Şimdi Ara

Nerelerdesiniz ? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
8
Favori
18.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @OPTİMİST
    İsmini hatırlayamadığım kişilerden biri de sizdiniz hocam değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Fiyatlar ve diğer etkenler hariç olarak forumun kalite düzeyini arttırmak ve bunun için yapılması gerekenler hakkında önerileriniz var mıdır ? Yöneticilerin de bizi duyması gerek öncesinde tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 17 Ocak 2018; 20:19:17 >
  • Aklıma gelmeyen daha nice insan var hala ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 17 Ocak 2018; 20:33:17 >
  • Herkese merhaba arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir yere gittiğim yok daha, arada bir gerekli bilgileri paylaşıyorum. teknoloji baya gelişiyor ve bilgiler eskisi kadar nadir erişilmemekte, yani herkes rahatça istediğini arayıp bulabiliyor, sorununu çözebiliyor.

bir diğer hususta forumda trollerin ve daha çok boş konuşup oraya buraya sataşanların (icraatsız ağzı laf yapanlar) çok oluşu forumu bozuyor.

gitgide kalitesiz bir yer olmaya başladı DH, gerek yöneticilerden, geliştiricilerden tutta kullananlarına kadar.

edit: gelişmesi için ne mi yapılabilir? ilk önce insanlar değişecek, herkesin kukla gibi ağzı çalışıyor, elleri değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 17 Ocak 2018; 19:27:25 >
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    konuyu açtım kimse cevap veremiyor konunun ne kadar boş beleş olduğunu kanıtlamak
    çok kolay oldu anca yazarlar
  • Hocam konunuzun linkini paylaşın burda ya da isterseniz ilk mesaja ekleyim onu, illaki müsait olan birileri katılacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 17 Ocak 2018; 20:31:33 >
  • Selam herkese
  • Herkese selam
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Evet hocam işte o dediklerinizi düzeltmek için. İnsanlar değişmez ama en azından gerekli önlemler alınabilir. Örneğin yaş sınırı/trollük yapanları hemen banlama/ciddi bir denetim gibi şeyler şart oldu hocam. Bilmiyorum nasıl yapılır ama artık şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 17 Ocak 2018; 20:47:43 >
  • Hoş geldiniz Forum özledi sizler gibi üyeleri
    Yönetime artık ulaşmamız gerekiyor bir şekilde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 17 Ocak 2018; 20:50:30 >
    https://forum.donanimhaber.com/dh-istanbul-dahili-bilesenler-uyeler-bulusmasi--130918470

konunun ilk sayfasına ekleyebilirsin
  • Hoş bulduk hocam. Şahsen ben hep forumdayım.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Sağ ol abi aynen dediğin gibi sağlık olsun.

Sana da geçmiş olsun elin konusunda. Umarım tez zamanda geçer de oğlunu eline alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Ama dahili bileşenlerde değil hocam

• Sene 2007. 23 yaşımdayım. 7600gs sonic agp heyecanım ve ilk mesajım. Selam herkese...

https://forum.donanimhaber.com/x1950gt-dar-bogaz-ihtimali--17737252#17737252

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 17 Ocak 2018; 21:13:16 >
    Haklısınız hocam, o bolume herhalde yıllardır gırmıyorum.
  • hapocod kullanıcısına yanıt
    Vayy epeydir görmüyorum sizi hocam, merhaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Aklıma gelmeyen daha nice insan var hala ...

Ben forumdayım aslında ama eskisi kadar dahili bileşenlere girmiyorum nedensizce. Herkesin dediği gibi o eski havayı kaybetmesi tanıdığımız isimlerin az ziyaret etmesi gibi durumlar yavaş yavaş bizim gibi arkadan gelenleride etkiledi. Eskiden özellikle ekran kartı bölümlerine incelemeler veya yardımcı olmak gibi pek çok aktivite yapmayı çok severdim. İş güç girince birazda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Vayy epeydir görmüyorum sizi hocam, merhaba

Merhaba. 2011 yöneticilik yaptığım dönemden bu yana pek aktif değilim. Bu şuna benziyor, eskiden mahallenin en kral abileri vardı... Sonraları onlar kayboldular ve geride sadece zihinlerde kalan, efsane bir ortam kaldı. Burası da bence aynen öyle, eskisi gibi olması imkansız ve o abiler asla yazmayacaklar... Hepinizi çok seviyorum arkadaşlar, hepimiz efsane bir dönemin birer parçasıyız. Dahili bileşenler bölümü bu forumda ki en kaliteli ve en elit kitleyi oluşturuyordu fakat şuan için bu şekilde düşünmüyorum.

Güzel günlerdi. https://forum.donanimhaber.com/nvidia-vs-amd-ati-hangi-ekran-kartini-kullaniyorsunuz--51002933#51002933
    https://forum.donanimhaber.com/anket-sonuclari--51661371#51661371

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 17 Ocak 2018; 21:57:17 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.