Şimdi Ara

Kablonet CGN Havuzundan Çıkmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
16
Favori
42.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 mayıstan itibaren akn düzenlenmesinden sonra kablonet müşterilerine cgn havuzundan ip verilmeye başladılar. Bu havuzdan çıkmak için müşteri hizmetlerini arayıp ip adresimin 100 lü bloktan cıkartılmak istiyorum demeniz yeterli. Yoksa ip adresiniz başkaları tarafından paylaştırılıyor.

• kablonetin CGN uyguladığının her hangi bir göstergesi varmı ? forumda bi tane konu yok kablonet cgn ile ilgili

kablonette cgn kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

kablonetin CGN uyguladığının her hangi bir göstergesi varmı ? forumda bi tane konu yok kablonet cgn ile ilgili

kablonette cgn kullanılmıyor.

Kablonet CGN Havuzundan Çıkmak
  • cahilliğimin kusuruna bakmayın
    bu cgn ne ve nasıl anlaşılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcebi11

cahilliğimin kusuruna bakmayın
    bu cgn ne ve nasıl anlaşılıyor?

Size ve başka müşterilere aynı ip adresi veriliyor. Modem ip si ile internet ip si farkli ise cgn havuzundasınız.
  • Bu 100'lü ip bloğuna beni de almışlar. Arayıp 100'lü ip bloğundan çıkmak istiyorum dedim lakin müşteri hizmetlerindeki eleman "bir neden belirtmemiz gerekli bunun için" dedi, bende ip kamerama erişemiyorum dedim. Talebimi aldı ama henüz geri dönüş yok. Beni arayacaklarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Bu 100'lü ip bloğuna beni de almışlar. Arayıp 100'lü ip bloğundan çıkmak istiyorum dedim lakin müşteri hizmetlerindeki eleman "bir neden belirtmemiz gerekli bunun için" dedi, bende ip kamerama erişemiyorum dedim. Talebimi aldı ama henüz geri dönüş yok. Beni arayacaklarmış.

işleri güçleri çakallık. Maliyeti düşürmek için böyle yapıyorlar.
  • bendede yüksek ping oluyordu oyunlarda geçen sene 50 pingle oynadığım EU serverlarında 200-350 olunca dedim gülüm hayırdır ne olyuor ? sonra araştırdım dedim CGN neymiş la gittim aradım dedim yüksek ping oluyo değiştirin bu yeterli sebep değil dedi dedim uzak masaüstü bağlantısı yapamıyorum tamam dedi hemen işleme alıcam sabah bi baktım değiştirmişler.
  • AKN kalktı diye sevinirken CGN çıktı başımıza... Çakallıkta sınır yok anlaşılan...
  • Direk çıkmak istiyorum demeyin İP kamera kullanamıyorum demeniz yeterlidir.
  • Dün akşama doğru rastgele internet gidip gelmişti. Beni de almışlar havuza, aradım görüştüm gün içerisinde çıkarılacaksınız dedi. Merakla bekliyorum ne olacak, taahhüt bittiği gibi kurtulmak istiyorum şunlardan ya. İlk taahhüt verdiğim dönem çok iyiydiler, 2. taahhütü vermeseydim keşke dedirtiyorlar şimdi.
  • Cgnin server kuramama dışında ne zararları var? Uzak masaüstü olmuyormuş sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aradıktan 1 gün sonra beni bu cgn'den çıkarttılar arkadaşlar. Bilginize.
  • kablonet kullanmasamda ,
    modem ıle ıp adresı arasında farklılık mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

kablonet kullanmasamda ,

gecmis olsun cgn desin

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

kablonet kullanmasamda ,

gecmis olsun cgn desin

şimdi aradılar

dedım modemdekı ıp ıle net ıp farklı nedenı nedır vs dedım

anlattı anlattı

hıcbır zararı yada avantajı yoktur CGN nın

dedım ben cıkmak ıstıyorum

tamam dedı ıslem yapınca donus yapacakmıs :D
  • şimdi aradılar cıkardılar :D

not:net hızım 1 mbıt arttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 22 Mayıs 2017; 12:53:6 >
  • ben bu havuzdan cıkmak için statik ip aldım kafam rahat :) Üstelik ip değişince süperonline'in cıkışlarına yönlendirildim pingler akıyor maşallah :)))
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    Ayda 15 Tl verirsen akar tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

ben bu havuzdan cıkmak için statik ip aldım kafam rahat :) Üstelik ip değişince süperonline'in cıkışlarına yönlendirildim pingler akıyor maşallah :)))

Kablonette süperonline yurt dışı çıkışına yönlendirme oluyor muydu ben sadece tt var sanıyordum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.