Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EKİM_90 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
8.256
Cevap
143
Favori
322.591
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Giriş
    14172 Mesaj

test edince normal ama youtube 144p yi zor açıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    metin_oktay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam merhaba aynı sorunu bugün öğle saatlerinden akşam saat 8-9'a kadar bende yaşadım, tracert attığımda, en azından ping sorununun netspeedten kaynaklandığını anladım.(10.x.x.x IP adresli 2. hopta +45 ms ping ekleniyor.Muhtemelen CGN Nat sunucusu)
    Hızımda 3Mb/sn'ye kadar düştü.

Netspeed'i arayıp hız sorunu yaşadığımı ev içi tesisatımda sorun olmadığını ilettim, Geri dönüş yapacaklarını söyleyip kapattılar. Şuanda(Saat:22:35) yavaş yavaş sorun düzelmeye başladı gibi bende.(75Mb Hız alıyorum normalde şuanda Speedtest 63 çıkıyor.)

Umarım aşırı yükte çalışan sunucularını bulup iyileştirme çalışması yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf712 -- 28 Aralık 2018; 22:37:10 >
    |
    |
    runorunoruno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 10 Numara

hız düştü ping arttı.

Netspeed AKN'yi bugün kaldırılmış onunla ilgisi olabilir ama bende herhangi bir sorun görünmüyor.

|
    |
    Arkadaşlar netspeed geçiş oldu kullanıcı adı şifre geldi. Türk telekomda telefonla kullanıyordum yalın talep ettik telefon kapandı. Ama bana gelen kullanıcı adı şifre de giriyorum ama olmuyor dsl ışığı yanmıyor modemde ne yapacağım bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar netspeed geçiş oldu kullanıcı adı şifre geldi. Türk telekomda telefonla kullanıyordum yalın talep ettik telefon kapandı. Ama bana gelen kullanıcı adı şifre de giriyorum ama olmuyor dsl ışığı yanmıyor modemde ne yapacağım bilmiyorum
    Dsl isigi yanmiyorsa ankastreyi kontrol edin baglantiyi sokmus olabilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bir bakayım söktülerse onu bağlayabilir miyiz ben mevcut duvardan gelen bağlantımla kullanmak istiyorum yeni kablo vs uğraşmak istemiyorum.

|
    |
    M_aTRa_X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Bir bakayım söktülerse onu bağlayabilir miyiz ben mevcut duvardan gelen bağlantımla kullanmak istiyorum yeni kablo vs uğraşmak istemiyorum.
    Duz tornavidayla yerini bulup oraya baglayacaksiniz. Forumun arama bolumune ankastre kurulumu yazin resimli anlatirlan konular var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Anladım hocam teşekkür ederim.

|
    |
    M_aTRa_X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

adsl-adsl veya vdsl -vdsl geçiş yaptınız herhalde. adsl-vdsl geçtiyseniz durum farklı.modem vb. gibi.

|
    |
    oktay1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adsl den yine adsl e geçiş oldu 16 mb destekliyor hat.

|
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8 mb kullanıyorum ocak 2018 yılında basladı abonelğimi 40tl ayda ödüyorum 1 yıl ocak 2019 yılında da 40tl fiyat kampanyam bityor ozaman fiyatlarda artış olurmu netspeede fiyat değişirmi sizce . Şimdiden tarifemi değirmem gerek varmı acaba aradım ama fiyatlar ocak 2019 değişecek dediler karar sız kaldım.

iyi forumlar
    |
    |

o zaman önce, kablo-tesisat durumu öne çıkıyor.

|
    |
    oktay1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar bunun anlamı nedir 1 ay çalışmamı olur bazı facebook gruplarında sordum fiber geliyor die yorumlarda bulundular ama bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Turkneti 1 ay sureli bakim calismasi nedeniyle iptal etmistim, bulundugum bolgede sadece adsl vardi. Yaklasik 1 ay sonra netspeed'e basvurdugumda vdsl geldigini fark ettim. Soylenti dogru olabilir.

|
    |
    memet0864 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD FX 8320 / ASUS M5A97 EVO R2.0 / 2x4 Kingston HyperX Genesis 1600 Mhz CL9 / XFX Rx470 BE / Seasonic M12II-620 watt evo/ Samsung 840 Pro 128 GB / Seagate ST1000DM003 1 TB / Corsair 400R / Samsung p2250 21.5"
  • Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReSpAwN_22

Turkneti 1 ay sureli bakim calismasi nedeniyle iptal etmistim, bulundugum bolgede sadece adsl vardi. Yaklasik 1 ay sonra netspeed'e basvurdugumda vdsl geldigini fark ettim. Soylenti dogru olabilir.
    hali hazırda vdsl var zaten fiber olacak gibi yoksa bu kadar uzun sürel arıza bakım olmaz
    |
    |
    Arkadaşlar netspeed geçiç işleminde buğün saat 6 da ttnet den bu msj geldi Degerli Musterimiz xxxxxxxxx no'lu Alo Paket hattiniza ait iptal basvurunuz isleme alinmis olup en kisa zamanda sizinle iletisime gecilecektir. Netspeed aradım 2 saat sonra şifre gelir dendi 4.5 saat oldu msj gelmedi sizde süreç nasıl oldu acaba bilgi veririseniz sevinirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: memet0864

arkadaşlar bunun anlamı nedir 1 ay çalışmamı olur bazı facebook gruplarında sordum fiber geliyor die yorumlarda bulundular ama bilgisi olan varsa yazabilir mi?
    Türk Telekom ile alakalı olabilir ararsanız cevap gelecektir muhtemelen, Bi ara benim bulunduğum yerde 1 hafta yoktu internet hiç uyarı filanda gelmemişti TT kullanırken aramasam haber vermeyeceklerdi yani.
    |
    |
    Son 2-3 gündür hızda ara ara düşüşler, ping yükselmeleri ve kopmalar başladı. 8-9 aydır kullanıyorum ilk kez böyle oluyor. Normalde sadece ayın ilk günü gece yarısı saat 1 ila 2 arasında bir kopma olurdu anlık o kadar. 8 ayda başıma gelmeyen olaylar son 2-3 gündür geldi. Umarım kısa zamanda düzeltirler. Yoksa sanırım sonu Turknet gibi olacak. AKN'nin kalkması bize yaramadı.

|
    |
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.