Şimdi Ara

Nerelerdesiniz ? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
8
Favori
19.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Ortamın düzelebilmesini isterdim, bir çok kişi ben de dahil çok şikayetçiyiz forumun geldiği noktadan, herkes çözümler önerdi bir şeyler söyledi. Yöneticiler teşrif edip bir mesajı çok gördüler ama umarım tüm mesajları iyice okuyup ders çıkarmışlardır. Bu konudaki bir çok değerli üyeyi (dh'yi dh yapan insanlar) kaybettiklerini farkına varsınlar ve durumun ciddiyetini anlasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 19 Ocak 2018; 14:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Ben buralardayım Fatihim bazı bazı zamanlar Ömerin efsane olduğu, Buğranın çıldırdığı vakitler videoda

Buğra ile iyi atışıyorlardı zamanında..

bakalım fırsat bulursak ayarlayıp tekrar nostalji yaparız..

Sedat abi nerelerdesin

Buralardayım Fatih'im. Arada dahili bileşenlere giriyorum.:)
    Sistem fiyatları malum. zen refresh bir gelsin görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: YAZICIOĞLU

KOnu güzelmiş ama seviye yerlerde yine herzamanki gibi.

https://forum.donanimhaber.com/144-hz-sarlatanligi--130656691-2

hocam ben o konunun seviyelisini actim ama tutmadi tabi ki yani ya cok mesaj gelecek yarisi troll olacak ya öz konu olacak yazan olmayacak.

https://forum.donanimhaber.com/2k-144hz-su-bu-ss-siz--130680164

• Bu durumda yapılıcak pek fazla birşey kalmıyor.Yani bize göre.
    İyi yöneticiler.Yöneticileri üzmeyecek forum sahibi lazım.Yani biraz zor görünüyor.
  • Eskiler değince birden tatlı bir tebessüm oluştu yüzümde...

Listedeki arkadaşlar tamamda psu denilince akla ilk gelecek olan kişi yok onu da ben ekliyeyim bari...

Şu forumda psu konusunda yazıklarına araştırmadan inanacağım tek adamdı kendisi...

Birde eski değince aklımda canlananlar; dfi, epox, nForce, tagan, ati x1950xtx, pc power&cooling (zamanının rolls royce psu larıydı bırakın almayı hayalini bile zor görürdük)

Şimdi bu yazdıklarımı troll veletler hatırlamaz bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 19 Ocak 2018; 16:59:41 >

• Başlıkta arkadaşın bahsettiği durum pc oyunculuğunun yavaş yavaş bitmesinden ve artık insanların oyun oynamak yerine youtube dan videolarını izlemeyi tercih etmesinden kaynaklanıyor sanırım.30 yaşındayım ve çevremde pc de oyun oynayan benden 10 yaş altı-üstü kimse yok diyebilirim.

Forumun PC -FPS/TPS bölümü acınacak halde. Battlefield 1 den başka hiç bir konu hakkında yorum yok.PC oyuncusu olarak artık konuları maalesef konsol bölümünden takip ediyorum.AC orgins,wolfenstein 2,evil within 2 ,shadow of war hatta cod ww2 gibi AAA oyunlarla ilgili hiçbir şey bulamıyorsunuz forumun PC fps/tps bölümünde.

COD MW2 zamanlarını hatırlıyorum da yani şimdiye bakınca gerçekten dediğiniz gibi forum çökmüş durumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

quote:

Orijinalden alıntı: YAZICIOĞLU

KOnu güzelmiş ama seviye yerlerde yine herzamanki gibi.

https://forum.donanimhaber.com/144-hz-sarlatanligi--130656691-2

hocam ben o konunun seviyelisini actim ama tutmadi tabi ki yani ya cok mesaj gelecek yarisi troll olacak ya öz konu olacak yazan olmayacak.

https://forum.donanimhaber.com/2k-144hz-su-bu-ss-siz--130680164

Monitör olayı apayrı bir dünya.
    Bi ara 27" 2k 144hz gsync rog swift i benim monitörün yanına koydum görüntüsü çamur gibi geldi

• Aekadaşın koyduğu üyelere baktım da bir tanesi var mesela, zamanında bana hakaret edip 'mesajlarını sildin' diyerek iftira atan bir üye. Bu gibi tip ve troller yüzünden bu hale geldi bu forum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 19 Ocak 2018; 18:32:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Aekadaşın koyduğu üyelere baktım da bir tanesi var mesela, zamanında bana hakaret edip 'mesajlarını sildin' diyerek iftira atan bir üye. Bu gibi tip ve troller yüzünden bu hale geldi bu forum.

Arkadaş bu konuda bile trolluk pesindesiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Aekadaşın koyduğu üyelere baktım da bir tanesi var mesela, zamanında bana hakaret edip 'mesajlarını sildin' diyerek iftira atan bir üye. Bu gibi tip ve troller yüzünden bu hale geldi bu forum.

Arkadaş bu konuda bile trolluk pesindesiniz.

Rx 480 konusuna bakatsan kimin ne olduğu gözüküyor orada. Ayrıca trollik yapuyprsun derken yorumumun neresinde trollük var?

• Hocam şimdi bunları boş verelim. Zamanında foruma çok katkısı olan insanları yazmaya çalıştım ben oraya. Aranızda olan bişeyi genellemeyin bence. Troll/fanboy vs dersek herkese ya da belli bir kesime (intel/amd kullanıcılarına) devamlı sataşan birisi olması gerek ki ben bu konudaki üyelerin durup dururken birilerine sataşıp trollük yaptığını gerçekten görmedim. O listeyi de kaldırayım artık ordan, gören gördü gelen geldi zaten konuya
    Bu konuda tartışmadan uzak bir forum yaratalım. Geçmişte olanları da unutmaya çalışalım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 19 Ocak 2018; 21:04:04 >
  • İlk gördüğüm anda favorilerime eklemiştim konunuzu hocam. Elinize sağlık

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim, acil şifalar...

• Nihat abi de elini ayağını çekti galiba (LEON-X) ?
  • @setek01

Sağolasın abim eksik olma. Düzelecek inşallah zamanla.. sen iyisin umarım inşallah.

@F.@.T.İ.H

Sende sağolasın fatihim eksik olma. Düzeleyim yaparız inşallah yine neden olmasın.

• Bu sıfırın eksi hali benden bahsediyor sanırım. Biraz kendisini rezil etmiştim 480 konusunda. Neyse bu konuyla alakası yok. Konuşup polemik yaşansın istemiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

@setek01

Sağolasın abim eksik olma. Düzelecek inşallah zamanla.. sen iyisin umarım inşallah.

@F.@.T.İ.H

Sende sağolasın fatihim eksik olma. Düzeleyim yaparız inşallah yine neden olmasın.

Sen iyileşene kadar zaten Sedat abi de ryzen2 sistem hazırlamış olur..

Buğra dan haber alan var mı bu arada, sesi soluğu çıkmıyor uzun zamandır..

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Boş verin gitsin hocam

• http://www.hisdigital.com/us/product2-437.shtml

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.