Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.087
Cevap
21
Favori
53.873
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> NBA 2K16 | ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1680 Mesaj

-PRO-AM MODE TRAİLER

NBA 2K serisinin yeni üyesi NBA 2K16 hakkında yeni detaylar paylaşıldı. Açıklanana göre NBA 2K16'nın kariyer modu İhtiyar Delikanlı (Oldboy) ve 25. Saat (25th Hour) adlı filmlerin yönetmeni Spike Lee'ye emanet olacak.

Lee, oyunun kariyer modunun hikayesini kaleme alacak. 2K bu durumun oyunu hem görsel hem de hikaye açısından yukarı taşıyacağını dile getirdi. Lee, 2K ve Visual Concept ile yaptığı ortaklığın kariyerinde en zorlu ortaklıklardan olduğunu belirtti ve NBA 2K16 ile oyuncuların basketbol dünyasına daha da bağlanacaklarını umduğunu söyledi.

Firmanın Spike Lee için yayınladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun tarihi açıklandı. Oyun ön siparişi verenler oyun içi 10.000 VC ve 4 gün oyuna erken erişim hakkı kazanıcaklar.

JAMES HARDEN: BELİEVE

BE THE CANVAS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celeste -- 30 Temmuz 2016; 9:21:36 >

|
    |

• Öncelikle şunu söylemek istiyorum, NBA 2K serisini PC'ye ilk çıkmaya başladığı 2K9'dan beri oynuyorum, ağırlıklı olarak her oyunda MyPlayer oynadım, yüzlerce saati devirdim her bir oyunda ama açık ara en kötü MyPlayer deneyimini bu oyunda yaşadım. Oyunu oynarken dayanamayıp birkaç not aldım, onlar üzerinden derdimi anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle oyunun senaryo kısmından bahsetmek istiyorum, Spike Lee adını duyunca herkes gibi ben de heyecanlandım fakat senaryo bana göre içi boş bir senaryo ve bu oyuna son derece gereksiz bir şekilde dahil edilmiş. Her maçtan sonra hikaye giriyor ve bu hikayeler oldukça uzun ve kariyerimizin geleceği açısından hiçbir şeye etki etmeyişiyle bu uzunluğa bir de gereksizlik eklenmiş oluyor. Ben bu hikayelerde pek çok karar anında seçim bize bırakılacak sandım fakat Üniversite seçimi dışında hiçbir seçim yapamıyoruz. 14'ten bu yana gelen en iyi yön interaktiflikti halbuki. Bu oyunda böyle bir şey yok.

Keza takım arkadaşlarımız ve koçlarla da hiçbir şekilde iletişim kuramıyoruz. Yine eski oyunlarda bu kısım oldukça keyif veriyordu, bu oyunda henüz bunu da göremedim. Maç öncesi, sonrası trash talk'lar da yok şu ana kadar gördüğüm kadarıyla.

Senaryoya tekrar geri döneyim, lisede ve üniversitede olduğumuz dönemde bas bas bağırıyorlar bizim "next big thing" olarak lige gireceğimizi, ama lige bir giriyoruz ki 55 overall'ımız var -hal böyle olunca da zaten ciddi anlamda ne pas verebilen, ne FT da dahil olmak üzere şut sokabilen, ne turnike atabilen bir oyuncumuz oluyor, ciddi anlamda boş turnike kaçırdım defalarca kez- ve ilk sezonda sadece 7 ya da 8 maç mı ne oynayabiliyoruz. Senaryoya sakatlık vs. ekleseler hadi neyse de lige next big thing olarak giren bir adam koca sezonda 7-8 maç oynamaz. En yakın örnek Anthony Bennett var lige büyük umutlarla giren fakat hiçbir şey yapamayan, o mesela 52 maç yapmış. Ayrıca bu oynadığımız 7-8 maç garbage time'da oynasak hadi neyse diyeceğim de çoğu maça ilk çeyrekten giriyoruz, böyle bir rotasyon görmedim ben açıkçası NBA'de. Gerçekçilikten uzak olmuş yani.

Oyunda bazı saçmalıklar var yıllardır düzelmeyen, bunlar devam ediyor. Aklıma ilk gelen örnek mesela adamı blokluyoruz, top tekrar eline düşüyor, bir de bakıyoruz ki koç bize kızıyor neden hücum ribaundunu verdin diye, bloktan gelen artıdan fazlası bu şekilde eksiyle geri gidiyor. Blok yaptığımıza pişman oluyoruz bir nevi. Veya mesela ben bir PG yarattım, topu taşıyorum, hücum süresinin 8-10 saniyesi geçmişken koç bana topu elinde uzun tuttun diye kızıyor. E kardeşim oyun kuruyoruz napalım? Aynı şekilde yıllardır olan bir problem, Pick and Roll hücumlarında pickten çıkan adam mis gibi içeri girmiş bomboş, ona değil de pat diye başka birine gidiyor top veya yakınlarında onu savunan bir kişi varsa pat diye onun üstüne atıveriyor bizim adam. Yine bu kısımlarda hiçbir gelişme göremedim.

Yine oyunun yıllardır süren saçmalıklarından birisi daha, koskoca yazı oyuncumuz boş geçiriyor. Yazın oyuncular çalışır yırtınır kendilerini geliştirmek adına ama bize en ufak bir fırsat tanınmıyor. Eskiden aslında kısmen de olsa buna çözüm bulmuşlardı, yazları 10 tane mi ne antreman hakkı vermişlerdi, orada biraz kendimizi geliştirebiliyorduk. Şimdi yine böyle bir şey yok. Yaz geçiveriyor öyle.

Gelelim VC işine, bu yıl iyice abartmışlar VC çılgınlığını, overall'ı düşük yapalım millet VC'ye para yatırsın demişler sanırım, yine yıllardır olan bir saçmalık, aksesuar, dövme vb. şeyleri VC ile satın almamız. Oyuncumuz NBA'de fakat kendisine leg sleeve vs. alacak parası yok. Çok güzel mantık tebrik ederim.

NBA'e girerken eskiden takımlarla konuşur onlara yeşil ışık yakardık bizi seçsinler diye, bu yıl sağolsun o da kalkmış. Haşırt diye bir takım draft ediyor. Beğenmezseniz yandınız. Beni mesela Bulls draft etti, tamam sıkıntı yok fakat 2. senemde Rockets'a gitmek istedim, iyi bir kontrat önermediler bana, ben de yine Bulls'u tercih ettim sonra takasımı isterim diye. Maç başı 330 VC'ye mi ne anlaştık yanılmıyorsam. Rockets'a takas istedim bir de ne göreyim, kontratımdaki miktar değişmiş artık maç başı 240 VC mi ne kazanıyorum. Bu da ayrı bir skandal.

Son olarak aklıma gelen de bir post game show eklemişler, maçın adamını anons ediyorlar ve maç yorumu yapıyorlar. Bence oldukça gereksiz, hemen de geçemiyoruz, çarpıya aban allah aban. Gereksiz olmuş.

Düşüncelerim genel olarak bunlar. Olumlu 1-2 şey eklemişler fakat çok uzun oldu, yazasım da yok bu kadar olumsuzluktan sonra. Sonuç olarak bu yıl sanmıyorum ki MyPlayer'a devam edeyim, o yüzden ilk defa MyGM modunu denemeyi düşünüyorum sanırım. Bakalım nasıl olacak.

NBA 2K16 Oyuncu Kontrol Fundamentalleri - Sol stik dribling kontrol ve Turnike detayları

Beyler bu oyundaki ayrıntılar çok hoşuma gidiyor.Bugün başıma gelen serbest atıştan sonra Len ''gimme five'' yapacakken, Rudy Gay trollüyor :))
    Baya eğlenceli enstantane çıkıyor, izlemenizi öneririm...

siz basketbol sever dostlara çok fena imreniyorum

rakipsiz olduğu halde koştura koştura giden müthiş bir firmanın oyunu hersene çıkış yapıyor

bu sene anlayıp keyif almayı ümit ederek deneyeceğim oyunu

syphonfilter kullanıcısına yanıt
    @syphonfilter demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Söylediklerinize son derece katılmakla birlikte burada hatanın tamamının %200 kendi ülkemizden kaynaklandığını belirtmek isterim.

Ne konusu ne de yeri ama sormak gerek başımızdakilere HANİ Sözde 13 Yıldır Ülkeyi yönetip Ekonomiyi süper yaptığını iddaa edenlere sormak gerek neden dolar 3 lira diye madem dünyada sözümüz var paramız neden bu halde diye ? Madem Dünyada sözümüz var Asgari ücretin 1/4'üne bir oyun nasıl alınabilir diye ? Bu en ufak bu noktadan başlar aynı zamanda yine sormak gerek bu insanlar daha iyisini ve daha iyi şartları sunanları seçmek yerine neden körü körüne böyle fakirliği fukarılığı hakkını alamamayı üstüne de göz göre göre her yerde üst makamlar tarafından hakkının yenilmesine göz yummayı sever sayar hale gelmiş, sormak gerek neden niye diye.

Yok Sony şunu yok Sony bunu yapsın değil sen ben o ne yapıyor onu sormak gerek. Anlayana!

*** Konu dışına çıktığım için özür dilerim ama mağdur olmak bir sebep değildir. Sonuçtur. *** Ekonomi Dünya işidir, lokalden bakılmaz lokalden bakılmaya devam ederseniz hala gözü kapalı inanmaya devam edersiniz başımızdakilere.

Özür dilerim.

Konumuza geri dönelim.

Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    @Uncle Trevor demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Yayını takip ettiğiniz için teşekkürler!!

Bitirdik tam 5 saatlik NBA2K16 yayını bitti! Ben de bittim!
    Tekrarı çok yakında bu kanalda olacak! Her şeye değindik! A'dan Z'ye.

https://www.youtube.com/user/ataman5

Görecekleriniz:

- TÜM YENİ KONTROLLER - NE NEDİR NASIL YAPILIR - ÖRNEKLERLE NBA 2K16 TÜM KONTROLLERİ
    - QUICK GAME
    - MYCAREER GİRİŞ (SPOILERSIZ - LİSE MAÇI)
    - TÜM OYUNCU REYTİNGLERİ ( GÜNCEL NBA TAKIMLARI, EUROLIG TAKIMLARI, EFSANE TAKIMLAR)
    - MYLEAGUE ONLINE - MUHTEŞEM ÖZELLİKLER
    - PLAY NOW MODU - RANK MAÇ - MARK GASOL ŞOV
    - QUICK GAME SORU CEVAPLAR KAPANIŞ (EFSANE HARDEN STEP BACK, EURO STEP VE CROSS OVERLARIYLA)

Bilginize. Takipte kalın

Ve işte ilk Intro Gelecek Video İçerikleri Videosu yayında!

zdbrg kullanıcısına yanıt
    @zdbrg demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Detaylı incelemeleri, stratejileri ve online lig maçlarımızı ve çok daha fazlasını yine kanalımda bulabilirsiniz.

Modlara dair bildiklerimi anlatmaya çalıştığım bu videoya da göz atabilirsiniz.

Keyfimiz için birşey yapacağız ve bunun ilk çıktığında yapabilmek için adamlar asgari ücretin 4 de 1 ini istiyor. Şaka gibi gerçekten. Dünden beri bakıyorum nedir nereden ucuz alınır ama yok. En iyisi endonezya psn görünüyor oda 160-170 tl seviyelerine geliyordu herhalde ki o bile bence bir oyun için yeterince pahalı. Burda hata bi yönden de sony de bence. Nasıl abd ye ayrı avrupaya ayrı ingiltereye ayrı fiyat politikan varsa türkiye ve benzeri durumdaki ülkelerin ekonomik durumunu göz önünde bulundurup onlara ayrı fiyat politikası çizse bizde mutlu oluruz, kendide daha çok kazanır. CD yi uyguna satma şansın yok ise lojistiği,üretim maliyeti vb. sebeplerden, psn de bir güzellik yap ayağımız türkiye psn e alışsın, ucuz oyun alacağım diye başka psnlerden şekilden şekile girmeyelim. 2K15 i bıraktığımdan beri yaklaşık 2 aydır bu oyunu bekliyorum alıp oynamak için ama 200 tl seviyelerinde para vermeyi yediremiyorum kendime. Ayıp! Birde sadece NBA için konuşuyorum bunun yanında almayı isteyipte fiyatının düşmesini beklediğim 3-4 tane daha oyun var.

• Yüzbaşı
    629 Mesaj
    Sabirsizlikla bekliyorz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Psn ID: ahmtayd
  • Yarbay
    7921 Mesaj
    Hadi hayırlısı öncelikli olarak sorunsuz bi online alt yapısı olur umarım artık.

• Yüzbaşı
    629 Mesaj

Kesinlikle kardes oyun mukemmel otesi tek rezilligi online insaAllah duzelr sorunsuz ve lag olmadan online oynayablrz.

|
    |
    Dark Saga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Yeni klasik takımlar eklenecek oyuna. Bunlardan sadece 3ünü söyledi yapımcı;
    '99-'00 Raptors (T-Mac, V. Carter)
    '07-08 Celtics ( The Big 3'nin ilk yılı. Şampiyon olduğu yıl. KG, Ray Allen, Paul Pierce)
    '00-'01 Lakers

Onun haricinde ayakkabılar 3D olarak taranıyor. Artık gerçek şekilleriyle birlikte görücez. Nba Live'ın yaptığı gibi.
    Yeni seyirci animasyonları ekleyerek NBA havasını daha etkili vermeyi düşünüyorlarmış.
    Oynanış açısından mühendisleri çok zorlayıcı birşey üzerinde çalışıyorlarmış. Böylelikle önceki oyunlardan çok daha gerçekçi bir oynanışa sahip olacakmış.
    My career modunun hikayesini spike Lee yapıyormuş,inşallah düzgün bişey olur da 1 2 sezon sonra tekrar etmeye başlamaz,sanırım lise ve kolej de olacakmış birer maç da olsa ipodkingcarter öyle dedi.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Estheim

Son yayınlanan 2kTV videosunda birkaç bilgi vermişler oyunla ilgili.

'07-08 Celtics ( The Big 3'nin ilk yılı. Şampiyon olduğu yıl. KG, Ray Allen, Paul Pierce)
    '00-'01 Lakers

Onun haricinde ayakkabılar 3D olarak taranıyor. Artık gerçek şekilleriyle birlikte görücez. Nba Live'ın yaptığı gibi.
    Yeni seyirci animasyonları ekleyerek NBA havasını daha etkili vermeyi düşünüyorlarmış.
    Oynanış açısından mühendisleri çok zorlayıcı birşey üzerinde çalışıyorlarmış. Böylelikle önceki oyunlardan çok daha gerçekçi bir oynanışa sahip olacakmış.
    quote:

Orijinalden alıntı: Estheim

Son yayınlanan 2kTV videosunda birkaç bilgi vermişler oyunla ilgili.

'00-'01 Lakers

Sonunda T-Mac'i getirebilmişler. Kaç senedir bekliyorum :D
    |
    |

• Yarbay
    3120 Mesaj
    Kariyer modundan bu sene büyük beklentim var,2K9'daki kolej takımlardan yola çıkıp NBA oyuncusu olma aşaması gerçekten çok güzel bir detaydı.
    Umarım buna benzer bir yapıyla geri dönüş yaparlar

|
    |
    3636 Mesaj
    Merakla bekliyoruz

|
    |

Orijinalden alıntı: Hardwired

Yeni bir ps4 kullanicisiyim 15 mi alayım 16 mi bekliyim karar veremedim beklemeye değer mi diye. Siz olsanız naparsiniz?
    quote:

Orijinalden alıntı: Rick Wright

Yeni bir ps4 kullanicisiyim 15 mi alayım 16 mi bekliyim karar veremedim beklemeye değer mi diye. Siz olsanız naparsiniz?

16'yı bekleyin bence 15'te hem online problemleri var diye duydum ben öyle yapıcam şahsen.
    |
    |

PSN ID : CyberKingX
  • Yarbay
    3733 Mesaj
    Tek istedigim online abi 2k10 da lag çizgisi vardı yeşil olunca giriyorduk

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: uncleT

Kariyeri spike lee yapiyorsa benden herkese tavsiye,new york knicks'e gitmeye calisin. Kesin nyk secen oyunculara ufak suprizler hazirlar
    quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

Kariyeri spike lee yapiyorsa benden herkese tavsiye,new york knicks'e gitmeye calisin. Kesin nyk secen oyunculara ufak suprizler hazirlar

İnadına indiana . Reggie miller hatirina .

|
    |

• Yüzbaşı
    550 Mesaj
    İnşallah Live da güzel şeyler yapar da rekabet artar 2K da tekrardan çıkar, güzel olsun ikisini de alalım.
    |
    |
    |
    |
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,740
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.