Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
8.251
Cevap
142
Favori
321.866
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Giriş
    863 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Son 2-3 gündür hızda ara ara düşüşler, ping yükselmeleri ve kopmalar başladı. 8-9 aydır kullanıyorum ilk kez böyle oluyor. Normalde sadece ayın ilk günü gece yarısı saat 1 ila 2 arasında bir kopma olurdu anlık o kadar. 8 ayda başıma gelmeyen olaylar son 2-3 gündür geldi. Umarım kısa zamanda düzeltirler. Yoksa sanırım sonu Turknet gibi olacak. AKN'nin kalkması bize yaramadı.
    Bende de 2-3 gündür ara sıra kopmalar, %100 packet losslar olmaya başladı
    |
    |

ttnet iptal işlemini netspeed yaptıysa; telefon artık iptal, yalın internete geçtin..telefona gelen net kablosunu doğrudan modeme tak, netspeed'in verdiği kullanıcı adı ve şifreyi gir

ttnet iptal işlemini sen yaptıysan o zaman ankestreyi kontrol et
    |
    |
    oktay1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 31 Aralık 2018; 9:16:14 >
    |
    |

Netspeed yaptı iptal işlemini. Sinyal yok dsl gelmiyor çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kmserdar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aylardır kullanıyorum hiç bir zaman hız kaybım ve ping yükselmesi olmadı. Ama 2-3 gündür aniden tuhaf bir şekilde hız düşüşü ping fırlaması yaşıyorum. Bir anlık, saniyelik oluyor ama netflixte falan can sıkıyor. 2160p kalitede izlerken birden 480p ye düşüyor film dizi keyfimiz yerle bir oluyor. Bir an önce toparlanman dileğiyle netspeed cim.

50 mbps fiber kullanıyorum. Diyarbakırdayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar olacak gibi değil aşırı biçim de paket loss yaşıyorum ping de aynı orantıda çok yüksek csgo oynuyorum daha doğrusu oynayamıyorum adım atıyorum silah değiştiriyorum vs oyun geriye falan atıyor mermilerim gitmiyor çok sinir bozucu bi hal almaya başladı daha 1 hafta oluyor netspeede geçeli ama şimdiden dilim yanmış durumda napacağım bilemiyorum. Benim tarafımda sorun yok türk telekomda böyle durumlar asla yaşamadım maks ping 70 ms idi netspeed'in acilen el atması lazım bu duruma acilen yoksa çok kan kaybedicek.
    |
    |

Orijinalden alıntı: AzimliOyuncu

Arkadaşlar olacak gibi değil aşırı biçim de paket loss yaşıyorum ping de aynı orantıda çok yüksek csgo oynuyorum daha doğrusu oynayamıyorum adım atıyorum silah değiştiriyorum vs oyun geriye falan atıyor mermilerim gitmiyor çok sinir bozucu bi hal almaya başladı daha 1 hafta oluyor netspeede geçeli ama şimdiden dilim yanmış durumda napacağım bilemiyorum. Benim tarafımda sorun yok türk telekomda böyle durumlar asla yaşamadım maks ping 70 ms idi netspeed'in acilen el atması lazım bu duruma acilen yoksa çok kan kaybedicek.
    türk telekom altyapısını kullandığı için bizzat türk telekomun özel müşteri hizmetleriyle görüştüm ve bölgemde türk telekomla alakalı herhangi bir problemin olmadığını sinyal değerlerinin çok iyi olduğunu söylediler. Sıkıntı direkt netspeedle alakalı olmalı. Başka bi açıklaması yok.

• Yüzbaşı
    934 Mesaj

türk telekomun özel müşteri hizmetleri mi var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    otoroz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İp adresim değişmiş 100 ile başlıyordu, şimdi ise 10 ile başlıyor.

2 gün önce ETS2 de 60 ile 80 arası gidip gelen ping vardı.
    Şimdi ise 120 140 arası gidip geliyor.
    |
    |

|
    |

Ben 35 mbit kullanıyorum en ufak sıkıntı yok.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir suredir uzaktaydim da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ayın 21 inde evrakları kargo ile gönderdim 22 sinde ellerine ulaştı. 50 mbps fiber tarife için başvuru yaptım 10 gün civarı oldu evraklarımı teslim alalı, bir iki kere aradım sırada gözüküyorsunuz ekipler size ulaşacak dediler hala bir gelişme Yok. Bu süre hep böyle mi olmakta kaç güne kadar uzuyor.

Ben geçen mayısta abone oldum 3. gün evimde internet vardı.1. gün kargo verdim. 2. gün ellerine ulaştı. 3. gün tt den ekipler gelip apt girişine hat çektiler. Kendim yukarı taşıdım. Ve kullandım.
    |
    |
    denizcaptain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim fiber bina altında fiber altyapı var sadece aşağıdan cat 5 kabloyu uygun yere takıp modemi teslim etmeleri gerekiyor bildiğim kadarıyla ama hala bir haber Yok, yarın 10 gün oluyor

|
    |
    Sooso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selam forumdaşlar 11 ocakta telekom ile olan sözleşmem bitiyor tekrar telekomda kalmıyacağım bilgisiz ve seviyesiz müşteri temsilcileri ile uğraşamam hep biz hatalıyız neyse. Türknetmi netspeedmi sizce kararsız kaldım forumlarada baktım ama ikiside beğenende var beğenmeyende acayip kararsız kaldım.
    CGN ip hala devam ediyor mu arkadaşlar ? Ona göre tekrar netspeed’e geçmeyi düşünüyorum da. Daha önce netspeed kullanıyordum sırf bu cgn ip olayı yüzünden oris Telekom’a geçtim bunlarda bir yerleri kalktı fiyatı 90-100 seviyelerine çektiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1777 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asterix_58

Selam forumdaşlar 11 ocakta telekom ile olan sözleşmem bitiyor tekrar telekomda kalmıyacağım bilgisiz ve seviyesiz müşteri temsilcileri ile uğraşamam hep biz hatalıyız neyse. Türknetmi netspeedmi sizce kararsız kaldım forumlarada baktım ama ikiside beğenende var beğenmeyende acayip kararsız kaldım.
    Turknet bence sans isi.

|
    |
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.