Yarbay
18 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 148 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba 16 ay 12 gün kalan aylık 170tl ödemeli kampanyamda 100mbit download 10mbit upload kotasız WİFİ6 Modemli superonline fiber aboneliğimi devretmek istiyorum. İlgilenirseniz yazabilirsiniz.

 NBA LIVE 15 (PS4) Ana Konu


EA Sports NBA LIVE 15 ile tekrardan parkelerde kendine saygı duyulacak bir yer açmaya hazır gibi gözüküyor.


Işık, Kamera, Aksiyon
Yeni scan teknolojisi ve ışıklandırma tekniğiyle Live serilerinin tarihindeki en gerçekçi oyuncu modellerine ulaşarak tüm görselleri bir sonraki seviyeye taşıdık. Buna ek olarak her oyuncuya özel vücut tipleri ve duruma uygun duygusal tepkiler sizi oyunun tam anlamıyla içinde hissetminizi sağlayacak.

Gerçek zamanlı Boyalı Alan Fiziği

Her drive, post hareketi ve çarpışmada parkenin en kalabalık alanı boyalı alanda gerçek zamanlı fiziği hissedeceksiniz. 100'den fazla yeni animasyon ile her bir oyunda farklı sonuçlar ve bilinmezlik karşınıza çıkacak. Smaçlar, turnikeler ve Sig Oyuncu Şutları bu fiziksellikle birleştiğinde 3 kat daha fazla varyasyon ile her şeyi daha fazla hissedeceksiniz.

Ultra Hassas Kontrol
Pas, şut, dribling elinize gamepadi aldığınız anda hissedeceğniz son derece duyarlı hale getirildi. Freestyle pas geri döndü. Ve tabiki dribling geçen seneden dahada kaliteli hale getirildi.

Artık savunma daha eğlenceli
Yeni savunma sistemi ile yalnızca sol stik ile savunma yapmak yeterli olacak. Duruma uygun fiziksellik, çarpışmalar, itmeler, ve üstüne yeni blok sistemi ile savunma yapmak her zamankinden daha kolay ve eğlenceli olacak.

LIVE'ı öğrenin
Oyuna başlar başlamaz Damian Lillard size oyunun inceliklerini öğretmek için 1'e 1 özel koçunuz olacak

LIVE Season
Artık 1 saatten daha kısa bir sürede gerçek zamanlı NBA parkesinde yaşananları tekrar edip büyülü ortamı tekrar yaşayabileceksiniz.


İlk resmi trailer yayınlandı aşağıda bulabilirsiniz.Ne düşündüğünüzü çok merak ediyorum basketbol severler.
NBA LIVE 2014 Ea Sports ile basketbol parkelerine tam 4 yıl aradan sonra geri dönüyor.

Oyun yalnızca yeni nesil konsollarda (PS4&XBOX1) yerini alacak.

NBA LIVE 2014 Çıkış Tarihi: 19 Kasım 2013

Oyundan ilk görüntüler karşınızda.

En önem verdikleri oynanabilirlik konusunu oyuncu driblingleri konusunda ve yeni IGNITE adını verdikleri motor ile bizlere sunuyorlar.

Basketbol oyunları savaşı başlasın. Biz basketbol severler için harika bir yıl olacağı kesin.


TSBT
TSBT "Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu" NBA2K23 MyLeague Online Turnuva | PS4 / PS5


TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL


TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL

TSBT NBA2K23 MyLeague Online Turnuva - 66. Sezon (PlayStation) 13 YIL
TSBT TV Full ve Özet Maç Kayıtları
TSBT Hall of Fame

TSBT Yönetim Kurulu:

Head Commissioner - Oğuz Ataman (Virtinsanity5)
Admin - Yusuf Bayraktar (istanblue58)
Sosyal Medya Yöneticisi - Oğuz Ataman (Virtinsanity5)

TSBT Hakkında

TSBT; Türkiye Simulasyon Basketbol Topluluğu, Oğuz ATAMAN tarafından 2010 yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren faaliyet göstermektedir. Ligimiz, PlayStation konsolu üzerinden ve onlinelig.net platformuyla bugüne kadar pek çok NBA severin buluşma noktası olmuştur ve olmaya devam edecektir. NBA 2K oyunu ile birlikte otuz tekil kullanıcının katılımıyla meydana gelen oluşumda yalnızca İstanbul değil; Türkiye'nin her ilinden katılımcılar yer almaktadır.

TSBT, stabil bir yapıda olmayıp, günün koşullarına ve ihtiyaca göre her zaman yeni alımlar gerçekleştirmektedir. Ancak kaliteyi korumak adına kemikleşmiş bir yapıya sahip olmayı da kendisine amaç edinmektedir. Takipçileri ve koçların destekleri ile her gün daha da güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz ;

SIM(Gerçekçi Oyun, Gerçekçi Basketbol) yapısını benimseyen oyuncular ile gerçeğe en yakın basketbol deneyimini sunmak,

Vizyonumuz ;

Basketbol severlerle birlikte ligimizi genişletmek ve sürekliliğini muhafaza ederek ligi dünya çapına ulaştırmak.


TSBT Ayarları

Maç Sayısı : Tek Maç Deplasmansız Sezon + 3-5-5-7 Playofflar
Zorluk Seviyesi : Hall of Fame
Sliders : Simulation
Çeyrek Süresi : 12 Dakika


TSBT Ön Başvuru Şartları

Öncelikle saygıyı eksik etmeyen bireyler olmanız şartı ile;

1) Amacımız kazanmaktan ziyade oynadığı doğru basketbol oyunuyla hem kendisi hem de rakibi için oyunu güzelleştiren anlayışa sahip olunmasıdır. TV'de izlediğimiz Gerçekçi Basketbol anlayışı aradığımız temeldir. Sadece bir video oyunu gibi düşünüp belli 2-3 hareketi sürekli yaparak(hücum/savunma) maç kazanmaya çalışıyorsanız lige giriş onayı alamazsınız.
2) Aktiflik TSBT için hayatidir. Başvuru yapacak arkadaşların kalitesi belli olan TSBT ligini sekteye uğratmaması adına 1 ay içinde 12'şer dakikalık periyotlardan minimum 21-23 maç yapabilecek aktifliğe ve NBA 2K18'e özel zaman ayırması önem taşıyacaktır.
3)SIM Oyun oynamak nedir okuyup anladığınızdan emin olmanız önemlidir.
4)Üyelik sistemimizi tam okuyup anlayıp kabul ederek başvurunuzu yapmanız gereklidir. Bknz. TSBT ÜYELİK SİSTEMİ.Kurallar1) Olgun Davranın ve İyi Sportmenlik Gösterin (Sportsmanship) : Lütfen kaybedilen oyun sonrası biraz nefes alıp sakin düşünmeye başlamadan reaksiyon göstermeyin ve sürekli şikayette bulunmayın. Hepimiz burada size yardımcı olmak için varız gelin konuşalım yanlışlıkları beraber çözelim hepimiz yetişkin insanlarız. Mutlaka centilmenliğinizi koruyun unutmayın ki arada bir kötü maç yaşamış olsanız bile o anlık o günlük rahatsızlıklardan kaynaklanmış olabilir, ligin %90'ında muhteşem keyifli bir ortamın ve maç trafiğinin içindesiniz. Asla bir maçtan yada ligden QUIT yapıp çıkmayınız. Aksi takdirde lige bir daha kabul edilmeyeceksiniz.

2)Takas (Trades) ve Pozisyon Kuralı : Hiçbir takasta veto olmayacak.Herkes yakaladığı takas fırsatını değerlendirecek. İki tarafın onayı olmadan onaylanmış takastan geri dönemezsiniz. Aksi durumda ceza uygulanacaktır. CPU ile takas yapamazsınız. Pozisyon kuralıyla ilgili olarak ise oyuncularınız 2K tarafından belirlenen 1. ve 2. görev bölgelerinde oynamak zorundadır. Pozisyon bilgisi içerisinde emin olamadıysanız mutlaka bir admin ile temasa geçiniz. Pozisyon konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz:www.82games.com adresini kullanabilirsiniz.

3)On-Ball Savunması: Bu Kuralımız ne olduğunu ve temel değişiklikleri aşağıda anlatıyorum, lütfen iyice okuyunuz;

On-Ball savunma top hücumda kimdeyse ters eşleşme dahil onun karşısındaki savunmacıyı seçerek savunmaktır. Eskiden bu kuralımız %100 zorunluluk olarak uygulanmaktaydı ve yalnızca "FAST-BREAK" hücumları söz konusu olduğunda hız gereği mecburiyet içerisinde sayılmamaktaydı. Şimdiyse On-Ball kuralımız diğer geçmiş kurallarda olduğu gibi bir sonraki aşamaya taşınıp daha takım savunmasını sağlayabileceğimiz %85 zorunluluk seviyesine indirilmiştir.

Değişikliğin sebebi;
Basketbolda hücumda olduğu kadar savunmada da 5 kişinin uyumlu halde potasını koruyor olması gereklidir. Bunu yapabilmek için her zaman CPU kontrolündeki oyuncularımıza güvenmek bizleri kendini tekrar eden hücumun gereğinden fazla avantaj sağladığı durumlara maruz bırakmaktadır. Artık daha takım savunma stratejilerini ve hücum/savunma dengesini risk/kazanç faktörlerini dengelemek için bu kuralımız %85'e çekilmiştir.

Değişikliğin kapsamı;
- Bu değişiklik tüm maç boyunca topsuz adamı savunup (kamp kurup) her savunmayı CPU'ya bırakmak anlamına gelmez oranı %85'tir.
- Pick&Roll durumlarında perde yapanın savunmasını seçip gerekli perde savunmasını takım stratejinize göre uygulayabilirsiniz.
- Eğer, hücum devamlı set oyununda perdeden şutör çıkartıyor ve CPU savunmanız yeterince takip edemiyor boş şutları yiyorsanız, o zaman, perdeden çıkanın savunmasını çıkışa kadar seçip onu savunup eğer pas gitmezse tekrar toplu savunmacıya geri dönebiir, pas giderse pası kesebilmek için orada bulunabilir ya da yine pas ulaşırsa zaten tekrar on-balla mantıken dönmüş olacaksınız,
- Eğer hücum sürekli içeriye top indiriyorsa, Sag-Off yapıp(topu süren hücumcuya mesafe bırakıp) posta inen topun riskini içeride kalabalık olarak arttırabilirsiniz.
- Kısacası aynı Fast-Break pozisyonlarında olduğu gibi 4-5 saniyelik durumlarda topla hücum edenin haricindeki oyuncuları seçip takım savunması hamlelerinizi çoğaltıp daha efektif savunma yapabilme potanızı koruyabilme ya da hücumcunun avantajlarını dengeleme şansına sahipsiniz.

Bu değişkenlik tüm maç boyunca geride topsuz adamı tutup bütün savunmayı CPU'ya bırakmak değildir, sakın yanlış anlaşılmasın, belli noktalarda takım savunmanızı olduğu gibi dizayn edebilmek için kısa sürelerle başka noktalarda savunma hamlesi yapmaktır. Bu da günümüz basketbol temelini oluşturmaktadır. Oranımız ortalama %85'tir.


*** Bu kurallar oyundaki bazı noksanları kötüye kullanmamak için konulmuştur. Uyulması zorunludur, aksi halde önce uyarılır ardından ligden çıkartılırsınız. ***


Türkiye'de Playstation platformunda #1 Sim Basketbol Ligi TSBT

TSBT'de SON DAKİKA!

TSBT Ana Lig Sayfası

TSBT Instagram

Twitter @tsbtnba2k

TSBT Twitch

TSBT Facebook

TSBT Tüm Hesap Linklerimiz


********************************************************************************

66. Sezon Resmi Başvuru NBA 2K23 MyLeague Online PlayStation

Eğer sizde Türkiye'de 1 Numaralı ve tek Gerçekçi Oyun(Sim) Online TSBT 2k Basketbol Liginin koçlarından biri olmak istiyorsanız, bizle iletişime geçip nasıl bir yapıya sahip olduğumuzu anladıktan sonra Resmi Başvurularınızı bu konuya "PSN ID" lerinizi bırakarak yapabilirsiniz.

Resmi başvurusunu yapanlara önce özelden mesaj yolu ile iletişime geçilecektir.

Her başvuru mutlaka cevaplandırılır.

 !..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DUYURU ALANI
* 6. SEZON KURULMUŞTUR.

http://community.2ksports.com/community/league/index.cfm?l=1648547

Herkese iyi eğlenceler.

* 5. SEZON ŞAMPİYONU Mert-_-92!!

Final serisinde kıyasıya mücadele sonrası Mert-_-92 (Mert) Chicago Bulls ile şampiyonluğa ulaşmıştır. Kendisini ve finalist Vantila (Afşin) koçumuzu sonsuz tebrik ediyoruz.

Bulls Lead Series 3-1
Game: 1 @ CHI 66-50
Game: 2 @ CHI 72-66
Game: 3 @ POR 67-66
Game: 4 @ POR 69-47
Game: 5 @ CHI

[TBL]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İşte size TBL Lig 1. Hafta Top 10 Videosu2. Hafta TOP 10 (Smaç Özel)3. Hafta TOP 10TBL Playofflar Videosu3. Sezon için özel hazırlanmış Videomuza bakabilirsiniz.Yusuf(istanblue) tarafından hazırlanmış olan 4. SEZON TOP 10!

Benimle birlikte ligin diğer modları CEM (TrGarneTT), Burak (Tronpz), Yusuf (Istanblue58) ve Afşin (Vantila)'dır.


Merhabalar arkadaşlar.

Son zamanlarda NBA 2K11 oyununa artan ilgi ile birlikte bu tip bir ligin kurulup büyüyebileceği düşüncesiyle bu ligi kurmanın zamanı geldiğini düşündüm ve bu konuyu açmayı uygun gördüm.

Gerçeğe yakın basketbol oynamak isteyenlerin PS-3 NBA 2K11 Online Türkiye Ligi için tam yerine geldiniz.

TBL NBA 2K11 Türkiye Ligi

Zorluk Seviyesi : All-Star
Slider : Simulation (Gerçeğe yakın ayarlamalarla)
Çeyrek Süre : 8 dakika

Simulation + Yapılan Değişiklikler için kullanılan ayarlar:

Mid range=48
Dunk success=46
Dunks in traffic=37
Steal success=41
Vertical=20
Quickness=20
Ball handling=47
Clucth factor=30
Consistency=45
Fatigue rate=37


Kurallar

* Her zaman top kimdeyse, savunmayı seçip savunmak.(on-ball defense)
* Yapılan basketlerden sonra top çalmak için kamp kurmamak.
* Maksimum boyalı alan sayısında 36Yı geçmemek. (Uzatmalar başı extra 6 sayı hakkınız vardır.) (Toplam attığınız sayının %50-55i idealdir. 50ye 28, 60a 32 gibi.) Hiç durmadan boyalı alanı kötüye kullanmak ligten çıkartılmanıza sebep olabilir. Kısacası Sim Stili oynamanızı istiyoruz.
* Kendi yarı sahanız dışında, yarı sahanın ortasında tuşuyla foul almaya çalışmak ''kesinlikle'' yasaktır, kendi yarı sahanızda 3lük çizgisi içerisinde foul almaya çalışabilirsiniz.
* Pozisyon kuralı, 2. pozisyonu PG olmayan hiç bir oyuncu 1 numara oynayamaz.

--- Her zaman top kimdeyse, savunmayı seçip savunmak(on-ball defense) nedir ? ---

quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

Yeni kayıt yapacak arkadaşlarım amacımız elbetteki sonunda ligin zirvesinde yer almak ancak ilk prensibimiz birbirimize saygı çerçevesinde kurallara uyarak oynamak.
Gerçekten herkes kazanmak istiyor herşey yapılıyor ama işte kendinize göre kuralları esnetiyorsunuz kuralları tamamen uygulayarak oynamaya alıştıktan sonra lig maçlarınıza geçiniz.
On Ball Defence en önemli olay OKC Thunder koçu Emin arkadaşım umarım kızmaz bana ondan örnek vereyim.Gerçekten hücum gücü bence sınırsız harika saha görüşü var ancak savunmayı daha önce oynadığı oyunlara göre yaptığı için rahatsız oldum aramızda böyle oynamadığımız için. savunmada gerçekten inanılmaz bir baskısı var ancak işte beni rahatsız eden kısmı anlatayım.
On Ball Defence kısmını anlatayım size.
Şöyleki on ball defence de ana kural illaki guard guard forvet forvet pivot pivot savunur felsefesi değildir amaç oyuncuyu oyuncuyla savunmak.
Hani kör bir noktaya çekersiniz rakibinizi imkanı yoktur pas atacaktır sağa sol işte bu anda şutu atacak adamı bırakıp diğer oyuncularla pas atacağı adamları kontrole almak on ball def değil kesinlikle.
rakibiniz o pozisyonda %90 zaten şutu kaçıracak ya da blok yiyecek rakip burda siz tamam deyip tuttuğunuz adamı yapay zekaya bıraktığınız an şutu da kaçırsa bloğuda yese 1 e 1 bozulduğu an sürekli fast break yer.
Mesela pota altına penetre eden kısaları durdurmak zordur ama bunu durdurmak içinde savunduğun adamı geçince geçilen adamı bırakmayıp içerdeki 2 uzununun blogunu beklemekte on ball def değil.
ilk amacımız gerçekçiliğe yakın bir oyun.
Zevk alarak her iki tarafında zevk alacağı bir lig olmasını istiyorum. yeni oynayacak arkadaşlarım ya da bunları atlayan arkadaşlarımda dikkate alırsa sevinirim kazanmak herşey değil burda.
*** Bu kurallar oyundaki bazı noksanları kötüye kullanmamak için konulmuştur. Uyulması zorunludur, aksi halde önce uyarılır ardından ligden çıkartılabilirsiniz. ***

Eğer sizde bu güzel ve belkide ilk Türk Online 2k Basketbol liginin üyelerinden biri olmak istiyorsanız, seçilmeyen takımlardan istediğiniz takımı PSN adresinizle birlikte bu konu altında belirtebilirsiniz.


Takas ve Free Agent Uygulaması [-5. Sezon Updated-]
 !..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]

Bilindiği üzere ligimizi aynı bir NBA havasında oluşturmak istediğimiz için bununda aynı NBA de uygulandığı gibi kuralları olucak. (David Stern konuştu.)

Her takımın maksimum 7 oyuncu takas edebilme hakkı olacaktır, bunların içinde 3 FA hakkıda bulunmaktadır, yani 3 FA kullanırsanız 4 normal takas hakkınız kalıcaktır. Adil olmadığı düşünülen ve ya ligin dengesini bozacağı düşünülen takaslar adminlerin uyarmasıyla, takas konseyine(adminlerimizden oluşan) götürülüp burada oylanabilirler.

Salary Cap denilen olayı biz 'Overall Ratingler' üzerinden uygulayacağız. Şöyle ki;

1e 1 takas için '+' yada '-' '6' Overall Rating puan farkı
2ye 2 takas için '+' yada '-' '4' Overall Rating toplam sayıları farkı
3e 3 takas için '+' yada '-' '3' Overall Rating toplam sayıları farkı
4e 4 takas için '+' yada '-' '3' Overall Rating toplam sayıları farkı

şeklinde bir uygulama olucaktır.

* Aynı zamanda ilk 7 maçta hiç bir takımın takas yapma hakkı olmayacaktır. Ve tabiki yine NBA de olduğu gibi 'Trade Deadline' son trade zamanı uygulamasıda ligimizde mümkün olucaktır. Bu ya belli bir maç sayısı yada belli bir süreden sonra trade yapamıycağınız anlamına gelmektedir.

* Playoff a katılmaya hak kazanan arkadaşlar eğer takas yapmamışsa playoff a katılıp takas yapanlar arasında draftta öncelikli olacaktır.Fakat gerekli kotayı doldurup playoff a katılamayan arkadaşların öncelikleri devam edecektir.

* [Malesef 2K nın yapmış olduğu değişiklik sonrası Free Agent hakkı ortadan kalkmıştır.]


Katılımcılar

 !..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]


Yedek ve 6. Sezon Bekleyenler Listesi

- - -

 !..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]


Gösterilen ilgiye ve kaydolan tüm arkadaşlara çok teşekkürler. Yeni gelenler ilerleyen sezonlar ve yedek listesi için PSN adreslerini buraya bırakabilirler.

Bu lig insanlar tarafından insanlar için yapılmıştır, sportmen olan herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ŞAMPİYON: Houston Rockets - istanblue58
Finalist : New York Knicks - Mert-_-92


Rockets Lead Series 3-2
Game: 1 @ NY 57-51
Game: 2 @ NY 56-53
Game: 3 @ HOU 60-59
Game: 4 @ HOU 59-57
Game: 5 @ NY 65-64

TBL LİG ANA SAYFA / TBL LİG SIRALAMASI / Maçlardan Görüntüler / Takım İstatistikleri / Oyuncu İstatistikleri / 3.Sezon Rekorları

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ŞAMPİYON: Los Angeles Clippers - TrGarneTT
Finalist : Oklahoma City Thunder - aydin144


Playoffs: Finals
Clippers Lead Series 3-1
Game: 1 @ SEA 63-62
Game: 2 @ SEA 59-47
Game: 3 @ LAC 55-54
Game: 4 @ LAC 66-49
Game: 5 @ SEA

TBL LİG ANA SAYFA / TBL LİG SIRALAMASI / Maçlardan Görüntüler / Takım İstatistikleri / Oyuncu İstatistikleri / 3.Sezon Rekorları

TBL SİM LEAGUE 3rd Season Performance Awards!!!
By: aydin144 | Tuesday March 22 2011
Evet sevgili basketbolsever dostlar 3.sezonun playofflarına geldik...

Şimdi,bu en çekişmeli sezonun sezon içi performas ödüllerini inceleyelim:)

-MVP-
Coach Aydin yönetiminde genç kadrosunu belli bir oyun düzenine oturtan OKC Thunder'ın yıldızı Kevin Durant bu kategoride güçlü rakiplerini geride bırakarak mvp ödülünün sahibi oluyor...(20.6pts ,4.8reb ,2.0stl)

-EN İYİ 6.ADAM-
Özgür coach yönetiminde 7.sıradan playofflara girmeyi başaran Chicago Bulls'ta kuşkusuz en büyük pay sahibi oyunculardan birisi olan Luol Deng ,benchden gelip bu istikrarlı katkıyı vermesinden dolayı ipi göğüslüyor...(10.3pts ,2.5reb ,1.5ast)

-EN İYİ SAVUNMACI-
Bu kategoride ödülü hücumda olduğu kadar takımının savunmasında da en önemli rol sahibi olan Hawks'ın atletik PF'si Josh Smith göğüslüyor.Bunda coach Oğuz'un başarılı takım savunmasının temelini oluşturması önemli bir yer tutuyor...(5.9reb ,1.1stl ,1.1 blok)

-YILIN ÇAYLAĞI-
Bu yılın en iyi çaylağı ödülünü beklentilerin az olduğu LA Clippers'ı zirveye taşıyan Cem coach'ın atletik pota altı oyuncusu Blake Griffin açık ara farkla kazanıyor.Takımının hücumunun temelini oluşturan oyuncu ayrıca aldığı ribaundlarla da takımına büyük katkı sağlıyor...(20.9pts ,8.0reb ,1.8ast)

-EN ÇOK GELİŞME KAYDEDEN OYUNCU-
MIP ödülünü Burak coach'ın takım oyununa dayalı sisteminde yeniden doğan Brandon Bass kazanırken,oyuncu yeniden göz önünde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu açıklıyor:)...(7.3pts ,4.0 reb ,1.1stl)

-YILIN KOÇU-
Bu senenin yılın koçu ödülü 2 arkadaşımıza gidiyor.2side yeni yeni lige ısındıklarını belirtip playofflar ve yeni sezonlar için herkesin dikkatini çekiyorlar:)...Chicago Bulls'un coach'ı Özgür ve Boston Celtics'in koçu Furkan ödülü paylaşıyor...


Bu sezonun ödül kazanan arkadaşlarını tebrik ediyor herkese bu güzel,çekişmeli ve centilmen sezon için teşekkür ediyoruz...

Playoffların heyecanı şimdi başlıyor...Tüm takımlara başarılar...

WE KNOW DRAMA!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ŞAMPİYON: Denver Nuggets - TrGarneTT
Finalist : Miami Heat - aydin144


Playoffs: Finals
Nuggets Lead Series 3-1
Game: 1 @ DEN 52-48
Game: 2 @ DEN 72-60
Game: 3 @ MIA 75-60
Game: 4 @ MIA 69-68
Game: 5 @ DEN

TBL LİG ANA SAYFA / TBL LİG SIRALAMASI / Maçlardan Görüntüler / Takım İstatistikleri / Oyuncu İstatistikleri / 2.Sezon Rekorları

Sezon Bitti Ödül Zamanı Geldi
By: TrGarneTT | Monday February 14 2011
----------Most Valuable Player-----------

Takımlarını zirveye götüren 2 oyuncu Lig oyuncuları ve Lig yönetimi tarafından ayrılamadı.Haksızlıklara meydan verilmemesi açısından ödül Co-Mvp olarak veriliyor.
Doğu şampiyonunun herşeyi olan Andre İguodala takımını tek başına Doğu liderliğine taşıdı.
26.4 Point 4.6 Rib 9.4 Asist 1.5 steal 3.3 To İstatistikleriyle de Mvp olmayı hak ettiğini gösterdi.
Batı şampiyonunun Skor opsiyonu Carmelo Anthony takımı sadece 2 yenilgi alırken takımının 1 numaralı silahıydı.Nash ve Melo ortaklığı Denver'ı liderliğe Carmelo yu sayı krallığına götürdü.
32.8 point 5.3 rib 2.1 Asist 1.5 Steal 1.2 To istatistikleriyle takımının derecesi bir olunca ödülün diğer tarafındanda Melo tutmuş oldu.
Belkide Playofflar gerçek MVP kim tartışmasına nokta koyabilir ...

---En İyi Savunmacı-----
Denver ın zirvede oluşunun görünmeyen kahramanı Joakhim Noah ödülü zorlu rakiplerinin önünde kapmayı başardı.
4 kısa ve tek pivotlu Nuggets sisteminde kalesini harika savundu ve ödülü hak etti.

---En iyi Çaylak----
Fazla Söze gerek yok.Takımını zirveye götüren kaç tane çaylak oyuncu var ligde.
John Wall takımını Doğuda 3.sırayı amiyane tabirle tek başına aldı.Ve bütün Ligin ortak kararı ile Açık ara En iyi Çaylak oyuncu oldu.

---En iyi 6. Adam ----
Yaklaşık 9 dk süre alıp 10.4 point 1.9 rib 2.1 asist ortalamaları yakalayan kaç tane oyuncu sayabiliriz.Terrico White Detroit e kenardan gelerek hayat veren oyuncu olarak öne çıktı ve zorlu rakiplerinin önünde hak ederek bu ödüle sahip oldu.

---En çok Gelişme Gösteren Oyuncu---
İlk Sezon Heat in Big 3 sinin zayıf halkası olan ve normal rol oyuncularından farksız görünmeyen Chris Bosh bu sezon takımının En önemli kozlarından biri haline geldi ve diğer isimlerden hiçbir farkı olmadığını kanıtladı ve ödülü hak etti.

Ödül sahiplerini başarılarından dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.Herkese Playoff savaşında başarılar

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ŞAMPİYON: Los Angeles Lakers - j-willburak47
Finalist : Washington Wizards - Feyyazson


Playoffs: Finals
Lakers Lead Series 3-2
Game: 1 @ LAL 67-66
Game: 2 @ LAL 74-67
Game: 3 @ WAS 63-52
Game: 4 @ WAS 79-45
Game: 5 @ LAL 59-57

TBL LİG ANA SAYFA / TBL LİG SIRALAMASI / Maçlardan Görüntüler / Takım İstatistikleri / Oyuncu İstatistikleri / 1.Sezon Rekorları

TBL 1. Sezon MVP Ödülü

 !..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]


j-willburak47 koçumuzun yönetimi altında kariyerinin gelmiş geçmiş en iyi basketbolunu oynayan Kobe Bryant; takımının 40 maçta 35 galibiyet almasına yardımcı olurken, 21 dakikada 21.3 sayı, 3.9 ribaunt ve 6.4 asist ortalamalarıyla bu ödülü fazlasıyla hak etti. j-willburak47 arkadaşımızı Kobe'nin en iyi performasına ulaşması sağladığı bu sezon hekkıyla kazandığını MVP ödülü TBL Yönetimi olaraktan kendisine sunmaktan onur duyuyoruz.

TBL 1. Sezon En İyi Çaylak Ödülü

John Wall, açık ara ligin en dominant guardlarından biri olmayı başaran Wall, Feyyazsonun koçluğunda adeta 10 senelik tecrübeye sahipmişçesine rahat ve efektif oyununu her maça yayarken takımının 6. sırayı edinmesinde en büyük rolü oynadı. 15.8 sayı, 4.9 asist.

TBL 1. Sezon En İyi Savunmacı Ödülü

TrGarneTT koçunun önderliğinde Rajon Rondo adeta ligin en iyi guardı benim dedirten performanslar sergilerken, savunmada takımın başlangıç noktası oldu ve bu ödülü oylamadaki tek kısa oyuncu olaraktan bileğinin hakkıyla elde etti.

TBL 1. Sezon En İyi 6. Adam Ödülü

Yine TrGarneTT koçunun parlattığı oyunculardan George Hill, bencten gelip takımını verdiği kıvılcımla bu ödülü en çok hak eden aday olduğunu tüm lig tarafından bütün oyları alaraktan kazandı.

Ödülleri kazanan oyuncular ve özellikle koçlarına sonsuz tebrikler.

TBL NBA YAZ LİGİ HAZIRLIK MÜCADELELERİ(Sona ermiştir!)
/>


Yaz ligi mücadelelerine katılan herkese teşekkürler. İlerleyen sezonlar öncesindeki yaz ligi mücadelelerinde görüşmek üzere.

Yaz ligi sonunda en başarılı arkadaşlarımız Los Angeles Lakers ile j-willburak olurken hemen ardından Boston Celtics ile TrGarneTT olmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

? NASIL YAPABİLİRİM KÖŞESİ ?

Nasıl video upload edilir ?

Her maçtan sonra;
--->Game Stats --->Gametrack 'e gidin.
--->Ardından her sayının bir videosu olduğunu görüceksiniz. Yüklemek istediğiniz videoyu seçin. Ardından Yön tuşu analogunuza basın ve
---> Save Replay diyin
---> Oyun menüsünden Features ve Reelmaker'a gidin videonuzu seçin ve isterseniz üzerinde oynadıktan sonra ya da olduğu gibi upload edin.

Nasıl PSN hesabınızı 2k ya bağlarsınız ?

2ksports a gidin, register diyin , gerekli alanları doldurun kaydınızı olun ve sonra --edit my account--, --link account-- ve psn hesabınızı link edin.
Hakkında
Konum: İstanbul,Kadıköy
Forum İmzası:
TSBT NBA 2K Online Lig
PSN: Virtinsanity5
Youtube:http://www.youtube.com/ataman5
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
PSN ID
Virtinsanity
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Mesaj Sayısı: 2.073
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.109
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 10.601 (Bu ay: 458)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 620 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.