Şimdi Ara

Nerelerdesiniz ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
8
Favori
19.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden buralar meyve ağaçları ile doluydu.

Salih abi dünya evine girmişsin bir yastıkta kocayın @Rüzgar81

Fehmi abi çok geçmiş olsun. Evladının da geleceği parlak olur inşallah. @dJ_bLoW

İş güç koptuk bu diyarlardan. Zaman geçtikçe yükler artıyor. Zaman ayıramaz olduk. Eskisi kadar tat almıyorum onunda etkisi var. Ancak asıl kopma sebebi ben yeni nesil ile pek anlaşamıyorum. Saygı, dürüstlük ve akıl ile yoğrulduğumuz için biz eski jenerasyonlar tablet nesil ile kafa örtüşmüyor. En azından benim için böyle

Buralarda adım geçmesi hatırlanmam bile mutlu etti yeterince teşekkür ederim.

Tabi burası sayesinde tanıştığım Demircibu ile ara ara telefonda görüşüyorum. İş güç ben ne kadar savsaklasam da o sağolsun arıyor yüzümde bir tebessüm oluşturuyor.

İşlemciyi hız aşırtıp puan kasacam diye kışın soğuğunda camı balkonu açan @buğra'da selam olsun @BuĞrA
    @Gerginix Umut abinin iç dünyasındaki uzay merakının yanına teleskop tohumları ektim. Başka diyarlardaydı en son

@Flying Nimbus Kemal kardeşimiz ise en son görüştüğümde kpss ve mülakatlar ile boğuşuyordu.

Umarım hepiniz iyisinizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasinCC -- 18 Ocak 2018; 1:46:29 >

• Az vakit harcamadım burada. Zaten forumu devamlı bir şekilde kullanmaya başlama sebebimdi dahili bileşenler.

Şimdi sadece gündeme bakıyorum. GPU lar olmuş sistem parası. Kur almış başını gidiyor. Hala ''Forumlarım''da durur. Ama bakmaya bile eriniyorum yeminle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Hocam yeniden yönetici olsanız .. olmaz mı bir çeki düzen verseniz buralara. Kiminle iletişime geçmek gerekiyor bunun için

Hem benim yonetici olmam imkansiz hemde bu bolumun eskisi gibi olmasi imkansiz. Yonetime ulasmaniz bir anlam ifade etmez. Bu baslik altinda konu disi, sohbet muhabbet takilalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YasinCC kullanıcısına yanıt
    Şimdi 3 tane 3D Printer'ım var. Onlarla sevişiyorum. Birkaç jüpiter fotosu çekmeyi de başardım.
  • Herkese merhaba

Ben de forumun eskilerindenim. Yaşım 50.
    2004 den beri üyeyim. Daha çok overclock bölümünde paylaşımlarım olurdu.
    Bilenler eski overclock bölümünü bilir nasıl hareketliydi.
    Ama hepsi gitti. forum yönetiminin de bunda büyük katkısı var.
    Eskisi gibi çok girmiyorum.
    Daha çok ses sistemleri bölümünü takip ediyorum.
    Pek paylaşım da yapmıyorum.
    Hele pc donanım bölümü gerçekten kötü.
    birşey yazıyorsun belki de benim çocuğum yaşımda biri gelip olmadık şeyler söylüyor.
    O eski tat yok yani.
    Kısaca buralar eskiden dutluktu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

ben 7 yaşımda burnumu karıştırırken siz pc yi kırbaclıyormussunuz hocam

Daha eksisi de var:) 85 yılında commodore 64 ile başladım bu işe.
    amiga falan derken devam ediyoruz işte.
    Ama şimdiki ilgim daha çok ses sistemleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Ahaha ne günlerdi be fatih :) bf 1 e giriyorum geceleri ama sadece ama pek sarmıyor sıkılıp hemen çıkıyorum :)

bekle geliyorum, geceleri ağlama sesinden uyuyamayacağım için bende bf1 alıp geliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 18 Ocak 2018; 13:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Ben buralardayım Fatihim bazı bazı zamanlar Ömerin efsane olduğu, Buğranın çıldırdığı vakitler videoda

Buğra ile iyi atışıyorlardı zamanında..

bakalım fırsat bulursak ayarlayıp tekrar nostalji yaparız..

Sedat abi nerelerdesin

• Bende bf1 3 ve 4 te yüklü isterseniz randevulasıp oynarız eski günlerdeki gibi :) reis te sistem yoktu en son tekrar topladımı haberim yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hapocod kullanıcısına yanıt
    Siz de böyle diyorsanız napalım o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz hocam

• Bizde zamanında çocuk denilecek yaşta takılıyorduk forumda, ama o zaman ki seviye bu şekilde değildi. Şimdiki gençlerin imkanları daha fazla, daha erken yaşta daha çok şey öğreniyorlar ama konuşma adabı eksik. Tartışırken hep kalp kırma, benim savunduğum en iyisicilik, küçük görme veya sabitfikirlikik görüyorum. Forumlar bişeyleri tartışıp doğru olana karar kılmak için güzel mecralar kullanmasını bilene..

• quote:

Siz de böyle diyorsanız napalım o zaman

Ama acmis oldugun konu gercekten cok iyi oldu.

• Çok klasik bir konu olmuş. Temel neden artık zamanın değişmealsi insanlarin yasi buyudu enerjisi azaldi sacmasapan yorumlarla ugrasabilecek kafa kalmadi.

Ikinci olarak yeni ergenlerin gelmesi belki bombos gorunuyorlar bize ama bizde eskiden cok farkli degildik ama onlar sosyal medya ve internet yuzunden kustah 5 para etmez bir kisilige sahipler mlsf.

3. Odak kayiyor bilgisayarlar eskisi kadar onemli degil acikcasi. Birde gelen zamlar ve rekabetin ortadan kalkmasi forumun bu bolumunu oldurmus durumda. Ayni sekilde kultur veya gundem bolumleri ve hatta anime bolumu bile yari olu durumda.

• hapocod kullanıcısına yanıt
    En azından eski üyeleri bir araya getirdik güzel bir ortam oluştu onun için ben de memnunum

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Selam.

Insanlarin parasi olmadigi icin bisey alamamalari dusuncenize katilmiyorum. Bana gore insanlarin oncelikleri degisti. Bugun 3000 liraya ekran karti almaktansa 3000 liralik telefon almak daha mantikli geliyorsa o zaman donanim bolumunun popularitesinin dusmesi ve sadece 3-5 donanim sever tarafindan takip edilmesi kacinilmaz olur. Gecmis yillarda besbin lira verip titanx alan adamin sirf heyecanini kaybettigi icin donanim bolumune girmemesini normal karsiliyorum.

Daha once herhangi bir donanim alan solugu burda alirken simdi youtuba girip kafasindaki sorularin cevabini oturdugu yerden hazir olarak almasi bu iste baska bir etken.

Fakat buradaki donanim bolumunun sorunu baska. Birinin aldigi urune hicbir kulp bulamaz ise "ne gerek vardi" tayfasi oldugu surece insanlari buraya kanalize edemezsiniz.

Kaldiki sizin dediginiz gibi parasal sorunda degil mesele. Insanlar burada gormedigimiz duymadigimiz donanimlari kullaniyor ama gelipte buraya yazmiyorlar.

• @Rüzgar81

Malesef biraz öyle oldu Salihcim. Parçalı kırık sebebi ile Vidalama yapıldı. Bugün dikişler alındı. Elim açıldı ve egzersiz yap dedi dr ama elim odun gibi. 3 haftadır hareketsiz ve sabitti. Düzelecek inşallah.

Bir ömür boyu mutluluklar sizede :) yenge türkçeyi iyi biliyormu? Sık sık git gel olacak sizinde.

Bizim afacan çok hareketli. Tam yürüme zamanı. Benim elde böyle olunca pek ilgilenemez oldum. Şimdilik ufak tefek minik oyunlarla vakit geçiriyoruz.

@YasinCC

Yasinim teşekkür ederim. iyi olacam inşallah. Seni görmek güzel :) sende iyisin umarım.

@funkerman @F.@.T.İ.H

Canlar çok isterdim ama el mouse tutacak halde değil odun gibi şuan. Yarın da iş başı yapcam. Bende bf1 yok ama bf3 ve bf4 hâlâ yüklü duruyor. Çocuk olduğundan beri 1 saat oturup oyun oynamış değilim

• YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Bazı monitörler uygun fiyata alınabilir durumda. Diğer ürünlerde çok fazla indirim yok gibi.

• quote:

Şu konu bile gerektiği değeri görmemiş bana kalırsa sabit konu yapılması bile olası böyle güzel konuların:
    https://forum.donanimhaber.com/rehber-pascal-kartlarda-curve-overclock-gtx1080-ti-bios-mod-1-2v--129212518#129218476

Emre hocam buralardaysanız gpu o.c uzmanı olarak sizin de görüşlerinizi alalım

Evet artık eskisi gibi foruma vakit ayıramıyorum , esas sebebi yaş ilerleyince bazı sorumluluklar ortaya çıkıyor , daha farklı şeylerle ilgilenmemiz gerekebiliyor, birde söylendiği gibi forumun eski tadı yok, gerçi epeydir böyle buralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 18 Ocak 2018; 19:49:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Şu konu bile gerektiği değeri görmemiş bana kalırsa sabit konu yapılması bile olası böyle güzel konuların:
    https://forum.donanimhaber.com/rehber-pascal-kartlarda-curve-overclock-gtx1080-ti-bios-mod-1-2v--129212518#129218476

Emre hocam buralardaysanız gpu o.c uzmanı olarak sizin de görüşlerinizi alalım

Evet artık eskisi gibi foruma vakit ayıramıyorum , esas sebebi yaş ilerleyince bazı sorumluluklar ortaya çıkıyor , daha farklı şeylerle ilgilenmemiz gerekebiliyor, birde söylendiği gibi forumun eski tadı yok, gerçi epeydir böyle buralar.

Merhaba, emreonal69 ? Umarim dogru hatirliyorum? saygilar.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.