize-ozel-kampanyalar.php
burdan ulaşabilirsiniz.

Geçerli tarifeler ve Sms ile katılım ücretsiz 7000 e gönderilir.Kampanya bitiminde iptal edilmez ise ücret yansımaya devam eder.

TARİFE :Yeni FIRSAT 3GB

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS + 3 GB : 25 TL

Her abone olmayabilir KAMPANYA HAKKINDA BİLGİM YOK SADECE GELEN SMS BİLGİSİ PAYLAŞIYORUM..
Deneyin tarife olursa yararlanırsınız detaylar ressimde mevcut iyi forumlar

TARİFE :Yeni FIRSAT 3GB
Özel sms yolu ile gelen aboneler kampanya olmaktadır.Sadece sms ile olmaktadır.

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS + 3 GB : 25 TL

Her abone olmayabilir KAMPANYA HAKKINDA BİLGİM YOK SADECE GELEN SMS BİLGİSİ PAYLAŞIYORUM..
Deneyin tarife olursa yararlanırsınız detaylar ressimde mevcut iyi forumlar..

Slm

Vodafone mevcut faturasız MÜŞTERİLER İÇİN HER YÖNE 1000 DAKKA 1 GB NET İÇİN

FIRSAT19 yazıp 7000 sms atmanız yeterlidir.

bütün faturasız hatlara olur.şu an kulllandığınız tüm paket ve kampanyalar iptal olur

bu pakete geçildiğinde .BU paketler cep merkezlerinde ve müşteri hizmetlerinde tanımlanamaz Aboneye size özel gelen mesajlardır.

Sadece mesaj yoluyla yapılır. Kampanya katılım bitiş tarihi beli değil bilginize

İyi forumlar...
FORUMDAN HİS 5770 EKRAN KARTIMI SATMIŞTIM AMD SÜRÜCÜ GÖRÜNTÜ DIURDU HATASI ALIYORDUM VS BUNA BENZER MAVİ EKRAN HATASI OLUYORDU.
TEKRAR FORUMDAN EKRAN KARTI SATIN ALDIM .EKRAN KARTINI TAKTIM PCYE GÜNCEL DRİVER YÜKLEDİM YENİDEN BAŞLATTIM PC Yİ TAM WİNDOWS YAZISI GLDİĞİ ZAMAN MAVİ EKRAN HATASI ALIYOR AÇILMIYOR TEKRAR RESETLİYORUM AÇILIYOR BU SEFER EKRAN ONBORD ÜZERİNDEN GÖRÜRNTÜSÜ VERİYOR SONRA AMD CATALYTS ÇALIŞMIYOR.ŞÖYLE BİR DURUM VAR PC Yİ GÜVENLİ MODDA AÇARSAM EKRAN KARTI TAKILI DURUMDA GÖZKÜYOR.. BAZEN PC AÇILIYOR AMD CATALYTS ÇALIŞMIYOR AMA BAZI OYUNLARI OYNUYORUM .BUNDAN 2 VEYA 3 HAFTA ÖNCE BİOS GÜNCELEME YAPTIM ANAKARTIN. ANAKART EKRAN KARTSIZ ÇALIŞMAKTADIR. ÇÖZEMEDİM BU OLAYI ...

İYİ FORUMLAR ARKADASLAR..

SİSTEM
W7 64 BİT
EKRAN KARTI HİS5770
İŞLEMCİ AMD PHENOM II X3
4GB RAM
1TB HARDİSK
ANAKART ASUS M5A78L-M LX

SORUN ÇÖZÜLDÜ FORUMDAN ÜMİT KARDES YARDIM ETTİ SAĞOLSUN..
Vodafonelular faturasızlar Çok konuşup sms net isteyenler bilginize..

Hattınızı cep kazan paketine geçirip ve ardından mesajla KOMPLE yazın,7000'e gönderin.
Paketlerin mesajları geldikten sonra ardından bakiyenizde 32 tl kalacak şekilde 30 tl paket 2 tl vergi kesintisi
yuvarlama hesaplama bakiyenizden tl kesildikten sonra 1000 dk vodafonelulara 25 yaşındaysanız 2000 dk
500 dk ve 500 sms heryöne 500mb internetle 30 gün geçerli kullanıyorsunuz..

Paket detayları linklere tıklayınız
Cepkazan
http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/cep-kazan1

Komple paket
http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/cebine-gore-komple-paketler.php

İyi forumlar...
HAYRETTİN DEN Mangal Style

İZLE

Turkcell nokıa 6300 kampanyalı telefon güvenlik kodu istiyor yardım

Evet arkadaşlar elimde nokıa 6300i Turkcell nokıa 6300 kampanyalı telefon var turkcell hatdını takıldığında pin kodunu girip hat açılıyor.ama baska oparatörün hatdını takdığımda güvenlik kodu istiyor.bunu nasıl bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..
Hakkında
İlgi Alanları: ..Kötülerin olmadığı İyilerin olduğu heryer..
Forum İmzası:
ALIŞ VERİŞ VE BİLGİ İÇİN İRTİBAT: PM MESAJ ATINIZ.
Forum İkinci El İmzası:
ALIŞ VERİŞ VE BİLGİ İÇİN İRTİBAT: PM MESAJ ATINIZ.
Hakkımda:
..Kötülerin olmadığı İyilerin olduğu heryer..
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
Sony
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.115
İkinci El Bölümü Mesajları: 326
Konularının görüntülenme sayısı: 101.795 (Bu ay: 512)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 65 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.