Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.088
Cevap
20
Favori
62.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ataman5

#NBA2K16 Gameplay "oynanabilirlilik" gelişmelerine dair videom sizlerle!
    2k16 ile geliştirilen tüm oyun içi özellikleri sizlere aktarmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz!

Eline sağlık patron baska gelecekmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hiç saf oynanış videosu yayınlanmadı mı oyunun? 1 aydan az kaldı çıkışına.

• emre00 E kullanıcısına yanıt

Simdilik dusenler bunlar.2k gameplay konusunda her sene boyle son anlara birakiyor.Bu sene demoda gelicek deniyordu ama oyun ciktigindan sonra olur diye dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Simdilik dusenler bunlar.2k gameplay konusunda her sene boyle son anlara birakiyor.Bu sene demoda gelicek deniyordu ama oyun ciktigindan sonra olur diye dusunuyorum.

Teşekkür ederim. İyi saklıyorlar gerçekten de susmasını o zaman. Demo dediğiniz gibi ya çıkmaz ya da oyundan sonra çıkar.

• Demo çıkar yada çıkmaz bilinmez şahsen fazlada önemsediklerini sanmıyorum bu demo işini çünkü biliyorlar ve kendilerinden öyle eminlerki büyük ezici çoğunluk gene 2K yı tercih edecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

#NBA2K16 Gameplay "oynanabilirlilik" gelişmelerine dair videom sizlerle!
    2k16 ile geliştirilen tüm oyun içi özellikleri sizlere aktarmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz!

Eline sağlık patron baska gelecekmi?

Umarım gelecek dostum yoğun iş ve organizasyon tempomda elimden geldiğince videolara da vakit ayırmaya çalışıyorum. Amacım sizlere en temiz ve derin bilgiyi en sade ve türkçe bir şekilde iletebilmek sizlerinde beğenisi en büyük mutluluk sağolun. :)

Özellikle oynanabilirlik videolarıyla ilgili en derin analizlerimi ise kendi organizasyonumuzun websitesinden yayınlıyorum onları da oradan takip edebilirsiniz. Oldukça güzel şeyler var ve geliyor!

Kesinlikle yılın ve tüm zamanların en iyi en derin spor oyunu olmaya geliyor gibi Nba 2k16.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 6 Eylül 2015; 9:38:04 >

• eline sağlık ataman. zamanın varsa czar ve scott o'gallagher ın blog'larını da bi özet geçsen çok iyi olurdu.
  • offensive ve defensive A.I. üstüne bu kadar uğraşmalarına seviniyorum ama oyunda yine sliding görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

eline sağlık ataman. zamanın varsa czar ve scott o'gallagher ın blog'larını da bi özet geçsen çok iyi olurdu.

Rica ederim dostum beğendiysen ne mutlu!

İlgili "çılgın" blogların en ufak detayına kadar açıklamalarını kendi sitemde açıklıyor olacağım belki yine kısadan bir kaç videoda hazırlayabilirim ama tamamen zamanla alakalı ama sitede detayları mutlaka paylaşacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

offensive ve defensive A.I. üstüne bu kadar uğraşmalarına seviniyorum ama oyunda yine sliding görüyorum.

Sliding tüm oyunlarda her zaman olacaktır hem tamamen ortadan kaldırmak hem de tam anlamıyla organik geçişli gerçeğe yakın animasyonlar yaratmak söz konusu olunca ne hissetiğimiz dışarıdan ne gördüğümüze dair daha önemli olacak. Bu konuda baya geliştiklerine inanıyorum hiç merak etme.

• Artik baya baya tv showlarini oyuna aktardilar.Citayi baya yukseltiyor 2k.

• Kalan 2 klasik takım da açıklandı: 2006-2007 Cleveland(Finallerde Spurs'un süpürdüğü) ve 2003-2004 Minnesota(Garnett'in mvp yılı).
  • Mrt89 M kullanıcısına yanıt
    Nba live yillarina dondurucek Garnett bizi.

• Yıldırım Demirören kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Yalnız lebron ve wade'in üçer takımı var oyunda,2k17de lise yıllarını da koyarlar artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrt89

Aynen öyle. Yalnız lebron ve wade'in üçer takımı var oyunda,2k17de lise yıllarını da koyarlar artık :)

aynen seneye ne koyucaklar diye düşünüyor insan.Seneye 2k11 deki jordan chalengelar gibi modlar olur artık herhalde.

• 2K15 deki my career bu oyuna aktarma gibi bi durum varmı acaba beyler??
  • harika olucak

• Euroleague olacak mı?

Şu 2k bi ülke takımı koyamadılar arkadaş. Ülke takımıda olsa tadından yenmez de 2016 da da ülke takımları yok sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NBA 2k 15 versem Üstüne ne kadar verip alabilirim sizce NBA 2k 15 bile şuan efsane

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olmayacak çünkü her sene MyCareer'deki senaryo değişiyor, bu yüzden modun bütünlüğü açısından kariyeri bir sonraki oyuna aktarmak mümkün değil. Daha önceki hiçbir Nba 2K oyununda olmadı bu özellik.

• EyvAllah hocam bilgilendirme için hani bi ihtimal olur belki dedim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.