Şimdi Ara

Naziler : 'Türkleri fırında yakacağız' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkler çanakkalede ne top ne tüfek olmamasına rağmen savaşı kazandılar...

şimdi ise TSK nin allaha şükür uçağı tankı tüfeği topu herşeyi var gelsinler bakalım
  • böyle bir açıklamayı ciddiye aldığınıza inanamıyorum, ne farkınız kaldı şimdi onu diyenden!
  • Yakında Kurtlar Vadisi'nin bunla ilgili de bir filmi veya dizisi çıkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

Bunları söyleyenler nazi mazi değil...Sümüklüler sürüsü...Kafayı yemiş hepsi....Nasyonal sosyalizm nedir, neye kaşıdır neye değildir daha bunları bilmiyor kavatlar...Nasyonal Sosyalistiz diyerek ortada dolaşıyorlar ama Adolf Hitler in hayranlık duyduğu tarihi kişilikler ve liderler kimlerdir daha bundan haberleri yok! Hiçbirinin ingiliz futbol holiganlarından farkı yok. Beyinsiz oldukları ve dışlandıkları için karşılarına ne çıkarsa saldırıyorlar. İdeoloji falan filan hikaye. Hitler bugün yaşıyor olsaydı ilk önce bu işe yaramaz eroinman kel kafalı salakları keserdi eminim.

Gerçekten çok güzel şekilde açıklamışsın olayı arkadaşım bravo, her kelimesine aynen katılıyorum.. Bugün Almanya da biz NeoNaziyiz diye geçinen dangalaklar sürüsü hiçbirşeyden haberi olmayan dışlanmış ezik kaybeden aşağılık kompleksli ve bu yüzden saldırgan zavallılar grubudur.. Hitler olsa ilk bunları keserdi..

• buyrun
  • Şu an zaten fırının içindeyiz
  • Türkleri sevmezler çünkü Osmanlı İmparatorluğunun devamı olarak görüyorlar ve korkuyorlar.
  • benim bir akrabam Avusturya'da kendine 'pis Türk' diyen Alman'ın burnunu kırmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 28 Ocak 2008; 12:30:40 >
  • Bence fazla kaşınmasınlar
  • İsterlerse sabunda yapabilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @lperen

quote:

Orjinalden alıntı: CARNIVALE

quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

Türklerin orda sevilmemesinin nedeni nedir?

Türkler nerede seviliyor ki orada sevilsin.

belkide senin gibilerin yüzündendir ne dersin ?

Asıl senin gibiler yüzünden.Bu nasıl imzadır nasıl zihniyettir anlamadım sen diğer ırkları sevmezsen onlar seni niye sevsin
  • Peki Zeki Müren de bizi görecek mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cndstrn

quote:

quote:

quote:

Asıl senin gibiler yüzünden.Bu nasıl imzadır nasıl zihniyettir anlamadım sen diğer ırkları sevmezsen onlar seni niye sevsin

İşte gelde anlat

• quote:

quote:

quote:

quote:

ırkçıyı ben de sevmem ama o eleştirdiğin mısralar çok ünlü bi osmanlı padişahına ait

• 3milyon alman senin ülkene gelip ekonomini ele geçirmeye başlasa sende sevmezsin pek herhalde
  • yiyosa bu lafları edirneden sonra söylesinler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ırkçıyı ben de sevmem ama o eleştirdiğin mısralar çok ünlü bi osmanlı padişahına ait

Önemli olan mısranın kime ait oldugu değil ki onu benimsemesi yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 28 Ocak 2008; 13:57:37 >

• Sadece Türkleri değil Polonyalılarıda sevmiyorlar kendi ülkelerinde iş olanaklarını Türkler ve Polonyalılarla paylaşmaktan memnun değiller arkadaşlarımın bana anlattıklarına göre Almanya'da işsizlik giderek artıyormuş Faşist Almanlar yine Almanların kendi ülkelerinde iş bulamamalarının tek nedeni olarak onların yerini dolduran Türkler ve Polonyalılar olarak görüyorlarmış birde özellikle Türklerin Almanyada sürekli sorun çıkartmalarından dolayı Hükümet olarakda artık Türkleri istemiyorlarmış bunlar gurbetçi arkadaşlarımın bana anlattıkları ?
  • denesinler bakalım ! noluyo
  • Bunlar gerçek Nazi değil...

Şiddete tapan kendilerine dazlak adı veren bir topluluk , adı da Neo-Nazi. Böyle şeylerin sırf nefreti arttırmak için olduğuna inanıyorum...

Bunlar hiçbirşey yapamaz , aciz insanlar topluluğudur. Çoğu da 26-27 gibi uyuşturucu sayesinde dünyadan silinirler zaten , problem etmeye gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.