Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Nerelerdesiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
330
Cevap
4
Favori
7.656
Tıklama
Giriş
      2060 Mesaj
      18 Ocak 2018 18:41:48
      |
      |

• Binbaşı
      1965 Mesaj
      18 Ocak 2018 19:06:08

Selam.

Insanlarin parasi olmadigi icin bisey alamamalari dusuncenize katilmiyorum. Bana gore insanlarin oncelikleri degisti. Bugun 3000 liraya ekran karti almaktansa 3000 liralik telefon almak daha mantikli geliyorsa o zaman donanim bolumunun popularitesinin dusmesi ve sadece 3-5 donanim sever tarafindan takip edilmesi kacinilmaz olur. Gecmis yillarda besbin lira verip titanx alan adamin sirf heyecanini kaybettigi icin donanim bolumune girmemesini normal karsiliyorum.

Daha once herhangi bir donanim alan solugu burda alirken simdi youtuba girip kafasindaki sorularin cevabini oturdugu yerden hazir olarak almasi bu iste baska bir etken.

Fakat buradaki donanim bolumunun sorunu baska. Birinin aldigi urune hicbir kulp bulamaz ise "ne gerek vardi" tayfasi oldugu surece insanlari buraya kanalize edemezsiniz.

Kaldiki sizin dediginiz gibi parasal sorunda degil mesele. Insanlar burada gormedigimiz duymadigimiz donanimlari kullaniyor ama gelipte buraya yazmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      SkeironnWH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6885 Mesaj
      18 Ocak 2018 19:06:14

@Rüzgar81

Malesef biraz öyle oldu Salihcim. Parçalı kırık sebebi ile Vidalama yapıldı. Bugün dikişler alındı. Elim açıldı ve egzersiz yap dedi dr ama elim odun gibi. 3 haftadır hareketsiz ve sabitti. Düzelecek inşallah.

Bir ömür boyu mutluluklar sizede :) yenge türkçeyi iyi biliyormu? Sık sık git gel olacak sizinde.

Bizim afacan çok hareketli. Tam yürüme zamanı. Benim elde böyle olunca pek ilgilenemez oldum. Şimdilik ufak tefek minik oyunlarla vakit geçiriyoruz.

@YasinCC

Yasinim teşekkür ederim. iyi olacam inşallah. Seni görmek güzel :) sende iyisin umarım.

@funkerman @F.@.T.İ.H

Canlar çok isterdim ama el mouse tutacak halde değil odun gibi şuan. Yarın da iş başı yapcam. Bende bf1 yok ama bf3 ve bf4 hâlâ yüklü duruyor. Çocuk olduğundan beri 1 saat oturup oyun oynamış değilim

|
      |
      Bahsedilenler: YasinCC , F.@.T.İ.H , Rüzgar81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör funkerman , BuĞrA

SAMSUNG S7 Edge 32 GB Silver
      MSI Z97 MPOWER MAX AC /|\ INTEL i7 4790K 4.7 Ghz /|\ Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory /|\ EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 /|\ Corsair H100 /|\ SAMSUNG 23'' SyncMaster XL2370 LED Monitör /|\ SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD /|\ SAMSUNG Spinpoint HD753LJ 750GB ve 200GB HDD /|\ Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU /|\ CM HAF-X 942 /|\ Logitech X-530 5.1

• Yarbay
      6885 Mesaj
      18 Ocak 2018 19:08:51

Bazı monitörler uygun fiyata alınabilir durumda. Diğer ürünlerde çok fazla indirim yok gibi.

|
      |
      YoğunBelKası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG S7 Edge 32 GB Silver
      MSI Z97 MPOWER MAX AC /|\ INTEL i7 4790K 4.7 Ghz /|\ Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory /|\ EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 /|\ Corsair H100 /|\ SAMSUNG 23'' SyncMaster XL2370 LED Monitör /|\ SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD /|\ SAMSUNG Spinpoint HD753LJ 750GB ve 200GB HDD /|\ Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU /|\ CM HAF-X 942 /|\ Logitech X-530 5.1
    • Yarbay
      6145 Mesaj
      18 Ocak 2018 19:48:41
      quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Şu konu bile gerektiği değeri görmemiş bana kalırsa sabit konu yapılması bile olası böyle güzel konuların:
      https://tablet.donanimhaber.com/rehber-pascal-kartlarda-curve-overclock-gtx1080-ti-bios-mod-1-2v--129212518#129218476

Emre hocam buralardaysanız gpu o.c uzmanı olarak sizin de görüşlerinizi alalım

Evet artık eskisi gibi foruma vakit ayıramıyorum , esas sebebi yaş ilerleyince bazı sorumluluklar ortaya çıkıyor , daha farklı şeylerle ilgilenmemiz gerekebiliyor, birde söylendiği gibi forumun eski tadı yok, gerçi epeydir böyle buralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 18 Ocak 2018; 19:49:19 >

• Yarbay
      2060 Mesaj
      18 Ocak 2018 19:50:44

bu benim fikrim demiştim hocam zaten ama sizin yaşınız daha büyük bazı şeyleri daha doğru tartabiliyorsunuz
      |
      |
      xdeliruzgar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10466 Mesaj
      18 Ocak 2018 20:19:43
      quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Şu konu bile gerektiği değeri görmemiş bana kalırsa sabit konu yapılması bile olası böyle güzel konuların:
      https://tablet.donanimhaber.com/rehber-pascal-kartlarda-curve-overclock-gtx1080-ti-bios-mod-1-2v--129212518#129218476

Evet artık eskisi gibi foruma vakit ayıramıyorum , esas sebebi yaş ilerleyince bazı sorumluluklar ortaya çıkıyor , daha farklı şeylerle ilgilenmemiz gerekebiliyor, birde söylendiği gibi forumun eski tadı yok, gerçi epeydir böyle buralar.

Merhaba, emreonal69 ? Umarim dogru hatirliyorum? saygilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

♥♥♥ DH KARDEŞLİK TOPLULUĞU ♥♥♥

• Yarbay
      2089 Mesaj
      18 Ocak 2018 21:11:38

Merhabalar

Epey tanıdık ismi aynı başlık altında görüyorum, kalbini kırdıklarımız da dahil olmak üzere herkese selamlar

Açıkçası çok uzun zamandır herhangi bir başlık altında paylaşımda bulunmuyorum fakat forumu tamamen bıraktığım da söylenemez. Mevcut konularıma gelen yanıtlar ve sorularla her daim alakadar olup, pmlere yanıt veriyorum. Lakin bunun dışında dur bakayım şu diğer konulara diyerek tıkladığım bir başlık olmuyor.

Eskiden olduğu gibi yeni nesil ürünlere sıklıkla geçiş yapıp kullanmaya devam etsem de incelemelerini yapıp yeni başlıklarda paylaşlarda bulunmuyorum artık. Bunun epeyce fazla sebebi var lakin şevk kıran bu faktörleri ifade etmeye kalkarsam muhtemelen en son ifade ettiğimde olduğu gibi nicelik üzerinden yapacağım bu yorumlar pek hoş karşılanmayacaktır. Bunun yanı sıra geçen her yıl insanın üzerine daha fazla yük biniyor; bu hayatın kaçınılmaz bir gerçeği. Sahip olduğunuz boş zaman iyice azalmaya başlayınca bunu nasıl kullanacağınız konusunda seçim yapmak zorunda kalıyorsunuz. Eh durum böyle olunca DH'yi blog ve mesajlaşma amacıyla kullanmanın ötesine geçmiyorum uzun süredir.

Benim açımdan durumun özeti bu. Kendinize iyi bakın, görüşmek dileğiyle.
      |
      |
      YoğunBelKası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i9 7960x - Asus Rampage VI Extreme - Evga Gtx 1080 Ti FTW3 Elite - Asus Rog Swift PG348Q - Caselabs SMA8 & Custom Watercooling - Corsair Vengeance RGB 32GB (4x8GB) DDR4 3600Mhz - Corsair Ax1500i - Samsung 960 Pro - Corsair K95 RGB Platinum - Razer Mamba Chroma - Creative Sound Blaster ZxR - Beyerdynamic DT 1770 Pro & Mmx 300 2nd Gen

• Yarbay
      4565 Mesaj
      18 Ocak 2018 21:58:34

Doğru doğru. Meşhur 9800 GT'si unutulur mu? Zamanında Emre ile tartıştığım kadar kimse ile tartışmamışımdır ama bir kez olsun saygısızlık görmedim kendisinden. Kurşun kalem ile OC yapmayı, BIOS mod ile GeForce kartları Quadro'ya dönüştürmeyi forumun geneline kendisi öğretmiştir. NVIDIA ile ilgili kafama bir şey takılsa ilk soru soracağım kişi de kendisidir. Eskinin marka fanatikleri bile böyle kaliteydi işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 18 Ocak 2018; 21:59:29 >
      |
      |
      hapocod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Belki benim kağıt param bir şekilde döne dolaşa senin cebine girmiştir...
      Bülent ORTAÇGİL
    • Yarbay
      10466 Mesaj
      18 Ocak 2018 22:18:05
      quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Doğru doğru. Meşhur 9800 GT'si unutulur mu? Zamanında Emre ile tartıştığım kadar kimse ile tartışmamışımdır ama bir kez olsun saygısızlık görmedim kendisinden. Kurşun kalem ile OC yapmayı, BIOS mod ile GeForce kartları Quadro'ya dönüştürmeyi forumun geneline kendisi öğretmiştir. NVIDIA ile ilgili kafama bir şey takılsa ilk soru soracağım kişi de kendisidir. Eskinin marka fanatikleri bile böyle kaliteydi işte.

Oyle bir fanboy dusun ki bios mod yapiyor. E simdi bu ortam eskisi gibi nasil olsun?

|
      |

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

• Yarbay
      10058 Mesaj
      18 Ocak 2018 22:19:58
      quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

quote:

ovvv iyi hatırladın üstad. 9800gt Emre

İ7 4790k(4.4) 16 GB DDR3(1600MHZ)RAM ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING GİGABYTE B85M-HD3 120GB SSD SAMSUNG HARDDİSK 1TB 7200 RPM HDD Asus ROG Swift PG248Q 24" 1ms (HDMI+Display) Nvidia G-Sync 750W CORSAİR

• Yarbay
      10466 Mesaj
      18 Ocak 2018 22:22:41
      quote:

Orijinalden alıntı: fero01

quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

quote:

ovvv iyi hatırladın üstad. 9800gt Emre

Metecan forumda mi? Lutfen biri cagirsin.

• Yarbay
      5088 Mesaj
      18 Ocak 2018 22:55:15
      DH ihtiyarlar kulübüne dönmüş konu.

Güzel güzel. :)

Edit: Oha, millet Emre'nin 9800gt'sini hortlatmış yav. Gerçi hatırlanmayacak gibi değil, en son 1070'ten daha fazla bitcoin kasıyor diyorlardı o 9800gt için. Şaka bir yana Emre yine iyidir, gtx260 falan diye devam etti. Benim favorim, Mete Can ve hd5770'idir. Nvidia Volta ile Mete Can'ın hd5770'ine bu sefer rakip olabilecek diyorlar.

Edit 2: Emre deyince Mete Can'ı da hemen hatırlamışlar yav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 18 Ocak 2018; 22:59:52 >
      |
      |

• Binbaşı
      1612 Mesaj
      18 Ocak 2018 22:56:56

Emre bir ara Colorful ekran kartlarını da ülkemize getirmişti. Ancak talep çok düşük oldu sanırım devamı gelmedi. Kendisinden aldığım GTX770 halen duruyor kutu içeriği tam şekilde. Kart ise ufak yeğenlerde.

Giga GTX670'in canını suyunu çıkarıp 680 kıvamına getirdiydi. Baya takılan olmuştu bu mevzuya ama.. Yalnız Emre'nin bir şeyleri sınırının ötesine taşımayı sevmesi sade ekran kartı değil. BMW 1.18 yada 1.16'sı vardı. Yanlış hatırlamıyorsam 200+ üzeri beygirlere çıkarmıştı.

Metecan'ın 5770 olması lazım baya efsane olmuştu Metecan halen forumda takılıyor sanırım.

Sanırım yaşlanıyoruz.
      |
      |
      Bahsedilenler: hapocod , B.M.W

Satan sağ oldukça vatan sağ olmaz.

• Binbaşı
      1612 Mesaj
      18 Ocak 2018 22:59:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Şimdi 3 tane 3D Printer'ım var. Onlarla sevişiyorum. Birkaç jüpiter fotosu çekmeyi de başardım.

Abi fotoğrafları bekliyorum
      |
      |

Satan sağ oldukça vatan sağ olmaz.
    • Yarbay
      19532 Mesaj
      19 Ocak 2018 00:22:27
      Eski topraklara selamlar
      |
      |

OyuncuyaHaber™
      ★☽PS4Xbox One┊PC → ☾★

Intel i7 980X ┊ Asus P6T6 Revolution ┊ 12 GB RAM ┊ GeForce GTX 980 ┊ Windows 10
      Samsung 55ES8000 ┊ Vestel 43UD9300 ┊Samsung Gear S2 ┊ Asus Zenfone 5┊Iphone X ┊Project Scorpio Edition ┊PS TV ┊PS VR┊PS4 Pro┊PS4 20. Yıl Özel Sürüm
      2012 Opel Astra ┊Cosmo ┊ 1.4 Turbo 140HP 200NM┊ Flexride Şasi Sistemi ┊NAVI 600 ┊2012 VW Polo ┊ Comfortline ┊1.6 TDI 90HP 230NM┊ DSG ┊ 2018 Honda Forza NSS250A
    • Yarbay
      2487 Mesaj
      19 Ocak 2018 04:04:54 Konu Sahibi

Hocam buralarda sizin gibi üyeleri gerçekten özledik O.c konularınız hep aklımızda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      B.M.W kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i7 8700K @4.8GHz (Corsair H110) // ASUS ROG STRIX GTX 1080 Ti @2025-11900 // Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 // Corsair Vengeance LED 3200MHZ C16 DDR4 2x8GB // Corsair Obsidian 450D // Seasonic X-850 80+ Gold Psu // Samsung 840 EVO 250GB SSD // Seagate Barracuda 2TB HDD 7200RPM 64MB // MSI MAG27CQ QHD 144Hz 1ms 27" // BATTLELOG ID: Sonicboom_TR
    • Yarbay
      2487 Mesaj
      19 Ocak 2018 05:03:43 Konu Sahibi

Merhaba hocam, sizi çok iyi anlıyorum. Keşke sizi de her konu altında bir kez görebilsek ama dediğiniz gibi zamanla değişen çok fazla şey oluyor. Sağlıkla kalın hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Nessarien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i7 8700K @4.8GHz (Corsair H110) // ASUS ROG STRIX GTX 1080 Ti @2025-11900 // Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 // Corsair Vengeance LED 3200MHZ C16 DDR4 2x8GB // Corsair Obsidian 450D // Seasonic X-850 80+ Gold Psu // Samsung 840 EVO 250GB SSD // Seagate Barracuda 2TB HDD 7200RPM 64MB // MSI MAG27CQ QHD 144Hz 1ms 27" // BATTLELOG ID: Sonicboom_TR
    • Yarbay
      2487 Mesaj
      19 Ocak 2018 05:05:42 Konu Sahibi

Ben görüyorum Mete Bey i genelde aktif olarak buralarda kendisi.
      Çağıralım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 19 Ocak 2018; 5:06:17 >
      |
      |
      Bahsedilenler: hapocod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Mete Can Karahasan

• Yarbay
      5717 Mesaj
      19 Ocak 2018 10:23:37
      quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

@Rüzgar81

Malesef biraz öyle oldu Salihcim. Parçalı kırık sebebi ile Vidalama yapıldı. Bugün dikişler alındı. Elim açıldı ve egzersiz yap dedi dr ama elim odun gibi. 3 haftadır hareketsiz ve sabitti. Düzelecek inşallah.

Bir ömür boyu mutluluklar sizede :) yenge türkçeyi iyi biliyormu? Sık sık git gel olacak sizinde.

Bizim afacan çok hareketli. Tam yürüme zamanı. Benim elde böyle olunca pek ilgilenemez oldum. Şimdilik ufak tefek minik oyunlarla vakit geçiriyoruz.

@YasinCC

Yasinim teşekkür ederim. iyi olacam inşallah. Seni görmek güzel :) sende iyisin umarım.

@funkerman @F.@.T.İ.H

Canlar çok isterdim ama el mouse tutacak halde değil odun gibi şuan. Yarın da iş başı yapcam. Bende bf1 yok ama bf3 ve bf4 hâlâ yüklü duruyor. Çocuk olduğundan beri 1 saat oturup oyun oynamış değilim

geçmiş olsun Fehmi toparlarsın İnşallah kısa zamanda

çocuklular için gece 12 den sonra(uyuttuktan) hayat başlıyor

Ömer ile dün görüştüm, bf3 ü tekrar yükleyeceğim senin el de düzeldiğinde geceleri bekleriz artık..
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
SEO
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.