Şimdi Ara

Netmaster Port Yönlendirme Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar son 1 haftadır bir kaç server ve program için cbw-383zn olan netmaster modemime port yönlendirmesi yapmaya çalışıyorum fakat ne yaptım ne ettimse hiç bi şekilde port checkerlar portumu açık görmüyor aklınıza gelebilecek herşeyi yaptım;

-)Modemin güvenliğini kapattım
    -)Bilgisayarın güvenlikle ilgili herşeyini kapattım (Win10)
    -)Statik ip yaptım
    -)DMZ Host denedim
    -)VPN ile uğraştım

ama nafile bir sonuç alamadım lütfen bi yardımcı olun arkadaşlar teşekkürler.

• CGN IP olayını bir kontrol edin.Modemdeki WAN IP ile internete çıkış IP'ni karşılaştır.Aynı mı değil mi? Değilse port açmada sıkıntı oluyor.MH arayıp CGN havuzundan çıkmak istiyorum diye talepte bulun.
  • Bahsettiğin burdaki WAN IP adresiyse internette gösterdiği ip ile çoook farklı Netmaster Port Yönlendirme Problemi
  • Salted14 kullanıcısına yanıt
    Evet bahsettiğim WAN IP bu.
    Diğer IP ile uyuşmuyorsa CG Nat havuzundasınız demektir.MH arayın ve CGN havuzundan çıkmak istiyorum diye talepte bulunun.
    Forumda bu konu ile ilgili başlık var, istersen onu bir incele.
  • Yardımın için teşekkürler. Arıyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Evet bahsettiğim WAN IP bu.
    Diğer IP ile uyuşmuyorsa CG Nat havuzundasınız demektir.MH arayın ve CGN havuzundan çıkmak istiyorum diye talepte bulunun.
    Forumda bu konu ile ilgili başlık var, istersen onu bir incele.

diğer ip dediğiniz hangisi
  • Piyanist Kedi kullanıcısına yanıt
    İnternet çıkış ip adresin. Herhangi bir arama motoruna ip adresim nedir yaz ilk çıkana tıkla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.