Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.087
Cevap
20
Favori
62.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2k12 de olimpiyatlara denk gelmisti ve olimpiyat tarihinin en iyi dream team takimi hangisi diye baya yaygara koparip kendi reklamlarini yapmislardi.Neticesinde de 90 ve 2012 dream team takimlariyla oynamak nasip olmustu bize.Simdi dusunuyorum da ozensiz Euroleague takimlari yerine milli takimlar konulsa tadindan yenmez.Hem daha kolay olur onlar icin kadrolar sabit oyun sistemleri belli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl oyunun türkçe olmasıyla ilgili bir gelişme yok değil mi arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 12 Eylül 2015; 11:49:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

2k12 de olimpiyatlara denk gelmisti ve olimpiyat tarihinin en iyi dream team takimi hangisi diye baya yaygara koparip kendi reklamlarini yapmislardi.Neticesinde de 90 ve 2012 dream team takimlariyla oynamak nasip olmustu bize.Simdi dusunuyorum da ozensiz Euroleague takimlari yerine milli takimlar konulsa tadindan yenmez.Hem daha kolay olur onlar icin kadrolar sabit oyun sistemleri belli.

Tabi ki ancak bildiğim kadarıyla 2017'ye kadar EA Sports Fiba takım haklarını elinde tutuyor.

Arkadaşlar NBA 2K16 Gameplay (Oynanabilirlik) ince detaylara dair tüm bulguları sizlerle burada paylaşıyorum, merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz ve mutlaka cevap alacaksınızdır.. >>http://goo.gl/hxbmkU

• 15'i şu online lag sıkıntısından dolayı baya bi az oynadım. İnşallah bu problemi çözerler artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Euroleague olsa ne yazar ki zaten kadrolar güncellenmiyor, oyuncuların suratları çöp. Zevkli değil yani. Ülke takımları olursa muthesem olur. Dunya kupası ve avrupa sampiyonası turnuvaları duzenlerdık. Ama işte olmuyor. EA SPORTS nasıl fifada premier lig haklarını elınde tutuyorsa nba lıve dada fıba haklarını elınde tutuyor. Bence euroleague olmasa daha ıyı. Zaten oyuncu suratları cop oldugu ıcın zevkı kalmıyor.

• NBA 2K16'yı oynarken hepimizin Defense!! Defense!! Defense!! Defense !!! diye bağırdığını şimdiden duyabiliyorum arkadaşlar..

Detaylı analizlerim devam ediyor.. >>>http://goo.gl/hxbmkU

Aynı zamanda daha genç ya da o zamanları çok takip edemeyenler için NBA 2K16'ya eklenen yepyeni 12 Klasik takımı inceledim..

>>>http://goo.gl/z8xpY9

Bir de ekstra bilgi atayım sona; eğer ki savunma oyuncusu başka bir şeyle ilgileniyor ya da başka bir yöne bakıyorsa görmediği tarafa doğru onu crosslayıp geçebilirsiniz.. Derinliğin dibine iniyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 13 Eylül 2015; 12:58:03 >

• Aldık oyunu US'den. Yalnız anlamadığım konu 25-29 eylül tarihleri var. Ön sipariş ile alanlar 25'inde oynayabilecek mi yoksa preload mı başlıyor 25'inde?

• Önsipariş tamam beklemedeyiz
     NBA 2K16 | ANA KONU
  • Oyunun çıkış tarihinden 4 gün önce yani 25 Eylül'de oyunu oynamaya başlayacaksınız ön sipariş verdiyseniz. Preload'ı da 23'ü gibi açarlar.
  • FIFA'nın pre-load 'u 19'u gibi gözüküyordu, 15'e çevirmişler onu. 2K de aynı şeyi yapabilir bence, + olarak Pro-AM Jordan Rec-Center'ın yerini alacak yani ben ve diğer çoğu oyuncu hala MY Park'da devam ederiz diye düşünüyorum
  • Türkiye'den ön sipariş verebileceğimiz sağlam bir site var mı ?
  • Türkiye'den ön sipariş verebileceğimiz sağlam bir site var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Oyunun çıkış tarihinden 4 gün önce yani 25 Eylül'de oyunu oynamaya başlayacaksınız ön sipariş verdiyseniz. Preload'ı da 23'ü gibi açarlar.

Onu 23'ü gibi açarlarsa çok şekil olur, inşallah!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Oyunun çıkış tarihinden 4 gün önce yani 25 Eylül'de oyunu oynamaya başlayacaksınız ön sipariş verdiyseniz. Preload'ı da 23'ü gibi açarlar.

Onu 23'ü gibi açarlarsa çok şekil olur, inşallah!
  • Bende on siparis verdim simdi kacinda indirilcek kacinda oynancak. Yanliz yine 50 gb uzeri olcak gibi birde fifa aldim oda 15-20 olsa akk yinr sıkinti olcak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: dvoca

Türkiye'den ön sipariş verebileceğimiz sağlam bir site var mı ?

Şuan için yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

NBA 2K16'yı oynarken hepimizin Defense!! Defense!! Defense!! Defense !!! diye bağırdığını şimdiden duyabiliyorum arkadaşlar..

Detaylı analizlerim devam ediyor.. >>>http://goo.gl/hxbmkU

Aynı zamanda daha genç ya da o zamanları çok takip edemeyenler için NBA 2K16'ya eklenen yepyeni 12 Klasik takımı inceledim..

>>>http://goo.gl/z8xpY9

Bir de ekstra bilgi atayım sona; eğer ki savunma oyuncusu başka bir şeyle ilgileniyor ya da başka bir yöne bakıyorsa görmediği tarafa doğru onu crosslayıp geçebilirsiniz.. Derinliğin dibine iniyoruz...

Klasik takım incelemeleri çok hoşuma gitti gerçekten eline sağlık hocam.Özellikle Nba Live 03 de benim gibi Timberwolves tutkunu olman ilgimi çekti.Garnett fanları için bu yıl iyi geçicek.

• Bu sene Euroleague takımlarını adam akıllı koysunlar top 16 veya öncesiyle birlikte turnuva modu koysunlar.Online modda Euroleague takımlarını da alalım oyun tadından yenmez nba seven bir insan değilim forever Euroleague

• Bugun hareketlilik olmus 2k cephesinde.

Bi trailer daha

Bu da bugun dusen gameplay kolaji

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.