Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.087
Cevap
20
Favori
62.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla nasıl seçimdir bu ben de anlam veremedim. çok kızdım.
  • -2-13 lu heat klasik takimmi sayiliyor simdi anlamadim oyleyse baya komik olmus yani tamam kadro iyidide bu ne sacmaliktir 2-3 yil onceki takimi koymak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07-08 Celtics harika!!

Miami Heat'i ben de pek anlamadım Nba2k12'de aynı takımı oynatmakla 2k16'da oynatmak arasında oynanabilirilik farkı olacağı için yine de her türlü keyifli olacaktır.
  • BE THE CANVAS VİDEO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celeste -- 28 Ağustos 2015; 1:20:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

valla nasıl seçimdir bu ben de anlam veremedim. çok kızdım.

Oyunda en çok seçilen takım Lebron'un takımı oluyor belki küçük yaştaki ergenler için satış amaçlı yapılmıştır.Heat baya fanatik toplamıştı son yıllarda.Aklıma başka mantıklı açıklaması gelmiyor.

• Celeste kullanıcısına yanıt
    Sonunda 1500 çeşit dövme ve boyutlandırma geldi 3-4 yıldır aynı çeşit bıktırmıştı. Video için saolun.
  • NBA2K16 veriliyor. Facebooktaki çekiliş için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar burayada yazayım US psn den ön sipariş gectim Sec hesap satılık 75 Tl uzun süre satmıcam almak isteyen varsa mesaj atabilir bana.
  • ya bu oyunun ön siparişi neden gelmedi hala tr psn e
  • Endonezya PSN'den aldık bakalım oyunumuzu, çıkış tarihini bekliyoruz artık.
  • Gercekten heyecan verici

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Hep belirttiğim gibi artık Online alt yapı el atmalılar. Aynı mahalledeki arkadaşımla 5 saniye geçikme ile oyun oynuyoruz resmen.

O konuda benim bi umudum yok maalasef kardeşim gene benzer sorunlarla karşılaşacağız gibime geliyor.
  • Insallah bu oyunda artik sikayetleri iyi dinlemislerdir ve online'daki altyapiyi guzelce duzeltip lag durumunu bizlere artik yasanmamasini saglarlar hicbir ps4 oyunumda bu 2k gibi lag sorunlu oyun gormedim ayiptir o kadar guzel grafikli oynanisi zevkli oyun yapiyorsun online'in tirt hic yakismiyor ilk oyunu oynayan kullanicilarin bu online durumuyla ilgili yorumlarini alacagim ona gore oyunu almayi dusunecegim .

• 04-05 Suns açıklanmış Nash'in MVP Amare'nin azman olduğu takım.Oyun geçen seneki gibi 40 gb mı olacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmazingGrace160 -- 3 Eylül 2015; 11:48:52 >
  • AmazingGrace160 A kullanıcısına yanıt
    05-06 Heat de eklenmiş.12-13 Heat salakligindan sonra super oldu bu.Bekleneni yaptilar sukur.

• Son video ve neoklasik takımlardan sonra çok zor sabreder oldum. Sanırım çıkış günü alacağım harika görünüyor.

• 2000-01 Lakers'indan sonra 2009-10 Lakers'ida yapmalari lazim o donemler NBA'i domine ediyorduk takip edenler iyi bilir :)

• Euroleage var mı 2K16 da??
  • Euroleague var var da bir türlü gereken özen yok.Hiç koyma daha iyi.Bari mod neyin bişey koyun da istediğimiz gibi oynayalım turnuva yapalım, kadroları da güncellemiyorlar zaten.Geçen güncellemişler bi heyecanla girdim o da ne, takımların yarısı güncel yarısı aynı bazı transferler de yok yine.Saçma sapan iş yapıyorlar.

Oynanış da bir süre sonra tek düzeleşmeye başlıyordu 2k15'te.Biraz daha signature hareketler ve maç anındaki değişken durumlara göre bir oynanış akabinde de yapay zeka bekliyorum 2k15'ten.
  • #NBA2K16 Gameplay "oynanabilirlilik" gelişmelerine dair videom sizlerle!
    2k16 ile geliştirilen tüm oyun içi özellikleri sizlere aktarmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz!

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.