Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Süleyman.Aşcı Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
8.251
Cevap
142
Favori
321.995
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Giriş
    327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Gereksiz gereksiz mesaj atma. Beni o zaman kandırmayacaklardı öyle bilgi vermeyecekler di? Sen netspeed avukatı mısın?
    Forum burası ne demek firmanın avukatımısın mesaj atma? bu kadar saçma bir talebe böyle bir cevap alacaksın tabiki. Herkes sana haklısın demek zorunda mı? Kafa bir milyon galiba bir tek sen uyanıksın zaten saçmalamışsın bu kadar net. Gelecek senenin fiyatlarını şimdiden rezerve etmeyi hayal eden kendini uyanık sanan şaşkının tekisin.

Sen anlamıyor musun anlayışın mı kıt yoksa? Kendileri bu şekilde diye bilgi veriyorlar evraklar ulaşınca farklı bilgi veriyorlar diyorum. Senin hoşuna gidiyorsa bu muamele o ayrı. Benim mesajıma böyle saçma cevap verme sende o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    YirmiDortUzeriiki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Kampanya süresi uzatılmış:

"Kampanya Bitiş Tarihi : 31.12.2018"

https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

Senin yapabileceğin tek şey apartman kutusundan Eve gelen kabloları iyileştirmek, değiştirmek olabilir. Diğer türlü altyapının düzelmesi lazım o da sana bağlı olan bir durum değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AzimliOyuncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de sabit ip aldım, paket kaybı devam ediyor. Ankaranın batısında Türknet vdsl kullananlardan pinglotter ile test yapmalarını isteyeceğim. Onlarda durum nasıl acaba
    |
    |
    otoroz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabit ip için her ay 10 tl fazlamı kesiliyor? tek sefermi yoksa?
    |
    |
    otoroz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benim taahhut 19 Ocak'ta bitiyor. Umarim yetisirim ben de. :DD
    |
    |
    201 Mesaj

Herhalde yeni toptan fiyatlar kendilerine bildirildi. Birileri sızdırır belki diğer TT altyapısını kullanan sağlayıcıların forumlarını gözlemek lazım.
    |
    |
    ledzep kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AzimliOyuncu

Kablolu şekilde ethernet üzerinden bağlanıyorum. Değerlerim bu şekilde. Csgo'da 85-95-100 ms aralığında oynuyorum oyun anlık geriye falan atıyor. 2 gün önce Türktelekomdan geçiş sağladım onda böyle bir şey yaşamıyordum maks 70 ping gördüm.

192.168.1.1 yap dnsyi. Ama tr icerisinde pinginde sorun yok. Valve sunucularina girince ping artmis. İstersen mtu dusurerek deneyebilirsin. 1472 gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    218 Mesaj

her ay 10tl
    |
    |
    oktay1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu cgn olayı tam olarak nedir adamlar ttnetten tek port satın alıp bunu kullanıcılara mı bölüyor. benim modem ip ile nete çıkış ip adresim farklı netspeed kullanıyorum youtube falan iyide diğer yerler hiç 50 gibi değil

Orijinalden alıntı: Redtwister

bu cgn olayı tam olarak nedir adamlar ttnetten tek port satın alıp bunu kullanıcılara mı bölüyor. benim modem ip ile nete çıkış ip adresim farklı netspeed kullanıyorum youtube falan iyide diğer yerler hiç 50 gibi değil
    Hangi diğer yerler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bu paket loss artık sıkmaya başladı 5 ve 6 . hoplarda problem var ttnin sunucuları. Bunu düzeltmenin bir yolu yokmu netspeed çözemiyor mu bunu sırf bu yüzden bırakacağım bu firmayı.

%50 üzeri paket loss var şuraya bak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 27 Aralık 2018; 14:53:7 >

Ayni mahallede turknet kullanan birine ulaştım. Ping paket testi yapmasını istedim ona göre geçiş yapabilirim.

Ek; Forumdan arkadaş sağolsun yardımcı oldu. Türknetin çıkış noktası farklı, kendi alpyapısında ve istanbultan çıkış yaptığı görünüyor, pingler netspeedden %10-20 fazla ama paket kaybı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymanali2006 -- 27 Aralık 2018; 17:44:12 >
    |
    |
    M_aTRa_X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu durumun devamlı olduğunu gösteren bu ve buna benzer ekran görüntülerini network (ağ) bölümüne ulaştırılmak üzere diye musterihizmetleri@netspeed.com.tr ye e-posta ile gönderin. Aynı zamanda arayıp telefona çıkan destek görevlisine de ısrar edersiniz e-posta ile gönderdiğim ekran görüntüleriyle beraber sorunumu ilgili kişiye ulaştırın diye. Bana ancak böyle durumlarla uğraşan yetkilinin el atmasıyla çözülür gibi geliyor bu sorun.
    |
    |
    M_aTRa_X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

speedtest frankfurt 110 ping.upload download dan yüksek.yurtdışı pert.

yurtiçi pinglerde hafif oynamış ama hız sorunsuz.

50 mb fiber.
    |
    |
    Rap1d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wifi ile yaptığım hız tesi:

Hat değerlerim:

Çok iyi kopma ve hız düşümü yok. Sınırsız paket olunca kafan hiçbir şeye takılmıyor full download.
    |
    |

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar banada aynısı oldu ttde taahhütüm 37 sinde bitiyor. Aradım görüştüm evraklar bize 5 aralıktan önce ulaşırsa 52 tl den yararlanırsınız dediler. Evraklae ellerine 4 aralıkta ulaştı fakat bana taahüdünüz 27 aralıkta bittiği için 56 tl yeni fiyattan yararlanabilirsiniz dediler. Ben şimdi arayıp bunları korkutayım mı? 2 defa çağrı merkezinde üstüne basa basa sordum taahüdüm 27 sinde bitiyor evraklar ın bize 5 inden önce ulaşması yeterli dediler yoksa ben 1 ay kala niye yollayım evrakları.
    Hocam Hemen bütün ekran görüntüsünü al BTK şikayet et Facebook Tan müşteri hizmetlerine de yaz eğer fiyat düzeltilmezse yasal işlemleri başlatıyorum dersin baştan sana 52 TL dediyse o fiyattan yapmak zorunda ben özellikle sordum 27 aralık'tan önce evraklar bize ulaşırsa başvurduğu tarih baz alınır 76 tl den yararlanır dedi eğer zamlı fiyattan fatura gelirse elimdeki ekran görüntüleriyle direk BTK veririm cezasını çekerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4805 Mesaj
    Need Speed ile tekrar görüştüm şu anki kampanyalar 31 aralığa kadar geçerli 1 ocak'tan itibaren yeni fiyatlar aktif olacakmış ocak ayından itibaren geçiş yapanlara yeni fiyatlardan yararlanacak mış aralık ayında evrak gönderenler şu anki fiyattan yararlanacak mış Yani herkes sorunsuz geçebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Bey Azura
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.