Şimdi Ara

Nerelerdesiniz ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
8
Favori
18.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fero01

Sene 2007. 23 yaşımdayım. 7600gs sonic agp heyecanım ve ilk mesajım. Selam herkese...

https://forum.donanimhaber.com/x1950gt-dar-bogaz-ihtimali--17737252#17737252

Vay fero hocam, saygılar.
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Herkese selamlar.

Ben buradayim zaten aktif olarakta dahili bilesenlere bildigim kadari ile yaziyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Sene 2007. 23 yaşımdayım. 7600gs sonic agp heyecanım ve ilk mesajım. Selam herkese...

Selamlar hocam. Sen yönetici iken buralar başkaydı müdür... Metecan a bile katlanıyoduk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Selamlar hocam. Sen yönetici iken buralar başkaydı müdür... Metecan a bile katlanıyoduk

Mete can buradaysan ses ver metecan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

@OPTİMİST
    İsmini hatırlayamadığım kişilerden biri de sizdiniz hocam değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Fiyatlar ve diğer etkenler hariç olarak forumun kalite düzeyini arttırmak ve bunun için yapılması gerekenler hakkında önerileriniz var mıdır ? Yöneticilerin de bizi duyması gerek öncesinde tabi

Donanım alanıyla hala ilgiliyim aslında sadece eskisi kadar ayıracak bol vakit olmuyor ama takip ediyorum, uzak değilim , kayda değer , altı dolu yorum olunca okumaktan keyif alıyorum. Hayatta Önceliklerin değişmesiyle alakalı biraz. Eski haline gelmesi için öncelikle doğru ve derinlikli bilgiye sahip , donanım dünyasını objektif bir gözle takip eden, bu işi seven , eskiler gibi edepli ve saygılı insan gerek. ve tabi bilgiye ve emeğe saygı gösteren takipçilerin bol olması. Kendini beğenmiş, ukala , tahammülsüz , saygısız ve terbiyesiz kişilerin cirit attığı ortamda " bilenler " durmaz gider. Yönetimin görevi bu tipleri ayıklamak.
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Musa abi nasılsın ne var ne yok
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Bu konu altında diğer üyelere nazaran daha aktif yazan sizsiniz sanırım ama profilinize baktım hocam o yüzden ekledim sizi de son 1 ayda falan baya seyrek yazmışsınız buralara ondan çağırdım sizi de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Evet aynen katılıyorum ve yönetimden cevap bekliyoruz hala bizi görmezden geliyorlar sanırım

• hapocod kullanıcısına yanıt
    Hocam yeniden yönetici olsanız .. olmaz mı bir çeki düzen verseniz buralara. Kiminle iletişime geçmek gerekiyor bunun için

• YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    hoş bulduk
  • Sizce de eski "dahili bileşenler" gibi olamaz mıyız tekrardan ?
    Yöneticilere ulaşabilecek olan yok mu hiç bu konu hakkında çözümler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 18 Ocak 2018; 4:23:33 >
  • Gençler benim 2600K halen saat gibi 4,8 GHz devam ediyor😃

BF1 oynayan varsa belki ayda yılda bir kere bir araya gelmek umuduyla.

Tüm eski dostlara selamlar.

@Fehmi
    Geçmiş olsun kardeşim. Bu arada evlen evlen dedin, sonunda oldu o iş 😎
    -------------------------------------

Konuya gelirsek eğer. Zaman herşeyi değiştiriyor ve kişilikleri, tercihler, adap, tahammül sınırları, karşılıklı saygı ve anlayış sürekli değişim gösteriyor.

Yazı kültürü bile artık minimum seviye geldi. Forum düzgünce fikir alışverişinde bulunabilecek bir yerken, chat kültürü sayesinde kısa mesaj servisine döndü.

Zamana karşı gelmenin ve yerleşmiş olguların değiştirmenin anlamsız olduğunu düşünüyorum. Olduğu gibi kabul etmek gerek. Eski üyeler, ben de dahil bunu bu şekilde kabul ettiğimiz için belkide ilgimizi kaybettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rüzgar81 -- 17 Ocak 2018; 23:47:7 >
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Yarın kontrolüm var. inşallah iyi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Musa abi nasılsın ne var ne yok

Eyvallah kardes. Buralardayız.
  • çünkü artık forumdan değil YouTube üzerinde inceleme izliyor insanlar YouTube kanalları son 2 3 yılın trendleri doğal olarak forumlar düşüşte

• Rüzgar81 R kullanıcısına yanıt
    Vaay Salihim, sevgili dostum kardeşim. Öncelikle teşekkür ederim. Kırık kötüydü ameliyat oldum vidaladı. Yarın son durum belli olacak. Inşallah iyidir kaynamanın son hali.

Sonunda sende katıldın demek bizim kervana çok sevindim adına. Allâh'ım bir ömür mutluluk versin inşallah. Gurbettensin dimi hâlâ?

• Herkesi yine aynı konu içinde yeniden görmek sevindirdi beni.

ilk bilgi ve paylaşım benden olsun madem.

Hepsi burada'da yine indirim var donanım ürünlerinde.%15 civarı bir çok üründe. Bazı ürünlerde ise bindirip indirmişler yine. ihtiyacı olanlar bi baksın. Belki uyguna bulurlar aradıklarını.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim kardeşim.

Bayağı ağır bir kırık olmuş sanırım... Dikkat et kendine.

Evet gurbete devam ama eşim İranlı olduğu için hayatıma biraz hareket geldi. Güzelde oldu :)

Yeğenle sana tatlı vakitler dilerim. Grafikleri ve bağımlılığı daha yoğun bir oyun(gerçek) olsa gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rüzgar81 -- 18 Ocak 2018; 0:9:22 >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler hocam pek faydalı bir indirime benzetemedim ben ama belki bir kaç üründe vardır güzel fiyatlar..
    Valla iyi kötü bi eski hava yarattık ya şurda o bile çok hoşuma gitti :) Samimi sıcak bir ortam var şu an konuda
    Çok sevindirici

• Benimde burada unutamadığım 16 yaşımda olsam bile ABİ lerim var,ne zaman herhangi bir konuda ihtiyacık olsa direk onlar yardım ediyor en çokda intel-amd savunmalarına hastayım çok teşekkür ediyorum iyi forumlar

@dominictoretto

@wilsonfisk

@K E N

@donanımcı123

@forwet

@rana-del-rey

@atesm18

@highvoltage

Bende buraların eski toprağı sayılırım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.