Şimdi Ara

Uydunet d/s mavi yanıp sönüyor. ACİL YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
219.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler d/S mavi yanıp sönüyor. Sizce sorun nedir aç kapa yaptım fişini çekip taktım yinede işe yaramadı nasıl çözerim ? Beyler çok acil yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş nasıl insanlarız ya yemin ederim yardım.falan etmeyeceksin böylelerine(konuyu açan arkadaş gibi insanlara ) şu an aynı sorun bende de var . Konuyu açan arkadaş AACİL BEYLER YARDIM BEYLER milletten yardım bekliyorsun sonra haa tamam sorun çözüldü haydi eyvallah . Arkadaş bak milletten yardım.bekliyorsun insanlarda sana yardım etmeye çalışıyor sonra kendi sorunun hallolunca iki dakikanı ayırıp nasıl çözüldüğünü yazamıyorsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

beyler d/S mavi yanıp sönüyor. Sizce sorun nedir aç kapa yaptım fişini çekip taktım yinede işe yaramadı nasıl çözerim ? Beyler çok acil yardım lütfen

ufak bir bakım çalışması var galiba, bekle kendiliğinden düzelir, en fazla 2 saat sürer. düzelmezse müh. hizmetlerini ara saha dolabına frekans ayarı çeksinler.

• Bağlantı sağlayamayınca o ışık yanıp söner. Bakım olunca genelde öyle oluyor. Uyduneti arayıp durumu anlatırsanız bakım var mı yok mu bilgilendirirler sizi. Boşuna beklememiş olursunuz.
  • Şimdi Müsteri hizmetlerini aradım. Bana modemde bir arıza olduğunu servise kayıt bırakacaklarını söylediler.
    Bu arıza kötü sitlerden kaynaklı olabilir mi
    Yardım lazım arkadaşlar lütfen

• quote:

Şimdi Müsteri hizmetlerini aradım. Bana modemde bir arıza olduğunu servise kayıt bırakacaklarını söylediler.
    Bu arıza kötü sitlerden kaynaklı olabilir mi
    Yardım lazım arkadaşlar lütfen

Merak etme senlik bir durum yok. Bilgisayarınla veya seninle alakası yok olayın.
  • Sorun çözüldü beyler sağolun

• quote:

Sorun çözüldü beyler sağolun

Nasıl çözüldü.

• Wheatley kullanıcısına yanıt
    seninde mi ışık mavi yanıyor? nasıl çözdü arkaaş birde anlatsaymış iyi lcakmış
  • Mavi ışık yanıp sönüyor ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokakta72 S kullanıcısına yanıt
    444 0 126
  • Arkadaşlar sabahtan beri internete bağlanamıyorum modem mavi ışığı yanıp sönüyor acaba bakım çalışması falan mı yoksa arıza falan mı var?

• bende de aynı sorun vardı uyduneti aradım asfaltı yarıp kablodan hallettiler bizlik bi şey yok sanırım yapılacak 444 1 126ya arıza kaydı bırakırsan 3 4 saate hallolur ortalama
  • Arkadaş nasıl insanlarız ya yemin ederim yardım.falan etmeyeceksin böylelerine(konuyu açan arkadaş gibi insanlara ) şu an aynı sorun bende de var . Konuyu açan arkadaş AACİL BEYLER YARDIM BEYLER milletten yardım bekliyorsun sonra haa tamam sorun çözüldü haydi eyvallah . Arkadaş bak milletten yardım.bekliyorsun insanlarda sana yardım etmeye çalışıyor sonra kendi sorunun hallolunca iki dakikanı ayırıp nasıl çözüldüğünü yazamıyorsun .

• Karapapakk haklisin valla ben de de ayni sorun var

• Cok saolun cidden her gun yapiyorsunuz bakimi.

Windowsun her bilgisayari kapattiginda guncelemesi gibi

Sene 2017 olacak hala interneti agiz tadiyla kullanamıyoruz

• Aynı sorun bende de var. Aradım şimdi hizmeti sorun yok,arıza yok,düzgün çalışıyor diyor. Ama benim internetim yok tv de bahli tv de çalışmıyor. Arıza yoksa neden internet yok? Bakım falanda yapıyoruz demiyorlar.
    Nedenini bilmiyoruz diyorlar 1 gün sonra sabahın 9 unda servis gönderelim diyor. her kesintide servisle mi uğraşacam ben. Sabaha kadar tv yok internet kendi mobil internetin le idare et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 17 Şubat 2018; 22:34:16 >
  • dostlar benim modem ilk geldiği günden beri böyle ve kendimce bir çözüm buldum.
    Modemin arkasındaki elektrik kablosunu çıkartıp(prizden veya anahtardan denemeyin çözüm olmuyor) birkaç saniye sonra geri takın ta ki sadece en baştaki güç ışığı tek başına yanana kadar.
    Akabinde sırayla hepsi yanıp sönecek ve bahsini ettiğiniz mavi ışıklı ledler bir süre sonra bağlantı kurulup yeşile dönecektir.
    modem infinity 401
  • Şuna aynı sorunla karşılaştım

• Konuyu hortlatıyorum ama

-Benim ds lambası dönmüş hiç yanmıyor, diğer lambalar yanıyor. İnternete vs bağlıyım herhangi bir sorun yok. Ne iş görüyor bu ds ?

• c-ronaldo42 kullanıcısına yanıt
    kardeşim bugün de bende aynı sorun oldu. ne yaptın çözüldü mü?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.