Şimdi Ara

Port Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni eve taşındım 2 ay oldu hala port sorunu düzelmedi. Taşınmadan 2 gün önce port vardı alt yapı sorgulaması yapınca 63Mbps hız çıkıyordu 2 gün içinde eve taşındım hemen mail attım yeni adresimi internetimi taşımak için cevap geldi alt yapınız olmadığı için işlem yapamıyoruz diye hemen internetten tekrar sorgulama yaptım dairemi seçince alt yapı yok gözükmeye başladı. Sanırım benden öncen birisi internet abonesi oldu yada hattını taşıdı emin değilim. NetSpeed ile görüştüm yardımcı olmadılar bana türk telekom ile görüşün dediler türk telekom ile görüşüceksem neden netspeed kullanıyorum ki ben o zaman? Bunların yardımcı olması gerekmiyor mu? Hız sorgulaması yapınca Daire 5 ve 10'da hız bilgisi çıkıyordu şimdi onlarda da çıkmıyor çalışma mı yapıyorlar bilmiyorum ama türk telekom bana geçen ay çözülecek dedi çözülmedi en son görüştüğüm bayan 12 mayısa tarih verdi hatta daha da erken çözülebilir dedi ama yine hiç bir bilgi yok. Şuan kaç gündür türk telekomu arıyorum bana sadece türk telekoma geçin abone olun diyorlar yahu port sorunu için aradım diyorum bana sadece abone olun türk telekoma gelin diyorlar tamam hadi diyelim gelmek istedim yine port yok ne değişecek diyorum port gelene kadar beklersiniz diyerek dalga geçiyorlar. Bu sorun ile netspeed mi yoksa türk telekom mu ilgilenecek arkadaşlar var mı bilginiz? 2 aydır kafayı yedim evden çıkamıyoruz doğru düzgün evde internette yok canımız sıkılıyor. Türk telekoma mail atıyorum artık ordan da cevap gelmiyor. Bunların CEO'su vardı onunla görüşünce işlemi hızlandırıyordu sanırım var mı bilen mail adresini falan ona yazayım artık son çare. 2 ayda bir port sorunu çözülmez mi ya. Onu geçtim artık yan binalara bakınca hız bilgisi çıkıyor benim daireye gelince yok. Apartmanda 4-5 daire internet kullanıyor bu arada ankastre kutusu kağıt dolu çünkü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.