Şimdi Ara

Online Işığı Yanmıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemi kapatıp açtım internet gelmedi. DS ışığı mavi olarak sabit yanıyor. US ışığı mavi olarak yanıp sönüyor. Online ışığı hiç yanmıyor. PC'de internet yok olarak gözüküyor.

Teknik Servis geldi, modem arayüzünün kullanıcı adı ve şifresini kendi bildiğini yaptı, arayüze girdi ve bağlantı ayarı bölümünden "Downstream Frekans Seçimi(DS 1) (in MHz) yerine bir sayı yazdı bir süre sonra modemin tüm ışıkları yandı. Sorun halloldu sandım ve gittiler. Hız testi yaptım ve hız 3ü geçmedi. Ayrıca kendi kullanıcı adları olduğu için değiştirmek istedim, arayüze giremiyordum çünkü. Bunun için Modemi resetledim ve yine ilk baştaki soruna döndü. Online ışığı yanmıyor. Önceden reset de atsam yeniden de başlatsam böyle olmazdi, internet gelirdi.

Bir yardım edin sinirlerimi bozdu internet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Modemlere geçenlerde yeni yazılım atıldı CUMA sabaha karşı ve sizin modem yazılımı tam alamamış olabilir. Nedir modemin modeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil

Modemlere geçenlerde yeni yazılım atıldı CUMA sabaha karşı ve sizin modem yazılımı tam alamamış olabilir. Nedir modemin modeli ?

Cbw-383Zn model

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun netmaster infinity 401 modemde yaşıyorum. bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.