Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.088
Cevap
20
Favori
62.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: secokul

ben riskli bir iş yapıp pre order yaptım endonezya'dan. bölge kilidi olmaz umarım :)

hayat sana güzel hocam.. ben para ekleyemiyorum endo psn hesabıma malesef.. 437.000 de kaldı, 400 daha eklemem lazım ama 1 haftadır kabul etmiyor.
  • Bölge kilidi olup olmadığı ne zaman kesinleşir hepimiz bunu bekliyoruz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyelim ben end psnden ön siparişle aldım 2k16 ve primarysi bende. trde ki hesabımda oynarsam ön sipariş bonusları gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MVP24

diyelim ben end psnden ön siparişle aldım 2k16 ve primarysi bende. trde ki hesabımda oynarsam ön sipariş bonusları gelir mi?

Sec hesaba gidiyor diye biliyorum ben ama bazi oyunlarda priye gidiyor sanirim emin degilim yanlis bilgi vermeyim.

• Anthony Davis'in hikayesinde bir tren kazası var adama fena çarpmış ayıp etmiş!!! İnsan insana böyle davranmamalı.

NBA 2K16 | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 20 Ağustos 2015; 18:29:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MVP24

diyelim ben end psnden ön siparişle aldım 2k16 ve primarysi bende. trde ki hesabımda oynarsam ön sipariş bonusları gelir mi?

Kendi hesabına gelmiyor o bonuslar, oyunu satın aldığın hesaba geliyor, yani secondary hesaba.
  • Yok artık daha neler, vay vay vay bu da eklenmiş nidalarıyla anlatmakta güçlük çektiğim tonla MyLeague ve MyGM''e eklenenler yeni videomda arkadaşlar.

• Elinize sağlık hocam
  • söylentilere göre 03-04 pistons bugün açıklanacak. mehmet okurlu kadro.
  • Beğenmenize çok sevindim! Umarım ilerleyen zamanlarda tecrübeyle daha iyi ve daha güzel videolar hazırlayabilir duruma gelebilirim.
  • ataman 2k16 çıkınca 2k15 le gameplay açısından farkları anlatan bi video çekersen sevinirim. yararlı olur. çünkü yine 2k15 le arasında fark yok nidaları duyacağımıza eminim nedense :)
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Hocam 1217 rp var icerde daha :) ama bu ay ekleyemedim 250 henuz ins duzelir bir an once

• quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

söylentilere göre 03-04 pistons bugün açıklanacak. mehmet okurlu kadro.

evet dostum hatta 2000-01 LA Lakers kadrosu da resmileşti.

• ★ NBA 2K16'yı 1 yıl hiç sıkılmadan oynamak istemez misiniz ? ✔

★ Sezonlar boyunca devamlı karşı karşıya geleceğiniz aynı takım ve koçları ile BÜYÜK REKABETLER oluşturmayı, UNUTULMAZ MAÇLAR oynamayı ve bu maçların yıllarca kayıtlı kalmasını istemez misiniz ? (Tüm Maç Sonuçları, İstatistikler, Rekorlar, Eşleşmeler, Oyuncu Ödülleri, Canlı Yayınlar, Hediyeler hepsi alt yapımızla fazlasıyla mümkün!) ✔✔✔✔✔✔

★ Her gün PSNininizi heyecanla açıp yeni bir maç yapabilmek istemez misiniz ? ✔

★ Takım seçimi draftlarından, Free Agency Açık Artırmalarına ve Takaslardan oluşturabileceğiniz yepyeni bir takımı zaferlere götürmeyi istemez misiniz ? ✔

★ Sizde bir Pat Riley, Donnie Walsh, Larry Bird, Mark Cuban, ya da Danny Ainge olmak istemez misiniz ? ✔

★ NBA Playofflarını ekrandan izlemek yerine bizzat içinde olarak yaşamak istemez misiniz ? ✔

★ Centilmenlerin oluşturduğu bu ligte Şampiyon olabilmek için yeteneğinizi ortaya koymaya hazır mısınız ? ✔

★ O zaman TSBT Şampiyonasına başvurmanın tam zamanı! ✔

Başvurmak için: ➽ 👉http://goo.gl/wsHfF2 👈
    Geç kalmadan tarihteki yerinizi alın! 👍

TSBT

• http://youtu.be/DyN9RYIdqvY

Guzel bir video dj khaled ve digerlerinin dueti all İ do is win win esliginde harika olmus sonu cok iyi my career baya iyi olcak gibi full hd izlemeye calisin.

• Euroleage var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otto1234

Euroleage var mı acaba?

Evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benden duymuş olmayın nash'li suns bugün açıklanacak
  • quote:

benden duymuş olmayın nash'li suns bugün açıklanacak

Hadi bakalım
  • quote:

12-13 heat açıklandı. ne diyim allah belanızı versin.

Miami ne alaka diyesim geldi.2005-06 olsa anlarım da bu nedir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.